6 marca może poznamy informacje o nowym dodatku Hearthstone

pax eastJak donosi portal HearthPwn na stronie konwentu Pax East pojawił się harmonogram, w którym możemy zobaczyć panel zarezerwowany dla Blizzarda.

6 marca o godzinie 10:30 (16:30 naszego czasu) trzech developerów Blizzarda poprowadzi panel, na którym zaprezentują nowości dotyczące Hearthstone, Heroes of the Storm oraz Overwatch.

Opis na stronie eventu mówi nam:

Odważni nowi bohaterowie, ekscytujące nowe karty i epickie nowe pola bitewne… Dołącz do trójki developerów Blizzard Entertainment i zobacz co trzymają w zanadrzu na 2015 rok – w tym informacje o nadchodzących dodatkach do Heroes of the Storm, Hearthstone: Heroes of Warcraft i Overwatch.

Paneliści: Dustin Browder [Game Director, Heroes of the Storm], Eric Dodds [Game Director, Hearthstone], Jeff Kaplan [Game Director, Overwatch].

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku w kwietniu na Pax East 2014 przedstawiona została Klątwa Naxxramas. Zatem czy poznamy nowy dodatek tudzież tryb przygodowy już 6 marca?

Przy okazji przypomnijmy może, że Blizzard w zeszłym roku zarejestrował znaki towarowe związane z „Eye of Azshara”. Wtedy spodziewaliśmy się, że będzie to pierwszy dodatek Hearthstone, później że może jednak przyszły dodatek World of Warcraft, ale z uwagi na nadchodzącą informację 6 marca, może warto zastanowić się nad tym? Blizzard rejestruje znak „Eye of Azshara” – czyżby do dodatku Hearthstone?

Pełen harmonogram imprezy możecie zobaczyć na stronie konwentu – Pax East.

pax east harmonogram

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

  1. Nop Eye of Azshara nie byloby glupie :P cos czuje ze pojawilby sie jakies nagi + na chwile obecna chcialbym zeby mialo to taka forme jak Naxx albo cos zupelnie nowego ! Wtedy bylbym w szoku :D

Trackbacks/Pingbacks

  1. Blizzard na PAX East 6 marca – transmisja na Twitchu | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] ich obecności 6 marca na konwencie PAX East w Bostonie, USA. Tak jak informowaliśmy wcześniej: 6 marca może poznamy informacje…
  2. Dzisiaj o 16:30 stream z PAX East z panelu Blizzarda – nowa przygoda? | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] prowadzona transmisja z panelu Blizzarda na konwencie PAX East (pisaliśmy wcześniej o tym tutaj i tutaj). Panel Blizzarda poprowadzi…

Submit a Comment