Drugi Sezon Testowy wystartował!

Rankingi zostały zresetowane, wszyscy wrócili na rangę 25 – Angry Chicken i przygoda z wspinaniem się do Legendy rusza od nowa. Oficjalna wiadomość od Blizza:

Rozpoczynamy drugi sezon testowy trybu gry rankingowej Hearthstone! Jak już wspominaliśmy w artykule omawiającym aktualizację 1.0.0.4217, na początku każdego sezonu wyniki będą resetowane i wszyscy gracze zaczną rozgrywki z tą samą rangą – 25: Wściekły kurczak.

Drugi sezon testowy potrwa do końca miesiąca, co powinno wam dać wystarczająco dużo czasu, aby wspiąć się w rankingu Hearthstone aż na sam szczyt i dołączyć do grona graczy z rangą Legendy. Raz jeszcze dziękujemy wam za aktywne uczestnictwo w beta-testach oraz niezwykle cenne opinie i sugestie. Dzięki waszej pomocy możemy ulepszać tryby rozgrywki z myślą o wszystkich obecnych i przyszłych graczach w Hearthstone.

Podczas sezonów testowych nagrody za gry rankingowe nie będą dostępne.

Prosimy zamieszczać opinie i sugestie na temat gry rankingowej na forum zamkniętej bety. Jeżeli natraficie na błędy podczas pojedynków, opiszcie je na amerykańskim forum zgłaszania błędów.

W trybie rankingowym będziecie rozstawiani przeciwko graczom na zbliżonym poziomie. Na co czekacie? Przygotujcie talie i stancie do rywalizacji o miano Legendy trybu rankingowego!

Blizzard dorzucił też życzenia Noworoczne dla wszystkich graczy :)

szczesliwego_nowego_roku_hearthstone

Życzymy powodzenia w wspinaniu się po kolejnych stopniach rankingów i wbijaniu nowych poziomów!

 

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment