Ceny wejścia do Naxxramas

Po długim oczekiwaniu w końcu poznaliśmy ceny Naxxramas!

ceny naxxramas

Ceny wejścia do Naxxramas:

 • Pierwsze skrzydło można odblokować dożywotnio za darmo w pierwszym miesiącu.
 • Niestety za ostatnie skrzydło przyjdzie nam zapłacić mimo wcześniejszych informacji o tym, że będzie darmowe.
 • Pojedyncze skrzydło – 700 złota lub 5.99 euro
 • Pakiet dwóch skrzydeł – 8.99 euro
 • Pakiet trzech skrzydeł – 13.99 euro
 • Pakiet czterech skrzydeł – 17.99 euro
 • Pakiet pięciu skrzydeł – 21.99 euro
 • Przy okazji pragniemy przypomnieć, że za wejście do danego skrzydła Naxxramas płaci się raz i jest ono odblokowane już dożywotnio – można wracać ile razy się chce.

Użytkownicy forum obstawiali ceny wejścia do Naxxramas i tylko kilku z nich zaznaczyło opcję „ponad 500g”. Jak widać wszyscy byliśmy trochę zbyt optymistyczni co do cen ;-)

Najważniejsze poznane dzisiaj informacje:

 • Pierwsze skrzydło (Rewir Arachnidów) będzie darmowe tylko przez pierwszy miesiąc – jeśli wejdziesz do niego w pierwszym miesiącu to będziesz miał dostęp już na zawsze, ale jak np. założysz nowe konto za miesiąc czy dwa to ono już będzie musiało zapłacić za dostęp do tego pierwszego skrzydła.
 • Skrzydła będą otwierane w tygodniowych odstępach w czasie tego pierwszego miesiąca. Jak ktoś za miesiąc będzie chciał przejść Naxxramas to będzie mógł wszystko za jednym zamachem oczywiście zrobić, ten tydzień oczekiwania dotyczy tylko premiery.
 • Skrzydła będą otwierane w takiej kolejności: Rewir Arachnidów, Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktorów, Leże Żmija Mrozu.
 • Date premiery poznamy w „późniejszym terminie”.
 • W pierwszym skrzydle – Rewirze Arachnidów będziemy walczyć z trzema bossami: Anub’Rekhan, Wielka Wdowa Ferlinia oraz Maexxna.
 • Tryb heroiczny będzie dostępny po pokonaniu wszystkich przeciwników w danym skrzydle. W trybie heroicznym bossowie będą potężniejsi, a za ich pokonanie będzie można zdobyć nowy rewers kart (nie podano jaki dokładnie).

Z innych informacji warto zwrócić uwagę na fakt, że ostatnie skrzydło również było zapowiadane przez Blizza jako darmowe, bo ma mieć tylko dwóch bossów – Sapphirona i Kel’Thuzada. Niestety jednak będzie płatne, ostatnio podobna sytuacja miała miejsce gdy mieliśmy poznać cenę wstępu do Naxxramas 1 lipca, a potem dowiedzieliśmy się, że jednak jej nie poznamy tego dnia. Dalej nie wiemy za to jak uzyskamy złote wersje kart z Naxxramas. Wiele osób obstawiało, że będą one rozdawane poprzez pokonywanie trybu heroicznego. Jednak teraz dowiadujemy się, że nagrodą za pokonanie bossów w trybie heroicznym będzie nowy rewers kart. Jedno oczywiście nie wyklucza drugiego, możemy zdobywać złote karty za pojedynczych bossów i specjalny rewers za pokonanie wszystkich trybów heroicznych. CM Zeriyah podał ostatnio informacje, że będziemy mieli powody do wracania do Naxxramas po zdobyciu kart. I tutaj pojawia się pewna obawa – co jeśli zdobywanie złotych kart będzie wymagało zabicia danego przeciwnika X razy? Blizzard zapowiadał, że chce uniknąć zmuszania graczy do grindowania bossów (powtarzania zabijania jednego przeciwnika w celu uzyskania jakiegoś specyficznego łupu z niego, itp.) w celu zdobycia czegoś, ale tak samo zapowiadali darmowe ostatnie skrzydło czy też podanie cen 1 lipca.

Aktualizacja: Złote karty będzie można stworzyć z pyłu po tym jak zdobędziemy ich normalne wersje! Więcej info w niusie tutaj – Złote karty w Naxxramas i darmowe pierwsze skrzydło

Zapraszamy do dyskusji o Naxxramas w temacie na forum – tutaj.

Oraz do przeczytania naszego pełnego przewodnika po Klątwie Naxxramas – Kompendium Naxxramas.

