[Domysły] Premiera Wielkiego Turnieju 24 sierpnia o 19:01?

pakiet rewersPoniższy tekst jest jednym wielkim domysłem i nie został oficjalnie potwierdzony przez nikogo z Blizzarda. Nie gwarantujemy prawdziwości tego terminu.

Premiera Wielkiego Turnieju może mieć miejsce 24 sierpnia o godzinie 19:01, wskazuje na to pewien bug czy niedociągnięcie z wstążką na 50 pakietach Wielkiego Turnieju zakupionych w przedsprzedaży.

Nie wiemy czy pamiętasz, ale przed premierą Czarnej Góry udało się wyciągnąć w śmieszny sposób informacje o godzinie premiery jeszcze zanim Blizzard podał ją oficjalnie. Wystarczyło mieć wykupiony dostęp do Czarnej Góry w przedsprzedaży, przestawić zegar systemowy na trzy minuty po północy 3 kwietnia 2015 i okazało się, że możemy otworzyć skrzydło Czarnej Góry, ale oczywiście nie zagrać w nie. Tak samo wystarczyło przestawić zegar na kolejno 10, 17, 24 kwietnia oraz 1 maja – pozwalało to na otworzenie kolejnych skrzydeł. Informacje te okazały się po części prawdziwe, premiera miała miejsce u nas 2 kwietnia około 23:00.

Możesz przeczytać o tych wydarzeniach tutaj: Premiera Czarnej Góry dzisiaj w nocy?

Dlaczego o tym piszemy? Okazuje się, że i tym razem można zrobić taką sztuczkę z datą i zobaczyć pewną ciekawą zależność.

Jeśli zakupiłeś 50 pakietów Wielkiego Turnieju w przedsprzedaży to w otwieraniu pakietów masz stosik tych pakietów zawinięty w wstążkę z napisem „Premiera w sierpniu”, jeśli jednak przestawisz swój zegar na 24 sierpnia wstążka znika!

pakiety w sierpniuSprawdź samemu (nie ponosimy odpowiedzialności, robisz to na własne ryzyko!):

 1. Musisz mieć wykupione 50 pakietów w przedsprzedaży.
 2. Włącz battle.net.
 3. Wejdz do Hearthstone z normalną datą i godziną.
 4. Wejdź w ekran otwierania pakietów.
 5. Cofnij się do głównego ekranu Hearthstone. NIE ZAMYKAJ HSa!
 6. Zmień datę w komputerze na 24 sierpnia i godzinę na 19:01 i zapisz zmiany.
 7. Wejdź ponownie do otwierania pakietów.
 8. Wstążka zniknęła!

Zobacz samemu na zdjęciach poniżej.

Data dzisiejsza:

bug z pakietami1

24 sierpnia 19:01:

bug z pakietami2

 

Oczywiście to niczego nie potwierdza na 100%. Może Blizzard wiedząc, że przy okazji premiery Czarnej Góry bawiliśmy się z zegarkami tym razem się zabezpieczył i ustawił jakąkolwiek datę? Z drugiej strony jeśli ustawili jakąkolwiek datę to dlaczego po prostu nie ustawili czegoś w grudniu czy nawet 2020 roku?

A Ty co myślisz o tej możliwej premierze 24 sierpnia o 19:01?

przeciek premiery

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

 1. ja juz dzis wykupilem 50 pakietow szkoda ze nie da rady 2 razy tylko raz :) czyli za miesiac dokladnie premiera :) to jeszcze mozna uzbierac zloto na dodatkowe pakiety :)

 2. QUOTE

  Obstawiałem akurat 22 sierpnia, ale 24 nie pogardzę.

  Raczej nie możliwe żeby 22 sierpnia była premiera bo to sobota, raczej na pewno to będzie w trakcie tygodnia a nie w weekend.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Dziesiąta bójka z kartami z Wielkiego Turnieju! | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Bójka kończy się 24 sierpnia, zapewne standardowo o 6 rano, ale powstaje pytanie czy zatem 19:00 24 sierpnia to…
 2. Premiera Wielkiego Turnieju – 24 sierpnia, Dziesiąta karczemna bójka – Pojedynek na Wielkim Turnieju wystartowała! | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Bójka kończy się 24 sierpnia, zapewne standardowo o 6 rano, ale powstaje pytanie czy zatem 19:00 24 sierpnia to faktycznie…
 3. Wielki Turniej – czekamy na premierę, a pro gracze opowiadają o WT | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Wielkiego Turnieju ma mieć miejsce dzisiaj, prawdopodobnie około godziny 19 – na to wskazuje bug z zegarem, który miał…

Submit a Comment