#37 Tygodniowa rozpiska turniejowa Shadeta

Rozpiska turniejowa przygotowana przez Shadeta na 37 tydzień 2015 roku.

W tym tygodniu mamy kilka słów zachęty do wzięcia udziału w turniejach. Chcesz poprawić swoją grę? Idź na turniej. Weź udział. Nawet jak odpadniesz w pierwszej turze to nauczysz się czegoś, na następny będziesz już lepiej przygotowany, itd. Udział w turniejach nic nie kosztuje, a naprawdę warto rozwijać swoje Hearthstonowe umiejętności grając w nich.

StriveWire logoTurnieje codzienne

StriveWire.com – Godziny startu od 12 do 19, kilka eventów dziennie z różnymi nagrodami, polecam na start!

matcharena hearthstoneCzwartek

MatchArena.eu Hearthstone 1on1 MA OPEN #114 powered by Sennheiser & MIFcom – Start turnieju o 19:00, w puli nagród 44$ dla finalistów

Sobota

Gfinity_Logo_Red_BlackGfinity 1v1 free to play – Start o 19:00, do wygrania 75£ dla zwycięzcy i 25£ dla drugiego miejsca.

blizzone hearthstone cupBlizzone Hearthstone Cup #5 – (nie ma strony turnieju, ale dostaliśmy zapewnienie, że turniej odbędzie się tak samo jak tydzień temu) Start o 19, do wygrania 40zł dla zwycięzcy i 20zł dla drugiego miejsca.

Niedziela

hs-arena_comHs-Arena Open Qualifiers [1300 $ Prize Pool Main Event] – Hs-Arena Qualifier, top-4 Otrzymuje invite do fazy finałowej oraz trochę € w nagrodach.

 

esl logoESL Go4Hearthstone Europe Cup #11 – Start o 16:00, Headset dla zwycięzcy, punkty awansu dla top-256.

 

topgaming logoTopGaming.eu HEARTHSTONE – FUJITSU LIGA #36 – Start o 18:00, w Puli 575 CZK dla top3 oraz vouchery do wykorzystania na stronie internetowej.

Poniedziałek

hearthstone fi logoHearthstone.fi Monday Night Community Tournament #42 – Start o 18:00, 50€ dla zwycięzcy.

Wtorek

matcharena hearthstoneMatcharena.eu Hearthstone 1on1 MA OPEN #115 powered by Sennheiser & MIFcom – Start turnieju o 19:00, w puli nagród 44$ dla finalistów.

 

 

Autor:

Shadet – Weteran turniejowy, streamer i niesamowity pasjonat sceny turniejowej Hearthstone. Jest znany z swoich cotygodniowych rozpisek turniejowych oraz aktualnych informacji na temat obecnej mety, talii, itp. Sledź Shadeta na jego Facebooku – tutaj oraz jego stream na Twitch.tv/Shadet.

 

 

W2_415.psd

Author: hearthstone

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment