Atramedes

Atramedes jest trzecim przeciwnikiem Ukrytego Laboratorium – ostatniego skrzydła Czarnej Góry.

  • Moc bohatera – Echolokacja 
    •  Normal: 1 many, Heroik: 0 many.
    • Wyposaż się w broń, która staje się potężniejsza, gdy przeciwnik zagrywa karty.
  • Tryb normalny: 30 pkt. życia.
  • Tryb heroiczny: 30 pkt. życia i 15 pkt. pancerza.

Atramedes boss

Tryb Normalny

Moc Atramedesa pozwala mu wyposażyć się w broń Smocze Kły (Otrzymuje +1 do ataku za każdym razem, gdy przeciwnik zagra kartę.), która zaczyna z statami 0/6, ale rośnie w bardzo szybkim tempie. Wszelkie karty pozwalające usunąć broń przeciwnika są tutaj bardzo skuteczne – Żrący bagienny szlam, Błyskotron 3000, Sabotaż (łotra), a szczególnie Harrison Jones (Okrzyk bojowy: Zniszcz broń przeciwnika i dobierz tyle kart, ile wynosiła jej wytrzymałość.), który potrafi dobrać niesamowitą ilość kart. Innym sposobem na poradzenie sobie z Smoczymi Kłami jest mag i jego czary/stronnicy, którzy zamrażają przeciwnika.

W trybie normalnym otrzymasz 3 specjalne czary – Rozbrzmiewający gong, które niszczą broń przeciwnika. W trybie heroicznym nie otrzymujesz tych kart. Tryb normalny zatem nie stanowi zbyt dużego wyzwania i powinieneś poradzić sobie bez większych problemów.

Tryb Heroiczny

W trybie heroicznym Atramedes staje się wyzwaniem. Może zakładać swoją broń za darmo, nie masz gongów do zniszczenia jej, a musisz jeszcze uważać na Soniczne zionięcie (Zadaj 3 pkt. obrażeń stronnikowi. Daj twojej broni +3 do ataku.), które z niegroźnej broni tworzy śmiercionośne narzędzie zniszczenia. Radzenie sobie z jego Smoczymi Kłami jest kluczem do sukcesu. Jeśli będziesz miał broń pod kontrolą to pokonanie bossa powinno być formalnością.

Forumowicze wygrywali z Atramedesem głównie kapłanem, łowcą i łotrem.

Talie do wygrania

Więcej skutecznych talii i porad znajdziesz na forum, w temacie – [Czarna Góra] Atramedes – heroiczne talie

Filmy

Wkrótce zamieścimy filmy polskich streamerów i youtuberów, którzy zmierzyli się z tą walką.

Nagroda

Za pierwszym razem gdy pokonasz Atramedesa otrzymasz dwie kopie karty Drakonid miażdżyciel | Drakonid Crusher.