43 Polaków walczy o awans do turnieju Dreamhack Winter

Niedawno pisaliśmy o tym, że na Dreamhack Winter 2014 zostanie rozegrany turniej Hearthstone z pulą nagród 25 000 USD i że każdy (kto zdobył rangę legendy) może stanąć do walki w kwalifikacjach o miejsce w tym turnieju.

dreamhack hearthstone championship

Nie trzeba było długo czekać na reakcję – do kwalifikacji zapisało się 43 graczy z naszego kraju! W sumie kwalifikacje zrobiły się tak popularne, że organizator zwiększył liczbę miejsc z 256 do 512, aby jak najwięcej osób mogło stanąć do walki.

43 zawodników z naszego kraju to (pogrubiliśmy te nicki, które znamy z innych turniejów lub miejsc, jeśli kogoś ważnego pominęliśmy to dajcie znać w komentarzu):

luzak, Manchox, Nafal, 11point5ft, barteklewl, Torishou, yoloswag, Anzyl, A83650, unskiller, Eroth, NotForBan, foreo, Theo, Shev, Stormoon, izual512, Slendie, TheWolv, Morfoneusz, Pozmywam, Ellluka, Zozus, Swiecor, Voj4k, mammatay, cooki, Haczyk, Grandpa, ikealyou, mero, Nightdew, tomox11, Kamyk, KorDuelist, toxcsik, Athen, DrEaX, Moluk, AmetystDragon, Gufi, BenatP i koweras.

Trzymamy za was kciuki! Dajcie znać na forum jak wam poszło.

Link do bracketu: Tutaj.

Informacja o Dreamhack Winter 2014: Tutaj

Format turnieju kwalifikacyjnego: Double Elimination
Format meczów: BO5
Serwer: EU
Nagroda: Top 8 graczy zdobywa miejsce na turnieju DreamHack Hearthstone Championship.

Author: hearthstone

Share This Post On

2 komentarze

  1. Na chwilę obecną 11 naszych rodaków zakwalifikowało się do drugiej rundy, trzech ma jeszcze szanse a jeden jest już nawet w trzeciej rundzie. Myślę, że to nawet niezły wynik jak na początek.

Trackbacks/Pingbacks

  1. DreamHack Winter 2014 startuje | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] 27 listopada startuje DreamHack Winter 2014, a na nim turniej Hearthstone, który poprzedzony był kwalifikacjami online. W kwalifikacjach startowało…

Submit a Comment