Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
    Awatar Karma
    BattleTag
    karma#2576
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 173/1

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

Overwolf: Arena addon

Nie używać.

https://www.reddit.com/r/hearthstone...o_heartharena/
    Spoiler:

Cytat Zamieszczone przez Karma Zobacz posta
    Wracam z zajęć, swój mniej lub bardziej wolny dzień rozpoczynam od przeglądu prasy. Zaglądam oczywiście w pierwszej kolejności tu na forum, po czym długa na rededita. A tam szok. nie dowierzanie. i wgl szczena opada. Wiara z ludzkość zachwiana.

W skrócie: na pewno kojarzycie stronę heartharena, mega pomocna przy wyborze kart, powstała do niej aplikacja i generalnie wszystko szło w konkretnym rozwojowym kierunku. zeby jednak strona ta mogła funkcjonować ktoś musiał napisać algorytm by to wszytsko miało ręce i nogi. Doczytałem się tego, że do jednej karty jest przyporządkowane około 40 wariantów jej wartości w zależności od wybranych kart. Pomnóżcie to sb przez liczbę kart i spróbujcie sb wyobrazić ile czasu musiało to zająć tej całej ekipie by to wszystko miało ręce i nogi (szacują to na ponad 3000 godzin pracy).

Ale kto za tym stoi? 2 (słownie: dwóch, nosz kurrrr.... DWÓCH!) gości. adwcta i merphs. Dogadali się z ludzmi reprezentującymi heartharene, wykonali dla nich ten algorytm, a teraz po 11 misiacach okazuje sie, ze robili za murzynow. Kasy niepowachali, udziałow w tej stronie nie maja, ich wysilek zostal wykorzystany przez jakis dziadów. Co gorsza te hieny mają zamiar kontynuwać ten projekt, na bazie agorytmu merpsa i adwcty. Szczegóły tego wydarzenia po krótce tłumaczy adwcta pod linkiem u góry, a dzisiaj na ich twitchu bd odpowiadać na wszystkie pytania. Narazie coś ten twitch ich nie działa ale link zostawie:

http://www.twitch.tv/adwcta

Tą serię wrzucą na youtube więc podkleję gdzieś tu ten link jak się pojawi.

Generalnie sugerował bym wsparcie dla tych gości. Ja swój support okazałem odinstalowaniem tej apki oraz nie mam zamiaru już nigdy więcej korzystać z hearthareny. Zalecam i wam.
    Ostatnio edytowane przez Karma ; 12-11-15 o 16:40

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    uzywasz? bardzo muli komputer? niestety do tej pory nie znalazlem deck trackera z ktorym nie mialbym slajdow w hsie

Awatar Karma
    BattleTag
    karma#2576
    Okejki w górę/w dół

jest lepiej zoptymalizowany niż hs deck tracker, nie zauważyłem by jakkolwiek mi zamulał. Najlepiej by było gdybyś przetestował na własnym sprzęcie. Tylko ten tracker jest tylko do areny, nie wgrasz nim talii na rankedy jbc.

Awatar Mysciak
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 67/0

Właśnie sciągnąłem go i zauważyłem, że hs zaczął mi mulić trochę.

Jak go używałem to pykła 12 roguem więc chyba dobrze działa xd
    Ale kazał mi brać patient assasina zamiast czegoś tam lepszego w sumie, więc czasem trzeba faktycznie samemu zadecydować.

Awatar Mateo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 11/0

Czy ta aplikacja jest w 100% legalna ? Nie grozi za to jakiś ban lub coś podobnego ?

Awatar Ayron
    BattleTag
    Ayron#2779
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 516/9

Cytat Zamieszczone przez Mateo Zobacz posta
    Czy ta aplikacja jest w 100% legalna ? Nie grozi za to jakiś ban lub coś podobnego ?
    To jest dokładnie to samo co heartharena.com, tylko, że nie musisz ręcznie wstukiwać kart i wynikó na stronę.

Super Moderator Awatar Camillus
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 534/9

Cytat Zamieszczone przez Mateo Zobacz posta
    Jak to powiedzial wujek ben: "legalne jest wszystko co mozna zastapic za pomoca kartki i olowka".
    Wiec legalne sa wszystkie programy ktore podpowiadaj jakie karty masz w decku.
    Nielegalne jest wszystko co w jakis sposob automatyzuje gre albo gra za Ciebie i wszystkie programy ktore ingeruja w pamiec czy procesy gry.

Awatar Groot
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2/0

Mozna skasowac sry
    Ostatnio edytowane przez Groot ; 19-10-15 o 20:01

Moderator Awatar GoonerMan14
    BattleTag
    GoonerMan14#2696
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 196/2

Mi z kolei przy drafcie nie wyświetla synergii jakie mam z innymi kartami. Ktoś się z tym spotkał? Na ich stronie to zawsze tak ładnie działało.

Awatar Karma
    BattleTag
    karma#2576
    Okejki w górę/w dół

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Wracam z zajęć, swój mniej lub bardziej wolny dzień rozpoczynam od przeglądu prasy. Zaglądam oczywiście w pierwszej kolejności tu na forum, po czym długa na rededita. A tam szok. nie dowierzanie. i wgl szczena opada. Wiara w ludzkość zachwiana.

odp devsa: https://www.reddit.com/r/hearthstone...farewell_post/

W skrócie: na pewno kojarzycie stronę heartharena, mega pomocna przy wyborze kart, powstała do niej aplikacja i generalnie wszystko szło w konkretnym rozwojowym kierunku. zeby jednak strona ta mogła funkcjonować ktoś musiał napisać algorytm by to wszytsko miało ręce i nogi. Doczytałem się tego, że do jednej karty jest przyporządkowane około 40 wariantów jej wartości w zależności od wybranych kart. Pomnóżcie to sb przez liczbę kart i spróbujcie sb wyobrazić ile czasu musiało to zająć tej całej ekipie by to wszystko miało ręce i nogi (szacują to na ponad 3000 godzin pracy).

Ale kto za tym stoi? 2 (słownie: dwóch, nosz kurrrr.... DWÓCH!) gości. adwcta i merphs. Dogadali się z ludzmi reprezentującymi heartharene, wykonali dla nich ten algorytm, a teraz po 11 misiacach okazuje sie, ze robili za murzynow. Kasy niepowachali, udziałow w tej stronie nie maja, ich wysilek zostal wykorzystany przez jakis dziadów. Co gorsza te hieny mają zamiar kontynuwać ten projekt, na bazie agorytmu merpsa i adwcty. Szczegóły tego wydarzenia po krótce tłumaczy adwcta pod linkiem u góry, a dzisiaj na ich twitchu bd odpowiadać na wszystkie pytania. Narazie coś ten twitch ich nie działa ale link zostawie:

http://www.twitch.tv/adwcta

Tą serię wrzucą na youtube więc podkleję gdzieś tu ten link jak się pojawi.

Generalnie sugerował bym wsparcie dla tych gości. Ja swój support okazałem odinstalowaniem tej apki oraz nie mam zamiaru już nigdy więcej korzystać z hearthareny. Zalecam i wam.
    Ostatnio edytowane przez Karma ; 12-11-15 o 17:06

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów