Dzisiaj o 16:30 stream z PAX East z panelu Blizzarda – nowa przygoda?

Oczekiwanie dobiega końca – dzisiaj prawdopodobnie poznamy nową przygodę Hearthstone!

pax eastZapraszamy do dzielenia się wrażeniami ze streama na żywo na forum w specjalnym temacie – Blizz na PAX East wrażenia na żywo.

O godzinie 16:30 na kanale Twitch.tv/pax2 będzie prowadzona transmisja z panelu Blizzarda na konwencie PAX East (pisaliśmy wcześniej o tym tutaj i tutaj). Panel Blizzarda poprowadzi trójka developerów z trzech różnych gier tworzonych przez Zamieć – Hearthstone, Heroes of the Storm i Overwatch.

Opis na stronie eventu mówi nam:

Odważni nowi bohaterowie, ekscytujące nowe karty i epickie nowe pola bitewne… Dołącz do trójki developerów Blizzard Entertainment i zobacz co trzymają w zanadrzu na 2015 rok – w tym informacje o nadchodzących dodatkach do Heroes of the Storm, Hearthstone: Heroes of Warcraft i Overwatch.

Paneliści: Dustin Browder [Game Director, Heroes of the Storm], Eric Dodds [Game Director, Hearthstone], Jeff Kaplan [Game Director, Overwatch].

Warto przypomnieć, że w zeszłym roku w kwietniu na Pax East 2014 przedstawiona została Klątwa Naxxramas. Wiemy już też, że z pewnością nie zobaczymy trybu kooperacyjnego dwóch graczy, Blizz odpisał na twitterze z oficjalnego konta Hearthstone informując, że nie ma planów dla takiego trybu:

Ragnaros artTym razem również spodziewamy się ogłoszenia nowej przygody, osadzonej prawdopodobnie w Blackrock Mountain. Górze, która jest siedzibą Ragnarosa, Nefariana, Krasnoludów z Czarnorytnych i mnóstwa ich sługusów. Możemy zatem oczekiwać mnóstwo ognia, lawy, żywiołów i Leeroya Jenkinsa ;-)

Przeczytaj więcej o Blackrock Mountain i naszych domysłach w poprzednich niusach:

Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami ze streama na żywo na forum w specjalnym temacie – Blizz na PAX East wrażenia na żywo.

 

Stream:

hej przygodo hogger

Author: hearthstone

Share This Post On

13 komentarzy

  1. QUOTE

    Ciekawe czy jednym z przeciwników będzie Leeroy Jenkins buffujący wściekłe kurczaki.

    Myślę, że w jakiś sposób Leeroya użyją w tej przygodzie :D O ile rzeczywiście dostaniemy Blackrock Mountain

  2. Jak ktoś nie oglądał, to w skrócie: potwierdzili BRM, 31 kart, BRM będzie wydane w takiej samej formie jak Naxx, powstanie synergia ze smokami

Submit a Comment