Poniżej pełna informacja wraz z detalami od Blizzarda:

naxxramas cena

Kotły pełne śluzu są już niemalże w stanie wrzenia, kończymy zszywać najlepsze plugastwa i szykujemy naszą nekropolię na wyprawę, jakiej nigdy nie zapomnicie – Klątwa Naxxramas już wkrótce zawiśnie nad światem! Zdajemy sobie sprawę, że wprost umieracie z chęci, aby zagrać w pierwszą przygodę dla pojedynczego gracza w Hearthstone, dlatego dziś chcemy się podzielić informacjami o tym, jak dostać się do Naxxramas, a także zaprezentować tryb heroiczny.

 

Nekropolio, otwórz się!

 

Unosząca się nad powierzchnią Azeroth nekropolia Naxxramas jest siedliskiem potężnych nieumarłych bossów, gotowych stawić wam czoła w karcianym pojedynku i wystawić na próbę wasze umiejętności. Aby podjąć się wyzwań w każdym z pięciu skrzydeł przygody, należy wpierw przekroczyć próg nekropolii. Można to zrobić na kilka sposobów opisanych szczegółowo poniżej. Nie obawiajcie się zbytnio ceny, jaką przyjdzie wam zapłacić – ku rozgoryczeniu Thadiusa nie będzie was to kosztować utraty ręki lub nogi.

 

Naxxramas otworzy swe podwoje dla graczy w Hearthstone skrzydło po skrzydle – po jednym w każdym tygodniu. Skrzydła będą udostępniane w następującej kolejności: Rewir Arachnidów, Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktorów, Leże Żmija Mrozu.

 

Gracze, którzy postanowią udać się do Naxxramas podczas premiery przygody, otrzymają za darmo dostęp do pierwszego skrzydła – Rewiru Arachnidów. Sama premiera potrwa mniej więcej miesiąc, więc będziecie mieli sporo czasu, aby przekroczyć próg nekropolii – więcej informacji na ten temat podamy w późniejszym terminie. W pokrytych grubymi pajęczynami, skąpanych w mroku korytarzach Rewiru Arachnidów stawicie czoła trójce bossów: Anub’Rekhanowi, Wielkiej Wdowie Ferlinie oraz Maexxnie. Walka z tymi przeciwnikami to zaledwie namiastka niebezpieczeństw czyhających na was w pozostałych rewirach, zaś w nagrodę za ich pokonanie otrzymacie nowe karty do kolekcji.

 

Po pokonaniu pajęczaków w Rewirze Arachnidów będziecie mogli wykupić dostęp do każdego z pozostałych rewirów za 700 sztuk złota bądź 5,99 EUR za skrzydło. Innymi słowy, do odblokowania poszczególnych rewirów możecie albo wykorzystać złoto zdobyte w nagrodę za zadania i walkę na Arenie w Hearthstone, albo zapłacić prawdziwymi pieniędzmi.

 

Jeśli chcecie uzyskać dostęp do kilku rewirów za jednym zamachem, przygotowaliśmy dla was specjalne pakiety. Nasze pająki oplotą pajęczyną tyle skrzydeł, na ile będziecie mieli ochotę, i dostarczą je wam w jednym, smakowitym zestawie…

ceny naxxramas

 

Miejcie na uwadze, że wykupienie pakietów skrzydeł Klątwy Naxxramas nie zapewnia dostępu do poszczególnych rewirów przed ich oficjalną premierą. Wybór tej opcji gwarantuje jednak, że będziecie mogli stawić czoła nowym wyzwaniom, gdy tylko je udostępnimy!

 

Jeżeli zagracie w Klątwę Naxxramas podczas miesiąca premierowego i postanowicie wykupić dostęp do pozostałych skrzydeł za pomocą prawdziwych pieniędzy, wystarczy że zdecydujecie się na pakiet 4 skrzydeł, który zapewni wam możliwość odwiedzenia kolejnych rewirów w miarę ich odblokowywania.

 

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby uzyskać dostęp do kolejnych rewirów za złoto w grze, po czym dokupić pakiet skrzydeł za prawdziwe pieniędze w późniejszym terminie. Przykładowo, jeśli odblokujecie za darmo dostęp do Rewiru Arachnidów podczas miesiąca premierowego, kolejny rewir możecie odblokować płacąc złotem, zaś pozostałe trzy – kupując pakiet trzech skrzydeł za podaną wyżej cenę.

 

Pamiętajcie, aby przekroczyć progi nekropolii podczas trwającej miesiąc premiery przygody. Dzięki temu odblokujecie za darmo pierwsze skrzydło – rojący się od pajęczaków i świetnej zabawy Rewir Arachnidów!

