Dwie nowe karty – Jeeves i Tarczowniczka

Znamy dwie kolejne karty, które otrzymamy w pierwszym dodatku Hearthstone – Gobliny vs Gnomy.

Pierwsza karta to Jeeves – neutralny Mech kosztujący 4 many z statami 1/4 i opisem: Na koniec tury każdego gracza, ten gracz dobiera karty dopóki będzie miał 3 karty na ręce. Jak widać karta ta ma bardzo ciekawy efekt i będzie często stawiała przeciwnika w sytuacji gdy będzie wolał zostawić Jeevsa na planszy, aby dobrać karty na koniec swojej tury. Jednocześnie ryzykuje tym, że Jeeves zostanie zbuffowany oraz to, że przeciwnik również dobierze karty w swojej turze.

Jeeves

Druga karta to Tarczowniczka | Shieldmaiden – karta klasowa Wojownika kosztująca 6 many z statami 5/5 i opisem: Okrzyk bojowy: Otrzymujesz 5 pkt. pancerza. Jak uważasz, czy przyjmie się ona w taliach wojownika?

Shieldmaiden
Tarczowniczka

Pojawiło się również nowe głosowanie – możesz wybrać czy wolisz poznać nową kartę druida czy szamana. Wystarczy wejść na stronę głosowania i oddać swój głos tutaj.

druid_szaman glosowanie

Na oficjalnym blogu pojawił się też kolejny wpis z klimatyczną zajawką dodatku, omawiający trzy karty Załogowe (w zasadzie dwie karty załogowe i Szatkownik Szmondaka), przeczytaj wpis tutaj.

Wszystkie informacje o dodatku Gobliny vs Gnomy znajdziesz w naszym Kompendium Gobliny vs Gnomy.

Zapraszamy do komentowania dodatku w ogólnym temacie na forum – Gobliny vs Gnomy – dyskusja o wszystkim

Author: hearthstone

Share This Post On

6 komentarzy

  1. Tarczowniczka jak dla mnie spoko, ale nie jestem pewien czy będzie dla niej miejsce w tali control warriora. Co do jeevesa to moim zdaniem jest bardzo słaby.

  2. Swoją drogą dziwne, zazwyczaj postacie mające swoje imię/tytuł/etc są legendarne. Owa umiejętność też pasuje do legendy, a tu jednak zwykła rarka.

  3. Trafna uwaga, podejrzewam że umyślnie to zrobili, są postacie które nazywają się nieco inaczej chociażby Kapłanka Eluny czy Zbir spółki Gitgeszeft, ale nie ma takich wśród rar,common i epic które mają imię a tym samym nawiązanie do konkretnej postaci. Ciekawa sprawa :)

  4. Tarczowniczka jest mega, w mecie pełnej agresywnych talii sprawdzi się lepiej niż Cairne.

    Jeeves jest ok do aggro maga.

Submit a Comment