16 sezon rankingowy wystartował!

Szesnasty sezon rankingowy Hearthstone wystartował! W tym sezonie do zdobycia jest rewers Czernodzidów, po angielsku Darkspear czyli klanu Trolli przynależącego do Hordy w Warcrafcie.

rewers czarnodzidow

Łap za rankingi, wbijaj 20 rangę i zgarnij rewers Taz’dingo!

rewers_troll_duzy

Zapowiada się, że w Top 100 najlepszych graczy 15 sezonu rankingowego zobaczymy po raz kolejny kilku Polaków. Jeśli dostałeś się do Top 100 na koniec sezonu lub wiesz który z naszych rodaków dał radę się przebić, daj nam o tym znać w komentarzu pod tym niusem lub w temacie – Jak idzie na rankedach?

Jak zawsze, wszystkie rewersy znajdziesz na dole strony, tutaj – Rewersy Hearthstone.

rewers trolli

Author: hearthstone

Share This Post On

25 komentarzy

 1. No rewers bardzo ładny, ale to oznacza, że raczej w sierpniu też żadnego dodatku nie ujrzymy. Chyba, że coś z trollami :D

 2. A dla mnie to taki średniaczek :D.
  Btw. Fajnie zrobili, że można dla każdego decku inny rewers, ale mogli też pozostawić opcje by ustalać dla wszystkich od razu ten sam, no bo jeśli chciałbym zmienić to muszę każdy po kolei, no chyba że coś jestem ślepy bądź głupi to możecie mnie oświecić ;d

 3. Emeryt, ale nadal jak chcesz wszystkie talie ustawić na favourite a miales przypisane oddzielne to chyba trzeba pojedynczo w kazdej talii zmieniac

 4. Na facebooku płacz o „Czernodzidy”, a ja kolejny raz pochwalę tłumaczy. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między Darkspear, a Dark Spear(s) to niestety nie powinien się wypowiadać na ten temat. To samo było z Czarnoskrzydłym.

 5. COLOR=

  
  
  Czytamy i bierzemy sobie do serca wasze uwagi. Nasz dział lokalizacyjny stara się, aby tłumaczenie naszych gier było jak najwyższej jakości.
  
  
  
  
  
  
  W niedalekiej przyszłości lokalizacja Czarnodzidów zostanie zmieniona na Mroczne Włócznie.
  
  
  
  
  
  
  Dziękujemy za wasze opinie. :)"
  
  
  
  
  
  
  Więc Hazriel jednak masa wygrała z logiką tłumaczenia ;P
  co do dodatku to mi się zdaje że Blizzard zapominał że karcianki potrzebują nowych kart, chociaż fakt że zmienią tłumaczenie jest dość podejrzany, przecież oprócz tego rewersu nie ma więcej czarnodzidów (może jest w jakimś opisie trolla) więc gdyby tylko tyle mieli zmienić to już w poście o tym rewersie by to zrobili, może szykują dodatek z masom tlolli ;p może dodatek typu "Mroczna włócznia kontra Grumbashi"
  
  				
 6. A ja się wyłamię z opinii ogółu :D. Rewers spoko, ale to nie jest jeszcze ten na którego czekam. Jestem wymagający i wybredny :D. W końcu pomalował go profesjonalny grafik więc i musi reprezentować wysoki poziom.

 7. Widzę, że nawet ktoś mądry tam w komentarzu zauważył, że jest różnica między Darkspear a Dark Spears. No ale trudno, może być i tak.

 8. teraz oby dodatek nam dali, z tego co zauważyłem wszystkie dodatki zostały zapowiedziane w pierwszy piątek miesiąca, więc szybko się dowiemy czy czeka nas ciekawego w grze.

 9. TIL ludzie nie umieją czytać, nawet Prokkar :D Wszyscy pisali „czArnodzidów”, a to przecież „czErnodzidów” :/

 10. Brzmi jak brzmi, ale to tak jakby się czepiać, że Góry Świętokrzyskie to beznadziejna nazwa bo powinno być Świętych Krzyży. Tłumaczenie może się podobać albo nie, ale krzyk żeby zwolnić tłumaczy to przegięcie. Oni starają się tłumaczyć poprawnie i to Blizzard narzucił tłumaczenie nazw własnych. O ile Jaina Dumnar była przetłumaczona strasznie na siłę i dobrze, że z tego zrezygnowali o tyle Czernodzidy jest bardzo fajne i mi się podoba.

 11. Fajny rewers, jest w nim potencjał do top 10 ale poczekam aż zobaczę go w grze (dokładne kolory, animacja). Np. heroic BRM okazał się qpą i prawie nikt go nie używa.

 12. Jakoś mroczne włócznie jakoś nie pasują do HS’a. Za poważne (mimo, że lepiej przetłumaczone). Ale to moja opinia i jak widzę jestem w mniejszości (podobają mi się takie nazwy jak właśnie śmiercioskrzydły, czy czernodzidy, mają klimat).

 13. To ja też dopiszę się do tych kilku osób, dla których „Czernodzidy” są spoko. To jest plemie trolli. Trolli co mówią „mon” i są bardzo charakterystyczni, tłumaczenie Czernodzidy w mojej opinii jest okej.

 14. Słowo „włócznia” wypowiadane przez trolla kompletnie mi nie pasuje. Toż to zwykła „dzida”, a nie żadna „włócznia” :D

Submit a Comment