 

Tryb heroiczny

 

Po pokonaniu po raz pierwszy wszystkich bossów w danym rewirze odblokujecie jego wersję heroiczną. Bossowie w trybie heroicznym są znacznie trudniejszymi przeciwnikami, a walka z nimi będzie wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych graczy w Hearthstone. Zatriumfowanie nad wszystkimi bossami w Naxxramas w trybie heroicznym zapewni wam nowy rewers kart do kolekcji.

 

Przerażający ożywieńcy w Klątwie Naxxramas już nie mogą się doczekać, aż staną z wami do pojedynku. Mamy nadzieję, że skorzystacie z okazji i wyjdziecie im naprzeciw wraz z premierą przygody, która nastąpi już niedługo!

Patrząc na wypowiedzi polskich graczy można śmiało stwierdzić, że większość z nas spodziewała się niższych cen. Czy 700 złota lub 5.99 euro za dostęp do jednego skrzydła to dużo? Pełne podsumowanie będzie można zrobić gdy poznamy wszystkie detale Klątwy Naxxramas, ale póki co zapraszamy do dyskusji.

Author: hearthstone

Share This Post On

20 komentarzy

 1. Ceny ujdą. Suma jak najbardziej do osiągnięcia. Tragedii nie ma, tak więc można zacząć zbierać golda. Choć gdybym był początkującym graczem i dopiero zaczynał przygodę z HS’em, to olałbym Naxxa i wolałbym kupować paczki i/lub pykać arenę, do momentu zebrania pewnej bazy kart.

  Wkurza mnie natomiast fakt, że przeciągnęli tego newsa z pierwszego lipca, pod pretekstem ujawnienia większej ilości informacji, a tymczasem prócz cen, nie dowiedziałem się niczego nowego. Żadnych spoilerów z kartami, bossami, heroikiem, no kompletnie nic. Jak to tak?

 2. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz – to pierwsza płatna nowość w HSie i ustali ona standard dla kolejnych przygód, taki punkt odniesienia. Wygląda na to, że poprzeczka cenowa jeśli chodzi o euro jest na zupełnie innym poziomie niż krowy w farmville ;-)

 3. Ceny nie są złe. Trochę stracę na czasie bo za kilka dni nie będę miał dostępu do HS bo wyjeżdżam, to do tego momentu będę miał kasę jakoś na 2 skrzydło i prawie na 3. Na 4 i 5 będę musiał zbierać prawie do końca sierpnia, chyba że będę dużo walk rozgrywał. Zresztą przecież (przynajmniej według mnie) można rozłożyć Naxx na trochę dłuższy czas niż te 5 tygodni przez które będą wypuszczane kolejne skrzydła.

 4. QUOTE

  Ceny nie są złe. Trochę stracę na czasie bo za kilka dni nie będę miał dostępu do HS bo wyjeżdżam, to do tego momentu będę miał kasę jakoś na 2 skrzydło i prawie na 3. Na 4 i 5 będę musiał zbierać prawie do końca sierpnia, chyba że będę dużo walk rozgrywał. Zresztą przecież (przynajmniej według mnie) można rozłożyć Naxx na trochę dłuższy czas niż te 5 tygodni przez które będą wypuszczane kolejne skrzydła.

  Dokładnie. Ja to sobie chyba Naxxa rozłożę na cały okres oczekiwania na kolejny dodatek.
  Bez pośpiechu. Przygoda nie zając :p

 5. Przy założeniu, że gracz będzie miał sporego pecha i codziennie będzie dostawał questy za 40g i rerolle nie pomogą, to można spokojnie zarobić 280 golda. Faktycznie może uda się wyciągnąćcoś około 350-400 golda. Co jest warte połowie ceny za skrzydło. Pozostały hajs to 90 wygranych walk, co daje około 13 wygranych dziennie. Wykonalne :)

 6. Tak, jak otworzysz sobie quest log, to jeden dziennie możesz sobie reroll’nąć klikając na czerwony ‚x’ w prawym górnym rogu karty questa :P

 7. Parę tygodni temu porzuciłem myśli o cenie 200-300g za skrzydło i myślałem bardziej o 500-600g. Padło jednak na 700. Ani dużo ani mało. Jakby było 1000g to by ludzie powariowali, a 700 jest akceptowalne. Szkoda, że pierwsze skrzydło będzie darmowe tylko przez miesiąc. Trzeba szybko wykonać samouczka na każdym rejonie i zaklepać je sobie tak na wszelki wypadek.

 8. Ceny jak ceny. Nie jest źle, ale mogło być lepiej. :)
  Ale sposób wydania mi się nie podoba. Jakieś zapowiedzi, pozniej odwołania. Zero konkretów.
  Wiem że to blizz i Oni zawsze tak się „bawią”, ale HS zaczal juz mnie nudzic (od listopada bez zmian). Dla mnie za długo.

