Aktualne informacje o błędach z płatnościami za Naxxramas

Blizzard napisał obszerny post na temat aktualnej sytuacji na froncie walki z bugami Naxxramas:

Pomyśleliśmy, że zbierzemy wszystko w jedno miejsce i podamy wszystkie aktualne informacje o sytuacji z problemami z płatnościami za Naxxramas.

 

Tak jak wspominaliśmy wczoraj, główny powód problemów został rozwiązany (aczkolwiek ciągle monitorujemy sytuację z użytkownikami iPadów – poniżej więcej informacji) i gracze kupujący po raz pierwszy nie powinni doświadczać żadnych problemów z dostępem do skrzydeł Klątwy Naxxramas. Jakkolwiek jeśli wcześniej miałeś jakieś problemy, mogą one dalej występować na Twoim koncie.

 

Problemy:
Gracze są obciążani dwukrotnie za dostęp do Rewiru Zarazy
Powód problemu został naprawiony, aczkolwiek ciągle sprawdzamy ostatnie raporty od niektórych użytkowników iPadów. Niezwykłe przypadki są rozwiązywane przez nasz departament rozliczeniowy. Proszę nie kontaktować się z naszym zespołem wsparcia gdyż nie są oni w stanie pomóc obecnie w tej sytuacji.

 

Gracze nie uzyskują dostępu do Rewiru Zarazy po zakupie
Powód problemu został naprawiony. Niesamowite przypadki rozpracowuje nasz departament rozliczeń. Proszę nie kontaktować się z naszym zespołem wsparcia gdyż nie są oni w stanie pomóc obecnie w tej sytuacji.

 

Płatności zwracają informację „Czeka na autoryzacje”, „Zakup nieudany, wewnętrzny błąd bazy danych” lub „Inna transakcja jest ciągle w trakcie”.
Większość tych przypadków została naprawiona i pracujemy nad pozostałymi przypadkami. Ponownie – nie ma potrzeby kontaktować się z naszymi zespołami wsparcia w przypadku tego problemu, aktywnie go rozwiązujemy.

 

Gracze są proszeni o zakupienie dostępu do Rewiru Arachnidów za 0.00 waluty.
Rzadki przypadek w europie, ale sprawdzamy go obecnie.

 

Pakiety kart nie są dostarczane odpowiednio.
Jeśli przydarzyło Ci się coś takiego prosimy o zresetowanie swojego hasła do Battle.net

 

Proszę odnotować: Za nieudane transakcje na iPadzie, prosimy kontaktować się z Apple.

 

Doceniamy cierpliwość wszystkich podczas gdy my pracujemy nad tymi złożonymi problemami i przepraszamy bardzo za wszelkie niedogodności czy frustracje wywołane przez te problemy. Podamy dalsze informacje jak tylko jakieś będziemy mieli.

Trzymamy kciuki za Blizzard i liczymy, że wszyscy są już w stanie walczyć w Rewirze Zarazy!

Author: hearthstone

Share This Post On

2 komentarze

Submit a Comment