Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
    Awatar Paool
    BattleTag
    Paool#2387
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 224/1

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    też właśnie widziałem temat na reddicie, straszne ku*estwo :/ appki i tak nie zdążyłem jeszcze zainstalować, ale teraz nie mam nawet zamiaru

Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,008/4

O matko tutaj też o tym? Drama zawsze na topie ^^

Co do tej sprawy to świat nie jest czarno-biały, prawda leży gdzieś w środku, a takich sytuacji jest wiele na świecie - ot się ludzie nie dogadali. Nikt tego nie osądzi, ani nie zrozumie bo to poplątana sprawa, a prawda jest taka że większość osób ma to głęboko w... ;-)

Szczególnie odpowiedź właściciela HA daje trochę więcej światła na sytuację i pokazuje że jest więcej niż jedna strona medalu.
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar Underforest
    BattleTag
    Underforest#2736
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 168/4

Dokładnie, po przestudiowaniu całego tematu skłaniałbym sie właśnie, że wina za wiekszosc tego impasu leży po stronie wykonawców projektu.

Awatar nekot
    BattleTag
    nekot#2507
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 63/0

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ja to widze tak (w skrocie):
    - Jest "programmer" czyli pomyslodawca i wlasciciel (tak powinno sie go nazywac) strony i biznesu, zrobil dosc duzo i potrzebowal doradcow by produkt byl lepszy.
    - Zatrudnil i uzgodnil z 2 specjalistami "doradcami", ze za ich uslugi dostana 20% profitu (i tak tez sie dzialo)
    - Po osiagnieciu sukcesu biznesu doradcy chca czesci tego biznesu na wlasnosc bo wykonali kawal dobrej roboty i przyczynili sie do wzrostu.
    - Wlasciciel sie nie zgadza ale proponuje im 25% profitu (i tak juz bardzo dobrze zarabiajacego produktu)
    - Doradcy sie obrazaja, ze nie dostali czego chcieli, odchodza i piora brudy publicznie

Jak ktos juz napisal na reddicie, jak ktos zbuduje dla ciebie dom i ten wyszedl genialnie, to czy jest w porzadku, ze budowniczy chce teraz 1 pokoj bo to on wlozyl lwia czesc pracy w budowe domu? To tak samo jak ja bym chcial czesci biznesu mojego szefa bo odpierdzielam za niego kawal dobrej roboty. Ktos tu sie zachowal bardzo nieprofesjonalnie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów