Amazon app store i problem z uruchomieniem Hearthstone

Ważna informacja dla osób, które zainstalowały na swoim telefonie czy tablecie Hearthstone z Amazon App store. Sprawa dotyczy też osób, które akurat w danym oknie czasowym zdobywały rewers i 3 pakiety kart bez Galaxy S6, ale szansa na to, żeby w takim wypadku trafić na ten problem była bardzo mała i trzeba mieć wyjątkowy niefart żeby trafić akurat wtedy na to.

Błąd uniemożliwia rozgrywkę na urządzeniach innych niż to, na którym został zaktualizowany Hearthstone z Amazon app store. Pojawia się informacja: „Zamknięte! Gra Hearthstone została zaktualizowana! Pobierz najnowszą wersję.”

Amazon pośpieszył się i za szybko wypuścił aktualizację Hearthstone, która mogła automatycznie pobrać się na Twoje urządzenie. Jeśli zalogowałeś się z niej do Hearthstone to Twoje konto zostało przypisane tylko do tej nowszej aktualizacji, której nigdzie nie ma jeszcze. Efekt jest taki, że nie jesteś w stanie włączyć HSa nigdzie poza tym urządzeniem. Co więcej, nawet po wejściu do gry z danego urządzenia jesteś w stanie grać tylko z przeciwnikami, którzy także w ten sam sposób nadziali się na błąd.

Gdy próbujesz uruchomić Hearthstone i pojawia ci się taki obraz:

zamkniete blad app storeTo znaczy, że także doświadczyłeś tego błędu.

Hearthstone został tymczasowo usunięty ze sklepu Amazon app store, aby uniknąć dalszych problemów.

Jeśli miałeś niesamowitego pecha i chciałeś odebrać 3 pakiety i rewers Galaxy i trafiłeś akurat w trakcie gdy zaktualizowany HS był dostępny w Amazon app store to niestety ten błąd dotyczy też ciebie.

Mamy potwierdzenie od Blizzarda, że developerzy pracują nad rozwiązaniem tego problemu. Będziemy informować jak sytuacja się rozwinie.

 

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. [Wielki Turniej] Trump pokazał nową kartę – Silent Knight | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Amazon app store i problem z uruchomieniem Hearthstone […]

Submit a Comment