Czarna Góra – Ognista Czeluść otwiera się za chwilę

Drugie skrzydło Czarnej Góry – Ognista Czeluść zostanie otwarte lada chwila, prawdopodobnie zaraz po północy jeśli wszystko pójdzie dobrze ze strony Blizzarda.

Po pokonaniu Otchłani Czarnej Góry możesz zejść do Ognistej Czeluści, gdzie spotkasz się z najlepszymi generałami Ragnarosa i samym Ragnarosem!

 • Garr będzie Twoim pierwszym wyzwaniem. Jest to jeden z najbardziej zaufanych dowódców sił Ragnarosa.
  • Moc bohatera – 1 many – Puls magmy – Zadaj 1 pkt. obrażeń wszystkim stronnikom.
 • Baron Geddon pójdzie na drugi ogień (he he), tak samo zasłużony i zaufany generał jak Garr,
  • Moc bohatera – 0 many – Wybuch many – Zadaj 5 pkt. obrażeń wrogiemu bohaterowi, jeśli ma niewydaną manę.
 • Majordomus Egzekutus czyli najbliższy sługa Ragnarosa, ten który ma moc przyzwania samego Władcy Ognia będzie ostatnim przeciwnikiem.
  • Moc bohatera – 2 many – Majordomus – Przyzwij Zarzyciela Akolitę 1/3.
 • Prawdopodobnie w trakcie walki z Majordomusem, albo zaraz po jego pokonaniu pokaże się sam Ragnaros.
  • Moc bohatera – 2 many – GIŃ, ROBAKU! – Zadaj 8 pkt. obrażeń losowemu wrogowi.

Wszyscy przeciwnicy w trybie normalnym mają po 30 pkt. życia, poza Ragnarosem który ma 8 pkt. życia.

W Ognistej Czeluści czekają też na Ciebie dwa wyzwania klasowe:

 • Wojownika przeciwko Garrowi.
 • Szamana przeciwko Baronowi Geddonowi.

Nagrody za pokonanie kolejnych bossów:


Pokonanie Garra
Wyzwanie klasowe Wojownika przeciwko Garrowi
Pokonanie Barona Geddona
Wyzwanie klasowe Szamana przeciwko Baronowi Geddonowi
Pokonanie Majordomusa
Wyczyszczenie całego skrzydła

Na forum powstały specjalne tematy, w których możesz umieścić swoje lub cudze talie na heroiczne wersje bossów, oraz zobaczyć czym inni pokonali danego bossa:

Wkrótce dodamy na stronę informacje o każdym z bossów z osobna. Możesz też rzucić okiem na informacje o poprzednich bossach z Otchłani Czarnej Góry – znajduje się ona też w górnym menu Czarna Góra.

Przeczytaj też ocenę kart neutralnych z Czarnej Góry wykonaną przez Eeriona i Hazriela –  Czarna Góra – ocena kart neutralnych

Pełne informacje o Czarnej Górze znajdziesz w Kompendium Czarnej Góry.

Wszystkie karty z Czarnej Góry znajdziesz na stronie Karty z Czarnej Góry.

Odwiedzaj nas w ciągu dnia i konieczie zalajkuj na Facebooku, aby widzieć wszystkie informacje jakie będziemy wrzucać o bossach, taliach na nich, itd.

czarna góra premiera

Author: hearthstone

Share This Post On

30 komentarzy

 1. No i heroiczni bossowie pokonani, decki wrzucę jutro. Ogólnie tylko z Majordomusem miałem problem, ale pokonałem go priestem, Garr też pokonany priestem, a Baron Geddon najzwyklejszym Handlockiem w którym nie wymieniłem nawet 1 karty.

  http://i.imgur.com/9tmEMhn.jpg

 2. Czy mi się wydaje, czy trochę trudniejsze się już robią te zadania? :P Na tego z tykającymi bombami wziałem priesta by je leczyć :D

 3. QUOTE

  Jakieś porady jak przejść Barona Geddona na poziomie normalnym? :P Bo coś mi nie wychodzi :P

  Kazda midrangowa talia ktora ma dobra krzywa. Face Hunter, Mech Mage, Paladyn, Druid itd.
  W zoo czy innym face huntrze pewnie szybko braknie Ci kart zeby wykorzystac wszystkie krysztaly, a w Control Warriorze odwrotnie, nie bedziesz mial kart zeby dobrze wykorzystac mane.

