Blizzard na PAX East 6 marca – transmisja na Twitchu

blizzard pax overwatch

Mamy oficjalną informację od Blizzarda z potwierdzeniem ich obecności 6 marca na konwencie PAX East w Bostonie, USA. Tak jak informowaliśmy wcześniej: 6 marca może poznamy informacje o nowym dodatku Hearthstone, Blizzard ma zarezerwowany panel dyskusyjny w trakcie PAX East, który rozpocznie się 6 marca o godzinie 16:30 naszego czasu. W trakcie panelu wystąpi trzech developerów Blizza: Dustin Browder [Game Director, Heroes of the Storm], Eric Dodds [Game Director, Hearthstone], Jeff Kaplan [Game Director, Overwatch]. Oczekujemy zatem podania nowych informacji odnośnie nowego trybu przygodowego, dodatku lub Hearthstone na telefonach. Oczywiście to tylko nasze domysły, Blizzard nie podał żadnych konkretnych informacji póki co.

Dobrą informacją jest, że całość panelu będzie można zobaczyć na kanale PAX na Twitch.tv: Twitch.tv/pax

Póki co możesz przeczytać oficjalną informację od Blizza:

Miłośnicy karcianych pojedynków, rozsiądźcie się wygodnie przy kominku i posłuchajcie co nieco o atrakcjach, jakie wkrótce zawitają do waszej ulubionej karczmy w Azeroth!

Nie przegapcie oficjalnej prezentacji nadchodzących nowości w grach Hearthstone, Overwatch i Heroes of the Storm, która odbędzie się podczas tegorocznej edycji konwentu PAX East w Bostonie, w piątek 6 marca o godz. 16:30. Panel „Blizzard Preview: Hearthstone, Overwatch, and Heroes of the Storm” poprowadzą reżyserowie trzech wymienionych gier – Eric Dodds, Jeff Kaplan i Dustin Browder. Całe wydarzenie będzie można oglądać w Internecie na oficjalnym kanale konwentu PAX w serwisie Twitch.

Więcej informacji i wiadomości o imprezie w Bostonie znajdziecie na jej oficjalnej stronie. Już nie możemy się doczekać, aż wyłożymy wszystkie karty na stół i opowiemy wam o nadchodzącej zawartości w Hearthstone!

Jak myślisz zatem – czego możemy spodziewać się na PAX? Weź udział w sondzie na forum i podziel się swoimi domysłami – [Ankieta] Co Blizzard pokaże na PAX East?

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku w kwietniu na Pax East 2014 przedstawiona została Klątwa Naxxramas. Zatem czy poznamy nowy dodatek tudzież tryb przygodowy już 6 marca?

Przy okazji przypomnijmy może, że Blizzard w zeszłym roku zarejestrował znaki towarowe związane z „Eye of Azshara”. Wtedy spodziewaliśmy się, że będzie to pierwszy dodatek Hearthstone, później że może jednak przyszły dodatek World of Warcraft, ale z uwagi na nadchodzącą informację 6 marca, może warto zastanowić się nad tym? Blizzard rejestruje znak „Eye of Azshara” – czyżby do dodatku Hearthstone?

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

  1. Ale 6 będę wiedział czy warto dalej zbierać :) i ewentualnie jakie są widoki.
    Dwa tygodnie wytrzymam bez zakupu paczek

Trackbacks/Pingbacks

  1. Dzisiaj o 16:30 stream z PAX East z panelu Blizzarda – nowa przygoda? | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] prowadzona transmisja z panelu Blizzarda na konwencie PAX East (pisaliśmy wcześniej o tym tutaj i tutaj). Panel Blizzarda poprowadzi…

Submit a Comment