Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Mój debiut ^^

Awatar Mateusz975
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Mój debiut ^^

Witam ^^, dziś postanowiłem pobawić się trochę GIMPem i stworzyć jakąś kartę. Wpadłem na pomysł by zrobić jakiegoś bohatera z ligi odkrywców, znaczy dołączyć jakiegoś z bohaterów HSa do ligi odkrywcó i zrobić jego karte bohatera i tak włąśnie powstał Garrosh, lider ekspedycji. Pobrałęm trochę zdjęć z neta, trochę poprzycinałem, posklejałem i wyszło

Jeśli chodzi o efekty kart, to w te sprawy jestem zielony, chiałbym abyście przede wszystkim ocenili wygląd (wiem, jest słaby, ale to mój pierwszy raz xD), chętnie usłyszę słowa krytyki od bardziej zaawansowanych twórców. Jak to mówią, człowiek uczy się na blędach, jeżeli ktoś napisze że to źle, to w przyszłości tego nie zrobię.

No i hero power, niestety przez upload się troszkę rozmazał, ale to chyba nie problem.

Co sądzicie?

Awatar Mateusz975
    Okejki w górę/w dół

Taki mały refik bo nikt nie odpowiada. Dodatkowo wstawiam moją nową kartę

Wiem, ta jest zrobiona troszkę gorzej, ale nie miałem czasu. Dodatkowo full art

EDIT: Jakaś taka mała, nie spostrzegłem się

Awatar Mateusz975
    Okejki w górę/w dół

Kolejny refik, kolejna nowa kart, tym razem sekret maga, jednak naprawdę średnio mam czas, a co zrobię to zrobię

PS: Ten wątek gryzie czy co?

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,149/5

Myślę, że po prostu mało osób widzi ten temat, jeśli ktoś nie wyszukuje "najnowszych postów" to po prostu może przeoczyć.

"Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

🐛In the dungeon I go deeper🐛in set reviews I was a sleeper🐛when minions die I get cheaper🐛You guessed it right🐛I'm corridor creeper🐛

Awatar Zormar Rivaks
    BattleTag
    ZormarRivaks#2937
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 231/3

Do tego sam tytuł tematy nic nie mówi, może jednocześnie oznaczać, że zaczynasz streamować, czy kręcić filmiki na YT. Niemniej wracając do meritum i twoich kart (sam troszeczkę tworzyłem swego czasu):

1. Widzę, że zacząłeś korzystać z tego generatora: http://www.hearthcards.net/. Dobry wybór, ale musisz mieć na uwadze to, by karty hostingować na jakiejś innej stronie (polecam Imgura), ponieważ usuwają karty po kilku dniach (czego przykład masz w swoim poprzednim poście). Cieszy mnie, że postanowiłeś używać generatora, a nie programu graficznego (karty wyglądały strasznie chałupniczo).

2. Osobiście nie lubię kolaży jako obrazków na kartach. Rozumiem, że chcesz w ten sposób lepiej zgrać obrazek z efektem/nazwą, ale warto zastanawiać się, czy jest to na tyle istotne, by przedkładać nad to estetykę, czy po prostu schludność. (To jednak moje zdanie, jako osoby, dla której dobry, wysokiej rozdzielczości, art to podstawa)

3. Pamiętaj o wyróżnianiu słów mechanicznych, takich jak okrzyk bojowy, czy agonia.

Konkretne karty:

Garrosh
    Całkiem niezła, aczkolwiek sam okrzyk bojowy jest mocno sytuacyjny (wszystko zależy, czy odkrywa broń niezależnie od klasy). Sama moc specjalna jest całkiem całkiem (w sumie bardzo mocna). Ostatecznie raczej nie jest za mocna. Wszystko zależy jakie bronie są odkrywane.

Kobold gigant
    Myślę, że jest to zbalansowana arta.
    Ostatnio edytowane przez Zormar Rivaks ; 09-12-17 o 23:09
    Nick w PTCGO: MrZormar.

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,149/5

Cytat Zamieszczone przez Zormar Rivaks Zobacz posta
    2. Osobiście nie lubię kolarzy jako obrazków na kartach.
    kolażu
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kola%C5%BC

No chyba nie że lubisz pedałowania

"Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

🐛In the dungeon I go deeper🐛in set reviews I was a sleeper🐛when minions die I get cheaper🐛You guessed it right🐛I'm corridor creeper🐛

Awatar Zormar Rivaks
    BattleTag
    ZormarRivaks#2937
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Orlo Zobacz posta
    kolażu
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Kola%C5%BC

No chyba nie że lubisz pedałowania
    Dziękuję za wyłapanie błędu. Poprawione.

Awatar Mateusz975
    Okejki w górę/w dół

Czyli mam rozumieć, że nic z tego?

Awatar Zormar Rivaks
    BattleTag
    ZormarRivaks#2937
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Mateusz975 Zobacz posta
    Czyli mam rozumieć, że nic z tego?
    W jakim sensie nic z tego? Ja osobiście nie zważałem za bardzo na to, czy robię karty dobre, grywalne, czy niegrywalne (aczkolwiek starałem się, by były zbalansowane i grywalne), tylko robiłem, ponieważ sprawiało mi to przyjemność/frajdę i tyle.

Pamiętaj, że ja sobie mogę mówić/pisać wszystko, a Ty i tak robić swoje i będzie dobrze. Niech jedna osoba, która wbrew pozorom chce po prostu, by twoje karty były estetyczne, zniechęcała do tworzenia. Każdemu z początku nie wszystko wychodzi.

Uprawnienia umieszczania postów