Aktualizacja 1.0.0.5314

Blizzard zaskoczył nas wprowadzając już dzisiaj aktualizację, która osłabia kartę Spuścić Psy! | Unleash the Hounds. Przy okazji jej wprowadzania serwery odmówiły posłuszeństwa i obecnie gra jest wyłączona – nie można rozpocząć żadnej rozgrywki.

Jeśli jeszcze nie widziałeś nowej broni wojownika w Klątwie Naxxramas to koniecznie zobacz ostatni nius na temat tej nowej karty.

Najważniejszą rzeczą w wchodzącej właśnie aktualizacji jest zwiększenie kosztu many karty Spuścić Psy! | Unleash the hounds z 2 na 3. Przez pewien czas będziemy mogli odczarowywać tą kartę za pełen koszt jej stworzenia, czyli 40 pyłu. Niestety nie ma podanej daty do kiedy będziemy mogli odczarować ją w tej cenie więc lepiej się pośpieszyć.

 zmiana spuścić psy!

Kolejną istotną zmianą, szczególnie dla fanów turniejów Hearthstone jest wprowadzenie limitu czasu na turę także do rozgrywek przyjacielskich. Do tej pory jeśli walczyłeś z przyjacielem nie musiałeś przejmować się ilością czasu na turę, teraz musisz zmieścić się w takiej samej ilości czasu jak w przypadku walki z nieznajomym w trybie pojedynku czy na arenie czyli 80 sekundach.

Wszystkie informacje odnośnie aktualizacji znajdziesz poniżej:

Informacje ogólne

 • Ulepszono sortowanie listy znajomych w oparciu o status gracza.
 • Najnowsze wieści będą teraz prawidłowo wyświetlane, kiedy Hearthstone będzie przechodzić przerwę konserwacyjną.
 • W trybie szkoleniowym udostępniono funkcję ponownego nawiązania połączenia.
 • W rozgrywkach towarzyskich dodano zegar tury.

Zmiany kart

 • Spuścić Psy kosztuje teraz 3 (poprzednio 2)
  • Po wielu dyskusjach zdecydowaliśmy zwiększyć koszt many karty „Spuścić psy” do 3. Zmiana powinna sprawić, że gra przeciwko łowcy będzie zapewniać więcej zabawy, jednocześnie nadal pozwalając łowcy na tworzenie kombinacji z innymi jego kartami.

Poprawki błędów

 • Zwycięstwo pod postacią Lorda Jaraxxusa zostanie teraz prawidłowo zaliczone do odblokowania złotego portretu czarnoksiężnika. Wygrywasz… ALE ŚWIAT I TAK CZEKA ZAGŁADA!!!
 • Cofnięcie wrogiego stronnika do ręki przeciwnika nie będzie już powodować okazjonalnego pozostawiani karty na planszy.
 • Naprawiono usterkę, która czasami uniemożliwiała prawidłowe odblokowanie rewersu „Przyjaciele przy kominku”.
 • Różne inne poprawki błędów oraz ulepszenia interfejsu.

 

Author: hearthstone

Share This Post On

5 komentarzy

 1. W zasadzie to gra działa.
  Ale jak wprowadzali patch to przegralem przez to na arenie dwie gry ;/ bo mnie rozlaczylo dwa razy ;/ a pierwszy raz Leeroya trafilem :)

 2. QUOTE

  W zasadzie to gra działa. 
  Ale jak wprowadzali patch to przegralem przez to na arenie dwie gry ;/ bo mnie rozlaczylo dwa razy ;/ a pierwszy raz Leeroya trafilem :)

  Mogli zapowiedzieć ten patch ogólnie bo tak właśnie trochę chamsko w stosunku do ludzi w trakcie areny co wybrali sobie psy.

 3. Haha, miedzy innymi ja ;p
  ale teraz uruchomilem arenke po tych rozlaczeniach i narazie nie mam przegranych zaliczonych… wiec moze nie zaliczylo przegranych :)

 4. Ogi pomógł mi sprawdzić i faktycznie w walkach przyjacielskich tak jak w pojedynkach z nieznajomymi mamy tylko 80 sekund na wykonanie ruchu. Przyśpieszy to wszystkie turnieje :p

Submit a Comment