#29 Tygodniowa rozpiska turniejowa Shadeta

Witamy w pierwszej Tygodniowej rozpisce turniejowej Shadeta! Każdego tygodnia Shadet będzie przygotowywał dla Ciebie listę turniejów godnych uwagi, w których możesz wystartować.

Startujemy od 29 już tygodnia w tym roku:

StriveWire logo

Codziennie

StriveWire.com – Godziny startu od 12 do 19, kilka eventów dziennie z różnymi nagrodami, polecam na start!

 

esl logoCzwartek

ESL – Hearthstone 1on1 Play4Fun #7 Poland – Start o 18:00, do wygrania koszulka ESL i kwalifikacja do wielkiego Finału, top16 otrzymuje punkty awansu.

matcharena hearthstoneMatcharena.eu Hearthstone 1on1 MA OPEN #100 powered by Sennheiser & MIFcom – Start turnieju o 19:00, w puli nagród 44$ dla finalistów

 

topgaming logoPiątek


TopGaming.eu – HEARTHSTONE – TPG CASH GAME SERIES #15
– Start o 18:00, do wygrania 50€ do podziału dla top-3 graczy.

medion hearthstone cupMEDION Hearthstone Cup Qualifier #3 – Start o 19:00, Top-4 Otrzymuje awans do Main Eventu z atrakcyjnymi nagrodami jak 2xLaptop czy zaproszenie na Gamescom!

 

zotac cup logoSobota

ZOTAC Hearthstone EU Cup #58 – Start o 14:00, duży międzynarodowy turniej, do wygrania 100€ dla zwycięzcy.

 

matcharena hearthstoneMatchArena.eu – $333: Battle for Glory #10 – by Sennheiser & MIFcom with cash prizes – Start o 17:00, dwuetapowy turniej z łączną pulą nagród 333$

 

esl logoESL – Hearthstone Summer Cup #2 Poland – Start o 18:00, kwalifikacja do wielkiego Finału dla top2, top16 otrzymuje punkty awansu. W finale miesiąca do zgarnięcia słuchawki SteelSeries Siberia V3 Prism.

 

Gfinity_Logo_Red_BlackGfinity 1v1 free to play – Start o 19:00, do wygrania 75£ dla zwycięzcy i 25£ dla drugiego miejsca.

 

plonsk challengePłońsk E-Sport Challenge – Ostatnie kwalifikacje do lana w Płońsku.

 

topgaming logoNiedziela


TopGaming.eu – HEARTHSTONE – FUJITSU LIGA #27
– Start o 18:00, w Puli 575 CZK dla top3 oraz vouchery do wykorzystania na stronie internetowej.

esl logoESL – Go4Hearthstone Europe Cup #2 – Start o 16:00, Headset dla zwycięzcy, punkty awansu dla top-256.

 

Poniedziałek

hearthstone fi logoHearthstone.fi Monday Night Community Tournament #34 – Start o 18:00, 50€ dla zwycięzcy.

 

summer circuitONOG Summer Circuit – Kwalifikacje do dużego międzynarodowego turnieju, finalista otrzymuje invite do następnego etapu, $$ oraz punkty awansu.

 

Autor:

Shadet – Weteran turniejowy, streamer i niesamowity pasjonat sceny turniejowej Hearthstone. Jest znany z swoich cotygodniowych rozpisek turniejowych oraz aktualnych informacji na temat obecnej mety, talii, itp. Sledź Shadeta na jego Facebooku – tutaj oraz jego stream na Twitch.tv/Shadet.

 

 

W2_415.psd

Author: hearthstone

Share This Post On

3 komentarze

  1. Tego mi najbardziej brakowalo, ze nie wiedzialem gdzie szukac ogloszen o turniejach. Dzieki mam nadzieje ze sie nie wypalisz, a jesli kiedys to nastapi to zostawisz info gdzie szukac takich informacji

  2. Mała korekta, w Summer Cupie nie można wygrać koszulki za wygraną pojedynczego turnieju, za to w finale miesiąca są słuchawki SteelSeries Siberia V3 Prism.

  3. QUOTE

    Mała korekta, w Summer Cupie nie można wygrać koszulki za wygraną pojedynczego turnieju, za to w finale miesiąca są słuchawki SteelSeries Siberia V3 Prism.

    Poprawiliśmy, dzięki za info.

Submit a Comment