 4. QUOTE

  Jakieś porady jak przejść Barona Geddona na poziomie normalnym? :P Bo coś mi nie wychodzi :P

  Normala i heroica przeszedłem najwzyklejszym na świecie Handlockiem. Nawet jednej karty nie zmieniałem.

 5. A ja uparłem się i powiedziałem sobie, że przejdę geddona i majordomusa na heroiku mill rougem. Geddon padł za pierwszym razem, ale niestety z majordomusem męczyłem się ponad godzinę. Głównie dlatego, że zanim pojawi się ragnaros, a majordomus nie ma już kart, jeżeli wtedy zagrywałem wyrocznię to majordomus otrzymywał obrażenia za obie karty, to znaczy pierwsza powodowała, że miał życie poniżej zera, a obrażenia z drugiej karty nie przechodziły na ragnarosa i w efekcie ciągle mi brakowało tych 5-6 obrażeń. Ale w końcu udało się.

 6. Wiecie może co się stanie, gdy użyje Reinkarnacji Shamana na Executusie? Czy przyzwie się za mojego bohatera Ragnaros? Jeśli tak, to co wtedy gdy zostanie Ragnarosowi powiedzmy 1 hp i Executus padnie, albo uzyje na nim drugiej reinkarnacji? Zamieni się na innego Ragnarosa czy nic się nie stanie? :D

 7. QUOTE

  Wiecie może co się stanie, gd:D.użyje Reinkarnacji Shamana na Executusie? Czy przyzwie się za mojego bohatera Ragnaros? Jeśli tak, to co wtedy gdy zostanie Ragnarosowi powiedzmy 1 hp i Executus padnie, albo uzyje na nim drugiej reinkarnacji? Zamieni się na innego Ragnarosa czy nic się nie stanie? :D

  Zamieni Raga Ragiem przyeracajac mu pelnie zycia :D

 8. Kilka slow o kartach s tego skrzydla:

  Druidka Plomieni – Druid dostał kojeny 3drop, za 3 many mamy do wyboru 2/5 albo 5/2. Piastunka Gaju dodana w GvG nie wyparla z drudowych talii Shada, moze ta karta bedzie miala wiecej szczescia. Standardowo bedzie grane pewnie jako 2/5, a na wojownika jako 5/2, jak sie Warrior bedzie chcial tego pozbyc to niech wyskakuje z Młynca i Taskmastera albo bierze na piatke na twarz ;)

  Szef chochlikow – 3drop tym razem dla Locka. Za 3 many dostajemy 2/4 czyli tez uczciwe statystyki. Ma szanse trafic i do jakiego aggro/zoo oraz do demonlocka. Karta jak najbardziej grywalna.

  Technik Czarnoskrzydlego – za 3 many dostajemy 2/4, a jak mamy na rece smoka to 3/5. Podstawa we wszystkich taliach ze smokami.

  Miotacz toporow – Za 4 many dostajemy 2/5. Karta jakby stworzona do talii na ponurych klientach. Moze w koncu Wojownik dostanie inny grywalny archetyp a nie tylko ciagle ten control warrior.

  Wstrzas lawy – 2 zadaj 2 obrazenia odblokuje krysztaly many. Normalnie w Hearthstone za 2 many dostajemy 3 obrazenia, tutaj jest jeden mniej, ale za to odblokowujemy wszystkie krysztaly w obecnej i przyszlej turze. Moze w koncu powstanie jakis grywalny burst szaman. Teraz bedzie sie mozna spokojnie przeladowac i zablokowac sobie 5-6 krysztalow many, zeby w nastepnej je odblokowac i przeladowywac sie dalej.

  Majordomus Egzekutus – za 9 many dostajemy 9/7. Legendarka z tego skrzydla, agonia przyzywa nam Ragnorosa z 8 zycia.
  Gdy zobaczylem, ze Ragnaros w przygodzie na normalu ma 8 zycia i 8 pancerza to mialem nadzieje, ze my tez dostaniemy taka karte. Wtedy bylaby to karta pokroju Jaraxxusa albo Alexstrazy. Niestety, dostajemy gole 8 zycia dodatkowo karta niszczy tez pancerz jesli mamy jakis nastackowany, wiec nawet dla wojownika ktory ma „milion pancerza” odpada, bo po odpaleniu agonii Majordomusa caly pancerz spada. Wiec chyba jedyne zastosowanie to u Freeze Maga obwieszonego roznymi sekretami niczym choinka.

  Czyli porownywalnie jak z Naxxramas, skrzydlo pelne grywalnych kart i negrywalna legenda pokroju Maexny, Stalaga czy Barona

 9. A ja ogólnie jestem trochę rozczarowany trudnością walk. Heroiczny naxx to było wyzwanie, a tutaj można ich przechodzić w pierwszym podejściu. Tak więc dostajemy nowe karty i to w zasadzie tyle, bo „przygody” w tych walkach nie ma w ogóle.

 10. Ja o dziwo 2 czy 3 razy zzginąłem na normalu co mnie trochę zdziwiło, ale potem na heroicu przegrałem chyba tyle samo razy :P

 11. Może się wydawać że Czarna Góra jest łatwiejsza od Naxxramas ale moim zdaniem jest to spowodowane większą ilością kart jakie teraz posiadasz.
  Od czasu Naxxramas minął prawie rok. Od tego czasu zdobyłeś znacznie więcej kart (uwzględniając Naxxramas i GvG) a także po prostu lepiej grasz. Dla początkującego gracza poziom heroiczny na pewno będzie ciężki.

 12. A mnie zaczyna nudzić już ten dodatek :) Jednak walka z komputerem to flaki są nudne, z olejem :)

  Dzisiaj miałem chyba buga.
  http://i.imgur.com/DZEDPRe.jpg
  Rzuciłem KT i koniec tury.
  1) Ragnaros nie zaatakował, żadnym stronnikiem (a wtedy bym nieżył, miał całą armię olbrzymów)
  2) zamiast tego tylko pierdyknął mi w Morskiego Olbrzyma swoją mocą i go zniszczył a następnie zrobił Koniec tury.
  3) Mój KT wskrzesza Morskiego Olbrzyma

  potem zrobiłem tylko „waaalęęęę w ryyyyłoooo” i wygrałem. To było na normalu.

  Chyba, że jak Ragnaros atakuje mocą to nie może stronnikami? ale i tak, zabił mi MO w swojej turze a potem na początku mojej KT go wskrzeszył? jakaś bzdura
  Chyba KT jest zbugowany w CG.

 13. Ja miałem coś podobnego z pierwszym bossem pierwszego skrzydła na heroicu. Jak miałem taunta na stole (chyba belcher), to przestał mnie atakować i tym sposobem wersję heroic tego bossa zrobiłem szybciej niż normal

 14. QUOTE

  A nie jest tak, że KT wskrzesza na końcu KAŻDEJ tury?

  hehe, ale zlamerzyłem :D No tak, of coz…
  http://i.imgur.com/Ug83QyO.jpg

  Ja miałem coś podobnego z pierwszym bossem pierwszego skrzydła na heroicu. Jak miałem taunta na stole (chyba belcher), to przestał mnie atakować i tym sposobem wersję heroic tego bossa zrobiłem szybciej niż normal
  w takim razie bardzo przyjemny bug nie powiem ;)

Submit a Comment