Europejska Droga na Blizzcon 2015

Już w ten weekend 3-4 Października w Pradze odbędzie się ostatni etap Europejskiej Drogi na Blizzcon – turniej na żywo z ósemką najlepszych zawodników z Europy, którzy przeszli przez poprzednie fazy eliminacje i doszli do wielkiego finału naszego kontynentu. Czterech najlepszych zawodników zdobędzie bilety na wielkie Mistrzostwa Świata Hearthstone na Blizzconie 2015.

Zawodnicy najpierw zmierzą się w dwóch grupach po cztery osoby, z których po dwóch najlepszych przejdzie do fazy playoff – ta czwórka dostaje się już na Blizzcon.

Zawodnicy z podziałem na grupy:

Grupa A

 • Maverick
 • Ostkaka
 • ThijsNL
 • Hoej
Grupa B

 • Lifecoach
 • Gera89
 • Pavel
 • Neirea

Stream startuje o 12:00 w sobotę i o 14:30 w niedzielę.
Stream: Twitch.tv/PlayHearthstone
System rozgrywek: Podbój do 3 wygranych, pojedyncza eliminacja.

W Pradze mimo braku naszych zawodników, będziemy mogli pooglądać Polaków w postaci komentatorów – Gnimsha i Lothara. Razem z nimi komentować i prowadzić show będą Seltzer, Frodan i Savjz.

Wszelkie informacje można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: Eurtb2015.com

Poza turniejem Hearthstone na EU Road to Blizzcon 2015 będziemy mogli oglądać turnieje Heroes of the Storm i World of Warcraft oraz mecze pokazowe Starcrafta II. Dodatkowo na miejscu można pograć w nowy tytuł Blizza – Overwatch.

Zapraszamy do komentowania meczów na żywo w temacie na forum – Europejska Droga na Blizzcon 2015!

EURTB2015

 

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

 1. a kiedy jest tak właściwie ten blizzcon? (chodzi mi o momenty gdzie będą zapowiadać nowości np. hearthstone)

 2. Jest obecnie mecz Lifecoach – Neirea, Patron vs Patron, obudźcie mnie jutro kiedy skończą ten ciekawy pojedynek :zzz:

 3. O ile w zeszłorocznym blizzconie z większością osób raczej nie miałem doczynienia to teraz z eu z większościom (Maverick, Ostkaka, Gera89, Pavel, Neirea) rozegrałem sporo pojedynków, szczególnie we wczesnych sezonach jak dopiero rankedy startowały więc będzie się miło oglądało. Kibicował będę chyba Maverickowi bo naprawdę bardzo dobry gracz. Pavel jest na mojej liście znajomych od s3 ale gościa nie bardzo trawię bo zawsze strasznie spamuje emotkami najczęściej dziękując jak chamsko wygra grę :)

 4. nie wiem jak dac linka wiec powiem: wejdzcie na facebookowa strone esla i jest tam filmik z missplayem z sylvana i reakcja ropecoacha. z 50razy to ogladam i dalej mnie smieszy:)

Submit a Comment