Domniemane ceny wejścia do Naxxramas – AKTUALIZACJA

Poniższa informacja jest plotką, nie została potwierdzona przez Blizzard. Dodatkowo informacja ta kłoci się z tym co Blizzard wcześniej zapowiadał.

Na dole aktualizacja o wypowiedź CM Zeriyaha z Blizzard.

Na azjatyckich stronach Hearthstone pojawił się poniższy obrazek, serwis HearthPwn.com przetłumaczył informacje na angielski. Możemy na nim zobaczyć domniemaną cenę wejścia do danego skrzydła Naxxramas.

naxxramas cena przeciek

 

Zgodnie z tym slajdem ceny miałyby wyglądać następująco:

SkrzydłoIlość bossówNowe kartyCena w złocieCena w USD
Kwartał Arachnidów | Arachnid Quarter34DarmoweDarmowe
Kwartał Plagi | Plague Quarter345009$
Kwartał Konstruktów | Construct Quarter461 00018$
Kwaratał Wojskowy | Military Quarter351 50027$
Legowisko Żmija Lodu | Frostwyrm Lair262 00036$

Całość Klątwy Naxxramas miałaby zatem kosztować aż 5000 złota lub 90 USD. Dodatkowo na slajdzie jest informacja, że cena w złocie ma się zmniejszać o 100 złota za ukończenie poprzedniego skrzydła.

Proponujemy podejście z dystansem do powyższego zestawienia, przede wszystkim posiada ono błędy:

 • Ostatnie skrzydło ma być darmowe – jest to potwierdzona informacja od Blizza.
 • Na slajdzie jest podanych 25 kart, tymczasem ma pojawić się 30 nowych kart.
 • Dodatkowo nie znamy dokładnego źródła tego zdjęcia, równie dobrze może być ono rozpiską jakiegoś fana. Żaden z znanych serwisów o Hearthstone nie podpisał się pod tym zdjęciem.
 • Gdyby ta cena była prawdziwa to za dość mały (Blizz zapowiadał, że prawdziwe dodatki do HSa będą dużo większe) tryb przygodowy w Hearthstone zapłacilibyśmy więcej niż za cały nowy dodatek do World of Warcraft ;)

Podane w tabelce ceny są dużo wyższe niż oczekiwane przez społeczność Hearthstone. W forumowym obstawianiu ceny wejścia do skrzydła Naxxramas wygrywa obecnie opcja 201-300 złota za skrzydło.  W temacie tym wybuchła też spora dyskusja po doniesieniach o domniemanych cenach, pierwszy tą informację na forum umieścił Lynx.

Warto też od razu przypomnieć, że zgodnie z tym co zapowiadał Blizzard wstęp do każdego skrzydła będzie płatny raz, będziemy mogli do niego wracać ile razy zechcemy bez dodatkowych opłat.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jesteśmy bardzo sceptycznie nastawieni do powyższego obrazka. Jak będzie faktycznie? Czas pokaże, póki co Blizzard milczy, jak tylko coś powie na ten temat damy wam znać dlatego warto śledzić nas na fejsie – tutaj.

Wszystkie informacje o nadchodzącym trybie przygodowym Hearthstone znajdziesz w naszym kompendium – Klątwa Naxxramas wszystkie informacje.

Aktualizacja! Wypowiedź CM Zeriyaha:

Nie ogłaszaliśmy jeszcze nic odnośnie cen Naxxramas. Gdy tylko będziemy mieli jakieś szczegóły podamy je w oficjalnych miejscach.

 

Rozumiemy, że wiele osób jest podekscytowane premierą Klątwy Naxxramas – my też jesteśmy podekscytowani! Jakkolwiek nie ogłaszaliśmy nic odnośnie cen do tej pory. Jak tylko będziemy mieli jakieś szczegóły do podzielenia się damy znać wszystkim w oficjalnych mediach.

Spodziewaliśmy się w sumie bardziej dosadnego zaprzeczenia plotek, z drugiej strony zaprzeczenie plotek to też pewna informacja, a jeśli sami nie doszli do porozumienia co do ceny to pewnie nie chcą nic jeszcze podawać. Poczekamy, zobaczymy.

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

Trackbacks/Pingbacks

 1. Czyhający Anub’arianin – nowa karta łotra w Naxxramas! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Wszystkie informacje o klątwie Naxxramas znajdziesz w jednym miejscu, w naszym kompendium Naxxramas. Ostatnio pojawił się domniemany przecież na…
 2. Poznaliśmy kolejną kartę z Naxxramas! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] drugie, trzecie i czwarte będą płatne. Cena nie została jeszcze podana, ale pojawiały się domniemane przecieki. Po pokonaniu czterech…
 3. Nowy sekret dla Maga w Naxxramas – Duplikacja! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] drugie, trzecie i czwarte będą płatne. Cena nie została jeszcze podana, ale pojawiały się domniemane przecieki. Po pokonaniu czterech…
 4. Przeciek siódmej karty klasowej z Naxxramas – Zwiastun Chaosu! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] drugie, trzecie i czwarte będą płatne. Cena nie została jeszcze podana, ale pojawiały się domniemane przecieki. Po pokonaniu czterech…
 5. Nowa karta Kapłana w Naxxramas – Mroczny Kultysta | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] drugie, trzecie i czwarte będą płatne. Cena nie została jeszcze podana, ale pojawiały się domniemane przecieki. Po pokonaniu czterech…
 6. Przeciek nowej karty łowcy? | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] jak to z przeciekami bywa, niektóre się potwierdzają, inne nie bardzo. Do tej pory widzieliśmy przeciek domniemanych cen Naxxramas,…
 7. Ostatnia karta klasowa Naxxramas odsłonięta – Tkacz Sieci | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Co ciekawe informacja ta podobno pochodziła z tego samego miejsca co wcześniejsze informacje o cenach dostępu do kolejnych skrzydeł…

Submit a Comment