Darmową talią do legendy

Wiele osób zarzuca Hearthstone, że jest grą typu P2W (Pay to win – zapłać, a wygrasz). Faktycznie trzeba przyznać, że osoby, które od razu wydadzą sporo pieniędzy mogą uzyskać dostęp do jednych z najlepszych kart. Jest to zresztą typowa rzecz dla wszystkich karcianek tego typu. trumpJednak dopiero przy sporej ilości zakupionych pakietów staje się to skuteczne – przeważnie otrzymuje się jedną kartę legendarną na około 18-19 otwartych pakietów. Jednocześnie płacąc nie uzyskuje się dostępu do żadnych rzeczy, których nie można zdobyć samemu, wymaga to jednak trochę czasu. Jeśli masz kłopoty z graczami używającymi dużych ilości kart legendarnych to przeczytaj poradnik o możliwościach radzenia sobie z nimi – tutaj.

Skoro jednak dojście samemu do sporej kolekcji kart wymaga trochę czasu, zatem czy można zajść daleko tylko z podstawowymi kartami? Najlepszej odpowiedzi na to pytanie udzielili znani gracze i streamerzy HearthstoneReynad i Trump.

Zasady są proste – trzeba stworzyć gołe konto lub zacząć grać na innym regionie (po zmianie regionu zaczynamy od nowa, nasza kolekcja nie przenosi się) i zbudować na nim talię używając wyłącznie tych kart, które zdobędzie się w trakcie gry. Gracze przeważnie wykonują tutorial, następnie darmową arenę, a za resztę złota kupują sobie pakiety i z tego co z nich dostaną składają i polepszają swoją talię.

reynadWczoraj Trump po raz drugi doszedł do rangi legendy kontem stworzonym od zera. Za pierwszym razem dokonał tego magiem, tym razem zrobił to szamanem. Co prawda w trakcie Trump zdobył Yserę z pakietów, ale ani jej nie użył, ani nie przemielił na pył gdyż byłoby to przeciwne duchowi tego wyzwania.

Talię Szamana wraz z omówieniem jej przez Trumpa znajdziesz u nas na forum – Darmowa talia szamana – legenda Trump

Aby dojść do rangi legendy Trump potrzebował 184 wygranych na rankingach. Co ciekawe jedyną kartą jaką dodałby do tej talii gdyby miał dostęp do wszystkich kart jest Mag krwi Thalnos.

Znany streamer z naszego forum – DevilFruit6 omówił tą talię w swoim filmie:

Tego samego dokonał wcześniej używając talii maga, potrzebował na to 7 dni, 197 wygranych i około 55 godzin grania łącznie.

Pełną talię maga wraz z omówieniem znajdziesz także u nas na forum – Darmowa talia maga do legendy – Trump

W przypadku maga jednak jest kilka kart, które Trump chętnie by dodał gdyby miał dostęp do pełnego zestawu. Jak myślisz – jakiej klasy użyje Trump w kolejnym sezonie?

Natomiast jeśli chodzi o Reynada to w lutym stworzył on sobie nowe konto, aby pograć w innym regionie i stwierdził, że dojdzie nim do legendy. Wystarczyło mu 5 dni aby to osiągnąć, swoje postępy uwiecznił na youtube:

Pozostałe części: 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Jak widzisz na swojego bohatera wybrał wojownika, pełną talię znajdziesz u nas na forum – Reynad talia do legendy BEZ PŁACENIA

Oczywiście bądźmy szczerzy – to są jedni z najlepszych graczy na świecie i o ile z tymi taliami można dojść do rangi legendy to jednak w przypadku normalnych graczy zajęłoby to pewnie więcej czasu. Jakkolwiek jest to jak najbardziej wykonalne, a co najważniejsze – ich talie są bardzo tanie i można ich spokojnie używać każdego dnia i po prostu dobrze się nimi bawić.

Jeśli jednak chciałbyś złożyć sobie inną talię, ale nie bardzo wiesz jakie swoje karty umieścić możesz zawsze zapytać się na naszym forum Hearthstone, gdzie inni użytkownicy z chęcią Ci pomogą :)

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

 1. Da się da, oczywiście trzeba pamiętać, że są to jedni z najlepszych graczy, ale przy odpowiedniej ilości grindowania praktycznie każdy powinien dać radę.

 2. chciałbym zobaczyc te decki ktorymi sie to da zrobic :p
  zanim mialem mozliwosc grania w hs naogllądalem sie mase poradników i opisów kart wiec pojęcie wizualne mam a mimo to wyjscie 10 ranga stanowi mazenie :(

 3. QUOTE

  chciałbym zobaczyc te decki ktorymi sie to da zrobic :p 
  zanim mialem mozliwosc grania w hs naogllądalem sie mase poradników i opisów kart wiec pojęcie wizualne mam a mimo to wyjscie 10 ranga stanowi mazenie :(

  Przecież masz w newsie te decki podane…

Submit a Comment