Blizzard nagradza streamerów

Blizzard ciągle nas miło zaskakuje, tym razem zdecydował się rozdać nagrody dla najlepszych i najfajniejszych streamerów czyli osób, które grają w gry Blizzard i pokazują zapisy z swoich gier na żywo w internecie, przeważnie na znanym serwisie streamowym Twitch.tv. Dla najpopularniejszych i najfajniejszych autorów Blizzard przygotował nagrody pieniężne i rzeczowe.

Kto wygra? W dużej mierze zależy to od Ciebie! Niektóre nagrody będą przyznane na podstawie statystyk typu największa ilość godzin transmisji w całym rok, itp. Natomiast o pozostałych rozstrzygną głosy fanów. Poniżej zamieszczamy pełną informację od Blizzard wraz z linkami do głosowania:

Miniony rok 2013 był świetnym rokiem dla społeczności serwisu Twitch, a także dla naszych gier. Aby okazać wdzięczność autorom, którzy włożyli swój czas i wysiłek w tworzenie wyjątkowych materiałów wideo, gromadzili przed ekranami monitorów rzesze widzów oraz wywoływali wśród tychże entuzjastyczne reakcje w oczekiwaniu na gry Blizzarda, z dumą ogłaszamy nasze nagrody dla twórców najlepszych streamów w roku 2013.

 

Podjęliśmy współpracę z serwisem Twitch, aby przyznać nagrody rzeczowe i pieniężne autorom najlepszych transmisji poświęconych tytułom Blizzarda w roku 2013. Nominacje zostaną ogłoszone w czwartek 30 stycznia, a zwycięzcy w piątek 6 lutego w serwisach www.Battle.net i Blog.Twitch.tv. Poniżej znajdziecie zasady naszego plebiscytu oraz pełną listę kategorii, w których przyznane zostaną nagrody.

 

Pracowici twórcy streamów na Twitch.tv to ważni członkowie naszej społeczności. Dzielą się oni z innymi graczami swoją wiedzą i przekazują widzom wrażenia z gry w nasze tytuły. Chcielibyśmy zachęcić wszystkich członków społeczności do podążenia w ich ślady. Aby dowiedzieć się, jak zostać partnerem serwisu, odwiedźcie stronę z podstawowymi informacjami o Twitch.tv (strona w j. angielskim).

 

Chcemy przy okazji podziękować wam wszystkim za to, że dzielicie się swoim entuzjazmem i pasją do gier Blizzarda ze społecznością graczy na całym świecie. Rok 2013 był zaledwie początkiem drogi – już wkrótce ogłosimy plany dotyczące nagród Blizzarda dla autorów najlepszych streamów za rok 2014!

 

Zasady plebiscytu

  • Kategorie, w których zostaną przyznane nagrody: Blizzard i serwis Twitch wspólnie wybrali 14 niepowtarzalnych kategorii, które obejmują autorów transmisji poświęconych czterem grom Blizzarda: Diablo IIIHearthstoneStarCraft II oraz World of Warcraft. W przypadku połowy z tych kategorii czynnikiem kluczowym będą dane statystyczne (np.:największa liczba godzin transmisji z gier Blizzarda w roku 2013). Druga połowa kategorii przypadnie na kwestie jakościowe, które zostaną rozstrzygnięte na drodze głosowania przez członków społeczności, czyli was (np.: ulubiony cykl transmisji wg społeczności w roku 2013).
  • Nagrody: Za rok 2013 przyznamy autorom streamów będącym partnerami serwisu Twitch nagrody o łącznej wartości około 45 tys. dolarów. Zamiast przekazywać nagrody bezpośrednio tym twórcom, rozdzielamy pieniądze po równo dla każdej kategorii.
  • Procedura konkursowa: Głosy w ramach siedmiu kategorii sondażowych będziecie mogli oddawać do 5 lutego 2014 korzystając z linków wymienionych poniżej. Po zamknięciu głosowania ogłosimy zwycięzców we wszystkich kategoriach.
  • Zasady: Aby zakwalifikować się do wzięcia udziału w rywalizacji o nagrodę Blizzarda dla najlepszych twórców streamów w roku 2013 należy być partnerem serwisu Twitch, który w 2013 roku (od 1 stycznia do 31 grudnia 2013) był autorem transmisji rozgrywek w jeden z czterech tytułów Blizzarda (Diablo IIIHearthstoneStarCraft II oraz World of Warcraft).

Kategorie sondażowe

Głosujcie na swoich ulubionych autorów streamów z gier Blizzarda.

Kategorie oparte na danych statystycznych

W przyszłym tygodniu ogłosimy kategorie, zwycięzców oraz zdobywców dalszych miejsc w siedmiu kategoriach, gdzie o zwycięstwie decydują zebrane dane. Kompilacją danych zajmuje się armia robotów i cyborgów serwisu Twitch.

 

Dziękujemy wszystkim autorom i widzom transmisji materiałów związanych z grami Blizzarda w serwisie Twitch w roku 2013. Wyraźcie poparcie dla swoich faworytów biorąc udział w głosowaniu, klikając powyższe linki i oglądając ich streamy także w tym roku!

Jak widać jest z czego wybierać. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do własnego streamowania w serwisie Twitch.tv – kto wie, może za rok będziemy mogli głosować na Ciebie? :)

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. Nagrody za najlepsze streamy rozdane | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] na najlepszych streamerów gier Blizzarda zorganizowane razem przez Blizzard i Twitch.tv dobiegło końca. Jeśli chodzi o społeczność […]

Submit a Comment