Blizzard na Intel Extreme Masters Katowice 2014

Już między 14, a 16 marca tego roku w Katowicach odbędzie się największa impreza e-sportowa w naszym kraju. Nie zabraknie na niej Blizzarda wraz z turniejem Hearthstone o puli nagród 4000 dolarów! Poniżej prezentujemy informację od samego Blizzarda na ten temat.

iem katowice

Z przyjemnością ogłaszamy, że będziemy obecni w tym roku podczas tegorocznego Intel Extreme Masters Katowice! Największa impreza e-sportowa w Polsce odbędzie się w dniach 14-16 marca w futurystycznej arenie Spodek.

spodek katowice

Ubiegłoroczny IEM Katowice okazał się wielkim sukcesem. Odwiedziło go 50 000 osób, a transmisję ESL na żywo przeprowadzoną na wielu kanałach obejrzało ponad 5 milionów unikalnych widzów. Tegoroczna impreza zapowiada się równie niesamowicie. Czeka nas mnóstwo e-sportowych emocji oraz zabawa z Hearthstone!

 

Podczas tegorocznej imprezy w Katowicach ESL zorganizuje turniej Intel Extreme Masters Season VIII World Championship podsumowujący tegoroczne rozgrywki IEM. Zapraszamy wszystkich entuzjastów e-sportu do oglądania zmagań supergwiazd StarCrafta II z całego świata o chwałę oraz nagrody z puli wynoszącej 250 000 USD.

 

Oglądajcie StarCrafta, grajcie w Hearthstone!

 

Odwiedzający IEM będą mogli też wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez Intel i ESL. Jesteś karcianym wymiataczem? Zmierz się z innymi talentami Hearthstone i mieć szansę na część puli wynoszącej 4000 USD! Zainteresowany? Wystarczy zajrzeć na stronę zapisów i wziąć udział w rozgrywkach rundy kwalifikacyjnej, by móc zmierzyć się z innymi na scenie.

 

Nawet jeśli nie uda wam się dotrzeć do finałów nie ma się co martwić – i tak będziecie mogli pograć w Hearthstone podczas IEM Katowice. Odwiedźcie nasze stoisko i spróbujcie swoich sił w pojedynku z przedstawicielami społeczności i innymi graczami, a może uda wam się zdobyć jakieś legendarne łupy! Jeśli nie znacie jeszcze gry, to pokażemy wam jak zacząć. Gra jest pozornie łatwa, ale potrafi wciągnąć na całego, ponieważ to wspaniała rozrywka!

 

To jeszcze nie wszystko…

 

Możecie uwiecznić się na zawsze jako entuzjaści Hearthstone i włączyć do swojej kolekcji legendarną kartę ze sobą w roli głównej! Przygotowaliśmy wszystko od strony technicznej na naszym stanowisku – wy musicie jedynie zrobić dobrą pozę i groźną minę i już macie idealną pamiątkę z IEM! Wasze karty mogą nawet trafić na nasze kanały społecznościowe!

 

cosplay hearthstone

Na stoisku Blizzarda będzie też polska grupa cosplayowa Real Life Raid, z którymi będziecie mogli pogadać i zrobić sobie zdjęcia. Możecie ich znać już z zeszłorocznego konkursu talentów organizowanego w ramach BlizzConu, w którym dzięki swojemu filmowi Why Do Leaves Fall zostali jednymi z finalistów plebiscytu społeczności.

 

Jeśli więc wybieracie się na IEM Katowice, wpadnijcie na nasze stoisko, kiedy tylko znajdziecie chwilę czasu. Będziecie też mogli porozmawiać z przedstawicielami społeczności z naszego europejskiego zespołu. Do waszej dyspozycji będą Zhydaris, Wuluxar i Prokkar. Przyjdźcie się przywitać!

 

Już nie możemy się doczekać spotkania z wami podczas tego e-sportowego święta. Więcej informacji o Intel Extreme Masters Katowice znajdziecie na oficjalnej stronie oraz na profilu na Facebooku.

Kto się wybiera do Katowic?

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. HSArena wspiera polskich graczy! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] wygrał wczoraj polskie kwalifikacje do turnieju Hearthstone na IEM Katowice zajmując w nich pierwsze miejsce! Drzewko turnieju możesz zobaczyć tutaj –…

Submit a Comment