Dzisiaj o 23:30 specjalna konferencja Blizza – możliwa zapowiedź nowego dodatku

zwoj od blizzaTo już dzisiaj, o 23:30 naszego czasu Blizzard rozpocznie specjalną konferencję, na której prawdopodobnie zostanie zapowiedziany nowy dodatek do Hearthstone.

Na HSArena.pl jak najszybciej po konferencji pojawi się nius podsumowujący wszystko czego się dowiedzieliśmy, więc jeśli przegapisz ją lub będziesz chciał zobaczyć podsumowanie to znajdziesz je u nas!

Konferencja odbędzie się  na ich kanale na Twitch.tv/playhearthstone.

Zapraszamy do komentowania i przeżywania emocji na żywo w specjalnym temacie na forum – Zapowiedź nowego dodatku – 22 lipca 23:30 – dyskusja. Temat odświeża się automatycznie co 5 sekund, więc można śmiało pisać i dzielić się emocjami z resztą forum.

Gospodarzem wydarzenia będzie Rachel „Seltzer” Quirico, a wśród zaproszonych graczy będzie można zobaczyć Frodana i Kripparriana. Z devsów Blizza zobaczymy z pewnością Erica Doddsa – reżysera gry, ale możliwe że poza tymi wymienionymi osobami będą jeszcze jakieś inne.

W trakcie spotkania zapewne poznamy nowy dodatek Hearthstone. Wszystko wskazuje, że nowy dodatek będzie miał związek z Turniejem Argentu w Północnej Grani. Wskazują na to podpowiedzi umieszczane przez Blizza w różnych miejscach, poniżej prezentujemy wszystko co wiemy do tej pory.

Wiele osób, w tym redakcja HSArena otrzymało tajemnicze tuby z zwojami nawołującymi czempionów.

Następnie Blizzard zaczął wrzucać na swoim Facebooku i Twitterze portrety „czempionów” i krótkie notki do nich:

czempion1

Czempioni z odwagą odpowiadają na wołania tych, którzy potrzebują ich pomocy!

czempion2

Czempionem może zostać każdy niezależnie od rozmiaru czy wielkości!

czempion3

Nawet piraci z drewnianymi nogami mogą być czempionami! Co prawda nie zdąża się to zbyt często…

czempion4

Niezależnie od dzielących ich różnic, wszyscy czempioni poszukają chwały, przygód oraz dobrej zabawy!

W międzyczasie na stronie Hearthstone pojawił się taki miecz:

miecz na stronie hs

Miecz pojawił się w tym samym miejscu, w którym przy okazji Czarnej Góry pojawił się żywiołak.

Dodatkowo po forum krążą fotki z domniemanego przecieku. Na ile są prawdziwe, możecie ocenić sami tutaj – Dyskusja o dodatku.

A Ty czego się spodziewasz po dzisiejszej konferencji? Dołącz do dyskusji w temacie Zapowiedź nowego dodatku – 22 lipca 23:30 – dyskusja.

Na HSArena.pl jak najszybciej po konferencji pojawi się nius podsumowujący wszystko czego się dowiedzieliśmy, więc jeśli przegapisz ją lub będziesz chciał zobaczyć podsumowanie to znajdziesz je u nas!

konferencja blizzard

Author: hearthstone

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Nie ma opcji, żeby robili taką huczną prezentację z zapowiedziami listownymi dla skinów i rewersów, to na pewno będzie coś dużego, a co, to musimy jeszcze te kilka godzin poczekać

 2. Na miejscu Blizzarda to strollowałbym teraz wszystkich i zaczął konferencję od pokazania nowego portretu dla paladyna, a potem powiedział, że to już koniec :p

 3. Eee tam Paladyna, lepiej 3 portrety huntera kwitujac komentarzem w stylu: „Z racji tego ze 85% rozgrywanych gier jest przynajmniej z 1 hunterem, to aby urozmaicic gre przedstawiamy Wam 3 nowe amaizingowe portrety ktore mozecie nabyc za jedyne 8,99 EUR” :D

 4. Z innej beczki:

  Czy przy okazji zapowiedzi dodatku pojawiło się jakiekolwiek info o innych grach ( *khym* HotS *khym* ), ewentualnie jakiś bonusach do nich za zakup preordera?

 5. QUOTE

  Z innej beczki:
  
  Czy przy okazji zapowiedzi dodatku pojawiło się jakiekolwiek info o innych grach ( *khym* HotS *khym* ), ewentualnie jakiś bonusach do nich za zakup preordera?

  Nie, nic, ani slowa.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Szósta Karczemna Bójka – Serce słonecznej studni | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] też, że dzisiaj o 23:30 odbędzie się specjalna konferencja Blizzarda, na której poznamy zapewne nowy dodatek […]

Submit a Comment