12 sezon startuje – rewers Ragnarosa za udział

Rankingi zresetowane – wystartował nowy, dwunasty już sezon rankingowy Hearthstone!

ragnaros rewers

Jak zawsze za udział w grach rankingowych i zdobycie przynajmniej 20 rangi czeka na Ciebie nagroda w postaci specjalnego rewersu. Za udział w marcowym sezonie otrzymasz specjalny rewers inspirowany Ragnarosem i jego legendarną bronią – Sulfurasem.

rewers marcowy

Wygląda na to, że Blizzard jednak nie pogrywał z nami i faktycznie możemy spodziewać się nowej przygody lub dodatku związanego z Blackrock Mountain.

Wszystkie rewersy i zadania znajdziesz na górze strony w zakładce Poradniki – Zadania Hearthstone

Przy okazji przypominamy, że o 15:30 startuje ostatni dzień turnieju Kinguin for Charity, w którym Lothar dotarł do półfinału pokonując Xixo oraz Sjowa. W półfinale zmierzy się z słynnym RDU, który jest zresztą jego kolegą z zespołu Nihilum.

Więcej o turnieju przeczytasz na forum – Kinguin for Charity Spring Edition 2015

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

  1. Mi osobiście bardzo się podoba ten rewers, a co do przygody to już niedługo będzie wszystko potwierdzone. Z chęcią zobaczyłbym nową przygodę.

  2. Super rewers. Najbardziej do tej pory podobał mi się kominkowy, którego niestety jeszcze nie mam. A tak w ogóle da się go jeszcze zdobyć ?

  3. QUOTE

    Super rewers. Najbardziej do tej pory podobał mi się kominkowy, którego niestety jeszcze nie mam. A tak w ogóle da się go jeszcze zdobyć ?

    Tak. 5char

Submit a Comment