Blackrock Mountain coraz pewniejszym typem na przygodę/dodatek

Przecieki, które widzieliśmy wcześniej (Przeciek 1, Przeciek 2) zaczynają się stopniowo co raz bardziej potwierdzać. 6 marca o 16:30 Blizzard poprowadzi panel na konwencie PAX East, w trakcie którego z pewnością przedstawią nowy dodatek lub przygodę, która chyba już z całą pewnością można powiedzieć – będzie miała miejsce w legendarnej Blackrock Mountain. BRM to dom dla takich postaci jak Ragnaros, Nefarian oraz całego ludu Krasnoludów z Czarnorytnych.

brm elemental ze stronyKolejną wskazówkę dostaliśmy bezpośrednio od Blizzarda. Na stronie Hearthstone – http://eu.battle.net/hearthstone/pl/ na samej górze pojawiła się grafika Żywiołaka, którego wcześniej tam nie było. W połowie strony natomiast tam gdzie mamy pokazane kilka kart z Hearthstone zostały one zamienione i obecnie wyświetlają się tam: Smokowiec zmierzchu, Leeroy Jenkins, Ognisty ogar, Krasnolud z Czarnorytnych i Wulkaniczny furiat. Wszystkie te postacie możemy spotkać właśnie w Blackrock Mountain w następujących częściach:

 • Leeroy Jenkins – Upper Blackrock Spire
 • Smokowiec zmierzchu – Blackrock Caverns
 • Krasnolud z Czarnorytnych – Blackrock Depths
 • Ognisty ogar – Molten Core
 • Wulkaniczny furiat – Molten Core

karty z brm

Warto zauważyć, że w jednym z wcześniejszych przecieków zobaczyliśmy takie zdjęcie:

lava surger

Lava Surger z tego foto wygląda identycznie jak żywiołak, który właśnie został dodany na stronę.

Wszystko wskazuje zatem, że w piątek o 16:30 usłyszymy o nowym dodatku lub przygodzie związanymi z Blackrock Mountain. Na forum zrobiliśmy ankietę (wielokrotnego wyboru) – Co Blizzard pokaże na PAX East? – 79% osób uważa, że zobaczymy nową przygodę, 30% obstawia Hearthstone na telefonach iOS i Android, nowy tryb gry 2v2 dostał prawie 19% głosów, a nowy dodatek tylko 11% głosów. A Ty jak myślisz – czego możemy się spodziewać?

elemental brm

Author: hearthstone

Share This Post On

14 komentarzy

 1. QUOTE

  Jeśli o mnie chodzi o się założę że dadzą dodatek i nic ale to nic więcej :)
  
  Ty zawsze jesteś taki sceptyczny Bless.. :D
  
  
  
  Blizzard poda info o 16:30, na Hsarenie o której będzie artykuł na tego temat?
  
  Prawdopodobnie niedługo po ogłoszeniu, jeśli bardzo chcesz wszystko wiedzieć od razu i być na bieżąco to na twitchu z pewnością będzie transmisja :)
 2. Prawdopodobnie niedługo po ogłoszeniu, jeśli bardzo chcesz wszystko wiedzieć od razu i być na bieżąco to na twitchu z pewnością będzie transmisja :)

  Wolę czekać na artykuł, one są zawsze przejżyste, Hsarena wie co robi ;)

 3. QUOTE

  Blizzard poda info o 16:30, na Hsarenie o której będzie artykuł na tego temat?

  Zapewne jak najszybciej, ale nie obiecujemy bo różne rzeczy mogą się wydarzyć. Za to w piątek zrobimy niusa z przypomnieniem o transmisji z PAX East i zachęceniem do komentowania na żywo na forum – więc możesz zawsze liczyć na użytkowników :)

 4. mi bardziej od achievementow brakuje takich statystyk ile mam wygranych gier na arenie, jakimi klasami, ile przegranych. wiem sa do tego programy ale jakos ich nie ogarniam

 5. QUOTE

  Łee to jak oni ciągle jeszcze w Vanilli są to na Death Knighta sobie poczekamy ;p

  Przeciez pojawienie sie Death Knighta Blizz dementuje przy kazdej okazji. A jak oni mowia nie, to zwykle jest nie. ;)

 6. QUOTE

  Przeciez pojawienie sie Death Knighta Blizz dementuje przy kazdej okazji. A jak oni mowia nie, to zwykle jest nie. ;)

  Dokładnie, jak Blizz mówi że nie to zapomnijcie na najbliższe kilka lat o DK czy jakiejkolwiek nowej klasie. A jeśli Blizz mówi, że coś jest fajne i kiedyś to dodadzą to pewnie z 1-2 lata trzeba czekać i w kółko prosić. Jeśli Blizz mówi, że coś będzie „wkrótce/soon” to znaczy, że tak pół roku do roku z hakiem trzeba czekać. Bo jeśli jest cokolwiek co planują wprowadzić w ciągu pół roku to wiemy o tym na te pół roku przed – czyli teraz powiedzą o przygodzie/dodatku to maks pół roku nam przyjdzie na niego czekać, po prostu tyle trwa teasowanie i promowanie nowego contentu dla Blizza.

 7. mógł by ktoś być tak miły i powiedzieć mi jaki jest ostatni boss ” Upper Blackrock Spire”?
  bo na necie jakoś znaleść nie mogę :(

 8. Obecnie czyt. na Warlords of Dreanor jest to Warlord Zaela :) Dość ciekawa walka, ale to tylko „loch” a nie raid :) Ja bym chciał podczas tej przygody powalczyc dla funu z Leroyem :P Wiadomo, ze to nie boss, ale zawsze fajnie byłoby mu skopac tyłek :P

Submit a Comment