Bójka z portalami oraz nowa karta łowcy

W tym tygodniu magowie z Dalaranu znowu przesadzili z portalami, powtórka z 7 i 14 bójki. A jeśli Prychacz to dla ciebie za mało, teraz będziesz mógł przyzwać wszystkich trzech Zwierzęcych Towarzyszy jedną kartą – Call of the Wild.

Call of the Wild

 • Call of the Wild – Przyzwij wszystkich trzech Zwierzęcych Towarzyszy.
  • Koszt: 8 many
  • Epickie zaklęcie łowcy.
  • Zwierzęcy Towarzysze są przywoływani w kolejności alfabetycznej, ale angielskiej czyli: Prychacz > Leok > Misza. To ma znaczenie jeśli mamy już 5 lub więcej stronników na planszy.

Call_of_the_Wild

#43 Karczemna Bójka – Za dużo portali

Za dużo portali – talie składają się z 20 Tajemnych portali i 10 losowo generowanych czarów. Za każdym razem czary są generowane na nowo.

za duzo portali

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

za duzo wild

Author: hearthstone

Share This Post On

9 komentarzy

 1. Nudny brawl. Zaliczony na obu kontach dla paczek i narka ;)

  Karta dobra, pisałem o niej w wątku na forum o nowych kartach.

 2. Szkoda, że nie dali tej bójki tuż przed dodatkiem już po ujawnieniu wszystkich kart, tak, aby nowe karty weszły do bójki.

 3. Moja ulubiona bójka. Spróbuję nabić 50 zwycięstw, taki cel pozarankingowy :) najwięcej zwycięstw dotąd miałem na na Rozdrożach – 23 Kappa.

 4. A ja nie narzekam. Bede mogl zrobic zadania na klasy ktore mi nie podchodza, a w dodatku z pakietu wyskoczyl mi Antonidas 8o

 5. Bójka to odrzewany kotlet ale akurat ta była spoko
  a co do nowej karty do Huntera to trochę drogie ale myślę że karta dość mocna :) i oczywiście sytuacyjna

Submit a Comment