Dziewiąta karczemna bójka – Wielkie Zawody Przywoływaczy

Dziewiąta już karczemna bójka wystartowała!

Tym razem mamy po raz pierwszy mamy powtórkę z poprzedniej bójki. Po raz kolejny staniemy do walki w Wielkich zawodach przywoływaczy – za każdym razem gdy zagrasz zaklęcie zostanie przyzwany losowy stronnik o tym samym koszcie.

Chcielibyśmy poznać Twoją opinie (my oraz Blizzard, którzy czyta stronę i forum) na temat nowego trybu Karczemnych Bójek, dlatego na forum zbieramy wszelkie informacje odnośnie Twoich przeżyć i odczuć na ich temat. Daj nam znać co myślisz w temacie – Jak oceniasz Karczemne Bójki?

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy następujące karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 5. Spotkanie na rozdrożu – kolejna bójka stawiająca na wielką ilość losowości. W piątej bójce wybierałeś jedną z klas i grałeś talią, która za każdym razem była tworzona zupełnie losowo. Nie wiedziałeś czego możesz spodziewać się ani od swojej talii, ani od przeciwnika.
 6. Serce słonecznej studni – talie tworzyliśmy sami, dowolnie jak tylko chcieliśmy, ale rozgrywka rozpoczyna się od 10 pkt. many.
 7. Za dużo portali – talie składały się z około 20 Niestabilnych Portali i 10 losowych zaklęć klasowych. Można było grać dowolną klasą, królowało wielkie RNG!
 8. Bal maskowy – tworzyliśmy własne talie, a po zabiciu stronnika na jego miejscu pojawia się nowy, kosztujący 2 many mniej.
 9. Wielkie Zawody Przywoływaczy – gralisz własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, pędź do nowego trybu gry i weź udział w Bójce!

karczemne bójki

Author: hearthstone

Share This Post On

17 komentarzy

 1. Dla mnie to skandal że zamiast wymyślić coś nowego, a tryb daje dużo możliwości, to dostajemy tego samego kotleta co jakiś czas temu. Naprawdę tak słabo jest z kreatywnością ludzi w Blizzie?

 2. Jak zawsze 1 wygrana i pa pa. Chociaż nawet przyjemnie się grało. Nie ma nic lepszego, kiedy przeciwnik chce rzucić buffa na swojego stronnika, a ostatecznie ty wychodzisz z Naginaczką Zaklęć 3/5. :)

 3. QUOTE

  Wg mnie teraz pomysły już się skończyły, a zaczęła pętelka :)
  
  Edit:
  Najważniejsze, że dalej nie skąpią pakietów. Koniec końców dali już 9, a to odczuwalna ilość.

  No 450pyłu to ponad 1/4 wymarzonej Sylvanas :D

 4. Przez pierwsze 7 bójek miałem solidne 40 pyłu, tydzień temu był epik, a dzisiaj złoty epik (będzie na wymianę za jakiś grywalny z dodatku, np. Upiorny Rumak Kappa). Ale idąc tym tropem za tydzień powinna być legenda. Może nawet jakiś Gruul wypadnie.

 5. QUOTE

  no fakt juz ta bojka jest bezsensu i byla podobna do poprzednich

  Nie podobna tylko identyczna. To jest powtórzenie bójki, która już była.
  Moim zdaniem jedna z lepszych ale czy to znaczy, że teraz już będziemy mieli same powtórki? Szybko by się zasoby Blizza wyczerpały. No chyba, że mają natłok roboty przed premierą dodatku i do tego czasu wrzucą jeszcze 1 lub 2 powtórki, a po premierze jakąć nową.

 6. Ja mało z krzesła nie spadłem jak mój Mag pod zaklęcia i SpellDMG zapewnił mi pakiecik z Alexstrasą i 35 proszku (Demolisher i jakieś commony).

  Ogólnie to jest pewien paradoks – z kupowanych za golda pakietów do tej pory zebrałem 3xIllidian ( tym jeden złoty) , dwóch Geddonów (zwykły+złoty) i Bestia 9/7. Oraz żadnej klasowej „pomarańczy” odkąd gram. A no i byłbym zapomniał – 2xKidnapper (zgadliście drugi też jest złoty… Kappa ).

  Z „darmowych” wyleciał mi Malygos, Sylvana (pakiet po tym jak ja scraftowałem…) i teraz Alex. Darmowe tzn. z questa na obserwowanie, Karczemnej Bójki i prezenty od Blizza za lagi itp.
  Za to z GvG, gdzie pakiety głównie za areny trzepałem – Gah’rilla i Malorn. Ot ironia.

 7. W bieżącej bójce staty wyglądają odmiennie do poprzednich :D. Co prawda też jeden pojedynek lecz tym razem nie ma 40 pyłu. Postanowiłem zbierać pakiety i otworzyć je wszystkie wspólnie.

Submit a Comment