Bug nie ujawni nam daty wydania Przedwiecznych Bogów

Blizzard naprawił bug z zegarem systemowym, który umożliwił nam przy poprzednich dodatkach i przygodach poznanie daty premiery zanim została oficjalnie podana. Przykładowo przy Wielkim Turnieju wyglądało to tak – klik.

Na czym polegał bug? Wystarczyło zakupić zestaw pakietów w przedsprzedaży, który po zakupie jest przewiązany wstążką z napisem zapowiadającym nadejście. W przypadku Przedwiecznych Bogów wygląda to tak:

przedwieczni bogowie przedsprzedaz pakiety

pakiety premiera na wiosneNa pakietach jest wstążka i mamy napis „Premiera na wiosnę*!”. W poprzednich dodatkach gdy zmieniliśmy datę do przodu na taką już po premierze mogliśmy zobaczyć, że wstążka zniknęła. W ten sposób ustaliliśmy datę premiery Wielkiego Turnieju zanim została podana oficjalnie.

Tym razem jednak zmiana daty nie pokazuje nam nic. Nie jesteśmy zatem w stanie ustalić daty premiery. Blizzard jak widać czyta to co pisze społeczność i poprawia tego typu psujące niespodziankę bugi.

Czy zakupiłeś już swoje 50 pakietów w przedsprzedaży za 44.99 euro? Planujesz to zrobić? Daj nam znać w komentarzu.

przedwieczni bogowie przedsprzedaz zakupiona

Author: hearthstone

Share This Post On

10 komentarzy

 1. Albo po prostu Blizzard sam nie wie, kiedy będzie premiera i jeszcze nie zapisali tego w kodzie. Myślę, że trzeba to sprawdzić jeszcze raz po jakimś małym patchu, na który nikt nie zwróci uwagi

 2. QUOTE

  Albo po prostu Blizzard sam nie wie, kiedy będzie premiera i jeszcze nie zapisali tego w kodzie. Myślę, że trzeba to sprawdzić jeszcze raz po jakimś małym patchu, na który nikt nie zwróci uwagi

  Nie pomyślałem o tym pierwszym, nie wyobrażam sobie żeby Blizz sam nie znał daty premiery, no ale kto wie. A z tym sprawdzeniem po patchu to taki mam zamiar, może bliżej premiery będą chcieli to przemycić po cichu :p

 3. Mi też się wydaje, że jeszcze sami nie znają konkretnej daty. Zabezpieczyli się, że dodatek wyjdzie przed 31 maja i wg mnie jest to taki margines czasu w razie gdyby poszło coś nie tak i musieli wydać później.

 4. muszą na spokojnie wszystko sobie przemyśleć to i owo,kiedy nastąpi premiera, by błędu jakiegoś nie było, by nie zawiesiły sie serwery, bo ten dodatek narobi trochę zmian i do tego standard przybędzie, blizzard lubi robic niespodzianki, wiec datę premiery mozemy sie spodziewać kiedy kol wiek im pasuje

 5. Tak patrząc okiem osoby zarządzającej różnymi przedsięwzięciami to nie wyobrażam, żeby nie mieli daty premiery ustalonej. Zbyt wiele rzeczy musi być zgrane żeby tak sobie powiedzieć na 3 tygodnie przed – a jednak zrobimy za 2 lub 4 tygodnie.

  Gdzieś był film opowiadający ile trwa stworzenie postaci do Heroes of the Storm, to jest niewyobrażalna przestrzeń czasu. Dodatek jest już gotowy, mają już też rozpisane podstawy następnego dodatku, teraz robią kolejną przygodę, a na kolejną mają pomysł. Inaczej tak duża firma nie byłaby w stanie działać gdyby nie ustalali wszystkiego z wielkim wyprzedzeniem.

 6. tyle czasu zajelo im ogarniecie tego bugu, ktory dotyka ich najbardziej… tyle czasu zajelo im dodanie strzalki do przewijania deckow…

 7. QUOTE

  Tak patrząc okiem osoby zarządzającej różnymi przedsięwzięciami to nie wyobrażam, żeby nie mieli daty premiery ustalonej. Zbyt wiele rzeczy musi być zgrane żeby tak sobie powiedzieć na 3 tygodnie przed - a jednak zrobimy za 2 lub 4 tygodnie.
  
  Gdzieś był film opowiadający ile trwa stworzenie postaci do Heroes of the Storm, to jest niewyobrażalna przestrzeń czasu. Dodatek jest już gotowy, mają już też rozpisane podstawy następnego dodatku, teraz robią kolejną przygodę, a na kolejną mają pomysł. Inaczej tak duża firma nie byłaby w stanie działać gdyby nie ustalali wszystkiego z wielkim wyprzedzeniem.

  Dodatek pewnie jest gotowy ale też pewnie coś im się zrąbało skoro nagle mamy czekać nawet do końca maja.

 8. Fajny news pod tytułem: brak nowych wiadomości dot. premiery :P

  Żart, chociaż troche to tak wygląda. Zapomniałem już o tej metodzie, fajnie, że sprawdziliście :)

  Też coś mi się wydaje, że jest jakaś obsuwa. Bo przecież Brode mówił o krótszych odstępach czasu między premierą a zapowiedzią, a tu takie coś? Mają chyba jakiś poślizg i dlatego nie ma daty (+ zabezpieczyli się przed odkryciem w sposób taki jak ostatnio). Ale to raczej kwestia tygodnia-dwóch, a nie tak, że nic nie wiedzą :) Chociaż i to jest dziwne…

 9. Wydaje mi się, że o ile dodatek jest gotowy, to trudności musi im sprawiać jednoczesne wprowadzenie dodatku, formatów i największej od czasów bety fali nerfów, to jednak jest trochę testowania, sprawdzania, zmieniania.

Submit a Comment