6-7 listopada Blizzcon 2015

Blizzcon 2015 odbędzie się w dniach 6-7 listopada (piątek-sobota) w Anaheim Convention Center w Południowej Kalifornii. Bilety będą po 199 USD, do kupienia wkrótce. Tak jak zawsze można też będzie nabyć wirtualny bilet, ale póki co jego ceny nie znamy.

blizzcon 2015

Czym jest Blizzcon?

BlizzCon jest coroczną konferencja przygotowywaną przez Blizzard dla fanów swoich gier. Tysiące ludzi przybywa do Anheim, gdzie odbywa się BlizzCon i przez dwa dni bawi się i imprezuje w towarzystwie innych zapaleńców Zamieci. W trakcie imprezy można pograć w gry Blizzarda, posłuchać dyskusji czy prezentacji developerów, zmierzyć się w mini turniejach czy wystartować lub wziąć udział w konkursie Cosplayowym. Ilość atrakcji jest mnoga, a w tym roku dodatkowo czekają nas drugie Mistrzostwa Świata Hearthstone!

Osoby, które zakupią normalny lub wirtualny bilet na Blizzcon otrzymają razem z nim wiele dodatkowych gadżetów takich jak pety, przedmioty, rewersy, karty, itp. W Hearthstone dwa lata temu został rozdany do każdego biletu złoty Elitarny Taureński Czempion (jedyny sposób na zdobycie jego złotej wersji), natomiast rok temu był dodany unikalny Blizzconowy rewers.

Nie znamy jeszcze tegorocznych dodatków, jednak jak zawsze można spodziewać się, że bilety na Blizzcon zostaną wyprzedane na pniu.

etc zloty

 

blizzcon rewers

Bilety na Blizzcon 2015

Bilety na BlizzCon 2015 trafią do sprzedaży w dwóch transzach: pierwsza w czwartek 16 kwietnia o 04:00 nad ranem czasu polskiego, zaś druga w sobotę 18 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego. Będzie je można nabyć za pośrednictwem internetowej usługi sprzedaży biletów Eventbrite (strona w j. angielskim), w cenie 199 USD za sztukę (do ceny mogą zostać doliczone odpowiednie opłaty i podatki).

Pełne informacje możecie znaleźć na Blizzconowym Blogu.

blizzcon scena

Author: hearthstone

Share This Post On

3 komentarze

 1. quote]W tym roku także nowość – do tej pory torba z prawdziwymi fantami była dostępna tylko dla osób, które fizycznie pojechały na konwent. Tym razem każdy posiadacz VT będzie mógł nabyć odpłatnie taki zestaw – za 34,99$, ilość sztuk ograniczona. Dokładny opis paczki – na końcu artykułu.[/quote]
  [url]http://www.blizzone.pl/blizzard/blizzcon-2015-wirtualny-bilet-oraz-paczuszka-fant%C3%B3w[/url]

  Tutaj czikens otwiera zębami te różne pierdoły ze straganów Blizza w Mielnie:
  [video=youtube;plqJcwlVoBY]https://www.youtube.com/watch?t=21&v=plqJcwlVoBY[/video]
  Ja tam wolałbym od tego
  Może przegapiłem ale chyba nie było jeszcze tego u nas. Jest już dostępna lista badziewi z tzw.

  W tym roku także nowość - do tej pory torba z prawdziwymi fantami była dostępna tylko dla osób, które fizycznie pojechały na konwent. Tym razem każdy posiadacz VT będzie mógł nabyć odpłatnie taki zestaw - za 34,99$, ilość sztuk ograniczona. Dokładny opis paczki - na końcu artykułu.
  
  
  http://www.blizzone.pl/blizzard/blizzcon-2015-wirtualny-bilet-oraz-paczuszka-fant%C3%B3w
  
  Tutaj czikens otwiera zębami te różne pierdoły ze straganów Blizza w Mielnie:
  
  https://www.youtube.com/watch?t=21&v=plqJcwlVoBY
  Ja tam wolałbym od tego HSowego znaczka do walizki jednak ciupagę z wypalonym wzorem HSa albo bryloczek z polakierowaną na niebiesko muszlą i namalowanym lakierem "Blizz". Może za rok...

Submit a Comment