Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
    Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,006/4

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Żarówka Arena w dziczy czyli co po Przedwiecznych Bogach?

Na Arenie bedzie obowiązywał format dzicz, wszystkie karty dozwolone (no prawie). Jedyne jakich nie będzie to C'Thun i karty z nim związane. Jak zatem zmieni się nasze granie na arenie po wejściu Przedwiecznych Bogów?
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar Szarpi
    BattleTag
    Szarpi#2938
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 44/0

Wszystkie karty, dzięki którym paladyn dominuje na arenie będą grane, więc podejrzewam, że to on ciągle będzie najsilniejsza klasą

Awatar Killarun
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 141/22

5 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Nie ma to znaczenia. Z każdym kolejnym dodatkiem - nieważne jaki on będzie - arena będzie coraz bardziej losowa, coraz bardziej będzie liczyć się tempo, ponieważ tworzenie talii opartych na synergicznym działaniu kart okaże się niemożliwe, lub wymagać będzie niesamowitego szczęścia. Jest coraz więcej kart, coraz wieksza różnorodność, za 2-3 dodatki talie prawdopodobnie składać się będą tylko z pojedynczych sztuk kart. To coś nieuniknionego w obecnym formacie, a szczerze mówiąc niespecjalnie mnie to cieszy. Już teraz unikam aren (choć kiedyś bardzo lubiłem), z biegiem czasu ta niechęć będzie tylko narastać. Obecnie najlepsi arenowcy na świecie mają średnią 7 wygranych, a będzie coraz gorzej. Konkludując - coraz mniej będą znaczyły umiejętności, a coraz więcej szczęście w drafcie.

Wysłane z mojego Huawei P8 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar sherekhan
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 113/1

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Arena nie zmieni się w żaden sposób, w zależności od dodanych kart może się tylko wzmocnić jakaś klasa (na razie z tego co widać nikt nie dostał mocnego boosta). Ale wydaje mi się, że Mag, Paladyn i łotr dalej będą królować bo mają bardzo mocne podstawowe karty i potrafią wytworzyć takie tempo z którego już przeciwnik się nie podniesie

Awatar idziol
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 31/0

Najlepsza klasa na arenie dostała ogromnego boosta otrzymując nową kartę. Rouge będzie królował.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 426/42

Killarun wszystko pieknie ujal. arena sie nie zmieni, ona sie ciagle powoli zmienia niestety na gorsze. a szkoda ze np takiego warriora rzadko sie spotyka, wlasnie mialem przeciwko takiemu swietny pojedynek. a nie ciagle te palki i czarodzieje. czasem mam wrazenie ze caly skill areny to proba obejscia flamestrika.
    @Idziol a te wysokie winratio rogue na arenie to globalne czy tylko wsrod dobrych graczy? bo nie rozumiem tego fenomenu, rogue jest raczej trudna postacia a wysoki winrate palka/maga zawdziecza nie tylko dobrym kartom ale tez prostocie ich uzycia. tak mi sie rpzynajmniej wydawalo

Awatar Zormar Rivaks
    BattleTag
    ZormarRivaks#2937
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 223/3

Co do prostoty to ja właśnie za to nie lubię maga na arenie i ogólnie. O wiele więcej frajdy mi sprawia w takim wypadku gra rogalem.

Awatar idziol
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 31/0

@jameshetfield Nie wiem jak to jest globalnie, ale wg wielu graczy i także mnie jest to najlepsza klasa na arenie. Sam ją zawsze wybieram jak mam możliwość. Rouge ma bardzo dobre karty klasowe, które pozwalają bardzo odjechać jeśli chodzi o jakość decku. Co przekłada się później na wynik. Rouge'a jednak gram tylko na arenie. W constructed nie trawię tej klasy.

Awatar DoctorGermanzaValentine
    BattleTag
    GermainPL#2459
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 160/10

Na arenie z biegiem czasu będzie coraz trudniej i tyle Prawidłowy draft card, szukanie synergii i tak dalej. Czasami jak nie wchodzi Ci Kraken czy czołg 7/7 na divajnie, to już musisz kombinować talię pod mid albo tempo. Sama arena ma swoją własną metę. Ostatnio zaś natrafiałem na swoiste agrro (najczęściej Mag/Paladyn) bo opponent wie, jak trudno dostać AOE na arenie. Ale jeśli już takowe masz, to konsekracją w 4 turze czy słajpem zjadasz połowę napinaczy. Na chwilę obecną mam jakieś okolo 2k wygranych na arenie. Ostatni tydzień, to przejebana forma (średnia 2 wygranych) a 2 tyg temu? Co arena to 7, i nieważne czy Hunterem czy Palasem. Różnie bywa, dalej uważam to za najlepszy tryb w grze

Awatar Akcyj
    BattleTag
    Wahid#2318
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 80/1

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez DoctorGermanzaValentine Zobacz posta
    dalej uważam to za najlepszy tryb w grze
    Konkurencje ma olbrzymią

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów