Brzytworóg Nieokiełznany

Brzytworóg Nieokiełznany jest pierwszym przeciwnikiem Leża Czarnoskrzydłego – przedostatniego skrzydła Czarnej Góry.

  • Moc bohatera – Wylęgarnia
    • Normal (1 many): Daj wszystkim splugawionym jajom +1 do zdrowia i przyzwij kolejne.
    • Heroik (0 many): Daj wszystkim splugawionym jajom +1 do zdrowia i przyzwij kolejne.
  • Tryb normalny: 30 pkt. życia
  • Tryb heroiczny: 50 pkt. życia i 50 pkt. pancerza

Brzytworóg boss

Tryb Normalny

Wyzwaniem w walce z Brzytworogiem są jego Splugawione Jaja. W trybie normalnym jaja zaczynają z 1 pkt. życia i stopniowo rosną z każdą turą. Talia, która zapewni Ci tutaj zwycięstwo powinna być szybka i wypakowana tanimi stronnikami. Musisz mieć co zagrywać od początku partii, aby skutecznie radzić sobie z jajami i je usuwać. Oczywiście użyteczne będą tutaj wszelkie czary AOE. Jeśli kontrolujesz jego jaja i zabijasz je zanim wyklują się z nich smoki to droga do zwycięstwa nie będzie szczególnym wyzwaniem. Uważaj jedynie na Żądzę Krwi, gdyż Brzytworóg ma dwie sztuki w swojej talii i może cię szybko wykończyć jeśli zostawisz mu sporo stronników na planszy.

Tryb Heroiczny

W trybie heroicznym jaja Brzytworoga zaczynają z 3 pkt. życia i niszczenie ich przed wykluciem jest jedynym wyzwaniem tej walki. Jeśli nie będziesz kontrolował planszy od pierwszej tury to szybko zakończysz zmagania porażką. Dlatego twoja talia musi być szybka, tania i posiadać czary AOE. Podobnie jak w trybie normalnym, także i tutaj jeśli radzisz sobie z jajami to wygrana będzie twoja. Nie bój się toczyć długiego boju z Brzytworogiem, nawet do zmęczenia. Jeśli tylko utrzymasz kontrolę nad jajami to w końcu wygrasz z nim, gdyż jego własna talia nie posiada zbyt wielkich zagrożeń dla Ciebie. Pamiętaj jednak o jego Żądzy Krwi, której ma dwie sztuki w talii.

Talie do wygrania

Więcej skutecznych talii i porad znajdziesz na forum, w temacie – [Czarna Góra] Brzytworóg Nieokiełznany – heroiczne talie

Filmy

Wkrótce zamieścimy filmy polskich streamerów i youtuberów, którzy zmierzyli się z tą walką.

Nagroda

Za pierwszym razem gdy pokonasz Nadzorce Omokka otrzymasz dwie kopie karty Zemsta | Revenge.