Czwarta Karczemna Bójka – Wielkie zawody przywoływaczy

Czwarta już Bójka jest kolejną, która stawia na zabawę z losowością. Za każdym razem gdy zagrasz czar zostanie przyzwany dla Ciebie losowy stronnik o takim samym koszcie jak ten czar.

Stwarza to wiele ciekawych możliwości do zabawy czarami i losowymi stronnikami przyzywanymi przez nie.

Pamiętaj, że za pierwsze zwycięstwo w Bójce otrzymasz pakiet klasycznych kart.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinie (my oraz Blizzard, którzy czyta stronę i forum) na temat nowego trybu Karczemnych Bójek, dlatego na forum zbieramy wszelkie informacje odnośnie Twoich przeżyć i odczuć na ich temat. Daj nam znać co myślisz w temacie – Jak oceniasz Karczemne Bójki?

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy dwie karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, pędź do nowego trybu gry i weź udział w Bójce!

karczemne bójki

Author: hearthstone

Share This Post On

11 komentarzy

 1. Jak dla mnie narazie bójka numer jeden.
  Najciekawsza i najśmieszniejsza.
  Tylko że partie z druidami trwaja bardzo długo :)

 2. Jak na cztery bójki to ta najlepsza, daje ją nawet przed pierwszą bójką która była co prawda ciekawsza ale szybciej się nudziła, natomiast to nadal się ogranicza tylko darmowego pakietu i nic więcej ;/

 3. Fajno bójka, niedługo w moim temacie będą z niej zdjęcia(niestety, starych nie mogę wstawić), bo czekam, aż mi się imgur otworzy(na razie 5 minut…) :D.

 4. Nadal bez rewelacji, ale wczoraj postanowiłem zrobić tutaj questy i było całkiem przyjemnie. Imo najlepsza Bójka, ale to nadal nie to czego chcę od tego trybu :D

 5. QUOTE

  1 gra, 1 win i dziekuuje :P

  Zagraj kilka gier najlepiej rożnymi klasami. Na początku każdej nowej bojki jest wrażenie: „meh, to bez sensu”, ale od okolo 5 gry tryb staje sie coraz lepszy ;)
  No i ten tryb leczy z hejtowania RNG, po kilku dzikich akcjach podczas bojki nie ma czegos takiego jak „za duzo RNG w constructed” ;)

 6. Coś czuję, że Blizz ustanowi darmowe paczki w Bójkach jako stały punkt programu. To tylko ok. 45 paczek rocznie do rozdania ale dla nowych graczy to imho spoko zastrzyk który może ich zachęcić do zostania w HS i nadganiania z kartami. Do tego co tydzień będą logować się do gry (pewna paczka) w odróżnieniu od daily gdzie rzadko wypada „Patrz i ucz się”. Wprowadzą też pewnie wybór paczek na arenie. To pozwoli młodym ;) nadgonić w miarę normalnym tempem. Aczkolwiek to wszystko się wydarzy pewnie dopiero gdy Blizz odnotuje zastój w przypływie nowych graczy bo dopóki jest napływ w obecnych warunkach to promocje zmniejszające hajs się nie kalkulują.

Submit a Comment