ESportCup.pl Finał Super Stars League WDK Kielce

Już na początku roku odbędzie się kolejny duży event esportowy, w którym Hearthstone odegra znaczącą rolę. Mowa o finale Super Stars League portalu ESportCup.pl, który odbędzie się w dniach 3-4 stycznia 2015 roku w Kielcach.

Poza turniejem Hearthstone zostanie też rozegrany turniej League of Legends, a na gości Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach czekają też takie atrakcje jak strefa gier konsolowych, Strefa gier retro czy konkursy z nagrodami i prelekcja z kieleckimi twórcami gier na urządzenia mobilne.

To wszystko już 3-4 stycznia 2015 w Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie ESportCup.pl – tutaj.

Oraz do zapisania się do wydarzenia na Facebooku – tutaj.

To jednak nie wszystko od ESportCup.pl bo dzisiaj, tj. 28 listopada zostanie rozegrany ostatni turniej Super Stars League Online, do którego eliminacje trwały przez ostatnie 9 turniejów klasowych. Najlepszych 16 zawodników stanie dzisiaj do walki o godzinie 18:00.

Na trójkę najlepszych czeka trochę nagród, a wszystkie informacje o turnieju znajdziecie na stronie ESportCup.pl – tutaj.

Author: hearthstone

Share This Post On

5 komentarzy

 1. „1st
  Podkładka pod myszkę SSL HS
  Gra PC CONFRONTATION
  Karta MicroSD 8Gb
  Smycz StarCraft od Blizzard
  Paczka HS ”

  ale żenada z nagrodami… to już lepiej dyplom pierdzielnąć w photoshopie i będzie fajniej niż powyższe odpady z piwnicy

 2. Podkładka – 10 zł.
  Gra – 10 zł.
  Karta – 10 zł.
  Smycz – 0 zł.
  Paczka HS – to bezsensu, bo jak ktoś wyczerpał limit 5 to jej nie otrzyma, a tak nawiasem jej wartość to 2,5 zł.

  Serio, 30 zł. za pierwsze miejsce? To już my mieliśmy w planie zwykły turniej online za 3x tyle, a tu event na miejscu i taka kwota :D. To tylko dowodzi, że jest to portal kompletnie nie liczący się na scenie, zajmujący marginalne miejsce i do pięt nie dorasta esl.eu. Turnieje też u nich są mało ogarnięte i też bez nagród, to jest raczej kpina z graczy :D…

 3. Wow dać ludziom nagrody, gdy normalnie nie ma nic to będą marudzić, że mało? Serio? O ile się orientuję to nie ma żadnego innego turnieju online polskiego dającego jakiekolwiek nagrody. A jeśli chodzi o same turnieje to nie generują one żadnego zysku organizatorowi, więc bez sponsorów jest dupa.

  Może nagrody nie są jakieś super wypas, ale są jakieś, a to już lepsze niż nic.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Eliminacje do Finału Super Stars League WDK Kielce | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] ten piątek startuje pierwsza tura eliminacji do Finału Super Stars League WDK Kielce, eliminacje będą rozgrywane online, a sam finał…
 2. Początek roku z esportem! | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Rok zaczyna z mocnym uderzeniem od WDK Kielce Kompfrontacja! Portal eSportCup.pl organizuje w Kielcach finał swojej Super Stars League,…

Submit a Comment