11 marca – zapowiedź nowego dodatku?

Starzy Bogowie wracają! Tak przynajmniej głoszą plotki, które pojawiły się w całej karczmie. Blizzard zapowiedział specjalne ogłoszenie na 11 marca, a wszyscy z nas obstawiają, że będzie to zapowiedź nowego dodatku związanego z Starymi Bogami.

W piątek o 19:00 naszego czasu Ben Brode i Yong Woo rozpoczną Zimowe Mistrzostwa Ameryk od specjalnego ogłoszenia o tym co nowego pojawi się w Hearthstone. Można zatem śmiało stawiać na nowy dodatek, którego wszyscy oczekujemy już od jakiegoś czasu. Pozostaje pytanie – jaki będzie temat przewodni tego dodatku? Wszystkie znaki wskazują na motyw związany z Starymi Bogami.

Wkrótce po informacji o nadchodzącym ogłoszeniu Blizzard podmienił karty w karuzeli na głównej stronie Hearthstone. Taki sam manewr miał miejsce przed zapowiedzią Czarnej Góry – zmieniono standardowe karty na te związane z Czarną Górą.

Tym razem nowe karty w karuzeli to: Beztwarzowy manipulator, Przywódczyni kultu, Ogniki błędniki, Uderzenie umysłu i Postrach pustki.

starzy bogowie karuzela

Motywem łączącym te karty są właśnie Starzy Bogowie.

Starzy Bogowie to upiorne stworzenia pochodzące z pustki, które rządziły Azeroth jeszcze przed nastaniem Tytanów. Pokonani przez Tytanów Starzy Bogowie zostali uwięzieni, gdyż ich zniszczenie oznaczałoby koniec Azeroth. I jak to zwykle z tak potężnymi istotami mimo swego uwiezienia ciągle mataczyli w świecie Azeroth doprowadzając do wielu strasznych wydarzeń.

Disguised Toast przygotował ciekawy film podsumowujący to co wiemy na dzień dzisiejszy, niestety jest po angielsku, ale wspomina o wszystkim o czym napisaliśmy:

ogłoszenie starzy bogowie

Author: hearthstone

Share This Post On

11 komentarzy

 1. Pytanie do kogoś kto się zna w WoWie bo ja nie pamietam za bardzo: w Kalimdorze w lokacji Darkshore był duży szkielet z mieczem w czaszce i moje pytanie to był stary bóg którego serce zostało się schowane w Pandari czy ktos inny?

 2. Jako ze nie znam sie na Warcraftowym lore to prosze sie nie denerwowac o bluzniercze nazewnictwo. Dopiero teraz sobie przypomnialem, ze to mackowate cos duza iloscia zebow mialo (podobno) byc w HS ale zostalo wycofane jeszcze przed alfą gry. Jak bede przy komputerze to poszukam bo gdzies widzialem filmik z tym info.

 3. „zapowiedzieć nowego dodatku”

  „zapowiedzieć” dodatku? Serio? Ja rozumiem, jakby to był jakiś post pisany na szybko przez użytkownika ale w błąd w tytule newsa? Kappa

 4. coś tam gdzieś na reddicie było napisane, że 11 mają zapowiedzieć nowy dodatek + 3 nowe portrety, ale nie było to w 100% potwierdzone. jak znajdę to podlinkuję.

 5. QUOTE

  "

  zapowiedzieć nowego dodatku”

  „zapowiedzieć” dodatku? Serio? Ja rozumiem, jakby to był jakiś post pisany na szybko przez użytkownika ale w błąd w tytule newsa? Kappa

  Zapowiedzieć nowego dodatku czy nie zapowiedzieć? O to jest pytanie. Kappa

 6. nie myslalem ze w swoim wieku bede sie jaral tym ze pokaza jakies piksele z napisami. a jednak sie jaram. mozna w piateczek zostac w domu i nakuchwiac twitcha, sweet.

 7. QUOTE

  coś tam gdzieś na reddicie było napisane, że 11 mają zapowiedzieć nowy dodatek + 3 nowe portrety, ale nie było to w 100% potwierdzone. jak znajdę to podlinkuję.

  nic o portretach tam nie wspominają :p

 8. QUOTE

  Jako ze nie znam sie na Warcraftowym lore to prosze sie nie denerwowac o bluzniercze nazewnictwo. Dopiero teraz sobie przypomnialem, ze to mackowate cos duza iloscia zebow mialo (podobno) byc w HS ale zostalo wycofane jeszcze przed alfą gry. Jak bede przy komputerze to poszukam bo gdzies widzialem filmik z tym info.

  To ,,mackowate cos” to stary bóg Yogg- Saron.

 9. Z tego co sobie przypominam to miał być wprowadzony Ozumat, ale usuneli go i chyba zamiast niego wstawili Deathwinga. Pewnie dopiero teraz go wstawią i na ten dodatek od dłuższego czasu się przymierzali.

Submit a Comment