 9. Ja przeczuwałem, że będzie nawet drożej.
  Jak ktoś nie wydaje wszystkiego co ma od razu to bez problemu to powinien nazbierać. Zwłaszcza, że skrzydła rozkładają w czasie.
  Druga sprawa czy jest się o co spinać – może sobie odblokujemy od razu co się da, a potem się okaże, że nawet na normalu jest problem to przejść :)

 10. QUOTE

  Ceny jak ceny. Nie jest źle, ale mogło być lepiej. :)
  Ale sposób wydania mi się nie podoba. Jakieś zapowiedzi, pozniej odwołania. Zero konkretów. 
  Wiem że to blizz i Oni zawsze tak się "bawią", ale HS zaczal juz mnie nudzic (od listopada bez zmian). Dla mnie za długo.

  Ja już od 2 sezonów przestałem grać rankingi, teraz robię zadania i tylko areny gram. To jakieś szaleństwo co miesiąc robić to samo i jeszcze na tej samej mecie.

 11. QUOTE

  Ja już od 2 sezonów przestałem grać rankingi, teraz robię zadania i tylko areny gram. To jakieś szaleństwo co miesiąc robić to samo i jeszcze na tej samej mecie. Jeszcze gdyby coś się otrzymywało za wywalczoną pozycje...

  Ależ otrzymujesz bardzo wiele… Zajebisty rewers i satysfakcję z wbicia legendy :P.

 12. QUOTE

  gram okolo 3 miesiecy, moze 4. nie wiem czy lepiej dla mnie zbierac na to naxxramas czy dalej paczki kupowac?

  Ja gram jeszcze krócej, w moim przypadku kolekcja kart nie jest zbyt imponująca. Raczej daruję sobie na razie Naxxa. Paczek nie opłaca się kupować, lepiej wydawać na arenki. Tak średnio to 5-6 wygranych wykręcę, więc jakby nie patrzeć wychodzi taniej niż same paczki :D

 13. Jeśli dobrze policzyłem, a lubię myśleć że dobrze liczę to nie opłaca się odblokowywać skrzydeł za golda. Zakładając że mamy pierwsze skrzydło darmowe to pakiet skrzydeł kosztuje nas 18 euro, co można przeliczyć na 15 paczek czyli 1500 golda. Za odblokowanie skrzydeł za golda musimy wydać 2800 (4 x 700) golda. Kiepski interes moim zdaniem.

 14. QUOTE

  Jeśli dobrze policzyłem, a lubię myśleć że dobrze liczę to nie opłaca się odblokowywać skrzydeł za golda. Zakładając że mamy pierwsze skrzydło darmowe to pakiet skrzydeł kosztuje nas 18 euro, co można przeliczyć na 15 paczek czyli 1500 golda. Za odblokowanie skrzydeł za golda musimy wydać 2800 (4 x 700) golda. Kiepski interes moim zdaniem.

  Dobrze to sobie przeliczyłeś, ale to tylko w przypadku kiedy masz jeszcze mało kart i jest sent kupowania boosterów za EUR. Przy już dużej kolekcji wydawania EUR za kolejny pakiet który i tak pójdzie na dust moim zdaniem trochę mija się z celem.

 15. Cena jest bardzo niska, ludzie liczyli na 1000+ golda za winga, wystarczy zrobić z 5 arenek 10+ i masz na skrzydło, oczywiście za real money opłaca się jeszcze bardziej bo cena za 4 wingi jest taka jak za 15 paczek, czyli 75 randomowych kart z gwarancją min. 15 rarów, tu za to samo dostaniemy 55 kart (no minus kilka z pierwszego skrzydła) które nie pójdą na dust, w tym 5 legendarek. Cena nie jest problemem, problemem jest to że Blizzard po pół roku wydaje jakiś śmiesznie mały dodatek z 30 kartami, gdzie standard w karciankach to minimum 100+ kart w secie co 6 miesięcy, czasem nawet częściej lub większe sety (mówię o karciankach online, w normalnych te wartości są jeszcze większe). Jak to tak dalej będzie powoli się rozwijać to daję HS jeszcze kilka miesięcy aż większość się znudzi, „pro” gracze tcg tak czy inaczej pójdą pewnie grać w Hexa, ale to nie oni tylko casuale z wowa i diablo utrzymują developerów :)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Złote karty w Naxxramas i darmowe pierwsze skrzydło | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] tym jak dzisiaj poznaliśmy ceny za wstęp do Naxxramas powstało kilka pytań, na przykład powróciła kwestia tego w jaki…
 2. Klątwa Naxxramas otwarta! Wstąp do rewiru Arachnidów | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Przypominamy, że pierwszy rewir możesz odblokować dożywotnio za darmo w ciągu pierwszego, premierowego miesiąca. Za kolejne skrzydła jednak będziesz…

Submit a Comment