Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 108
    Awatar DRWAL
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 67/1

12 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Że tak powiem, Blizzard approves

Drwal Rębajlło: Ko jest kim w HEARTHSTONE
    Krótko i z jajem o roli postaci z HEARTHSTONE'a w świecie Warcrafta
    NOWA, CZADOWA SERIA na YouTube!

Awatar KucykJr
    BattleTag
    Kucyk#2679
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 339/6

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Gratulacje takiego sukcesu. Kto wie może kiedyś doczekamy się karty Drwal Rębajło(albo coś z tobą związanego).
    BOW DOWN BEFORE THE GOD OF DEATH! A thousand deaths, or one murder.

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 2,198/8

A u nas dalej brak Drwala na głównej
    "Some days I hate every card in Hearthstone"

Pon/Sr/Pt - 20.00 - https://www.twitch.tv/orlohs

Awatar Karma
    BattleTag
    karma#2576
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 173/1

Szacun Drwalu! Na YT widzę też w przeciągu miecha podwoiłeś liczbę subów, no, no, chyba wyjdą z ciebie ludzie
    #drwalnagłówną

Awatar Bajeczny
    BattleTag
    Bajeczny#2484
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 412/5

Łysy i zabawny sukces murowany
    Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Awatar Karma
    BattleTag
    karma#2576
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 173/1

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Drwal wrzucił na fanpage nowe intro, które wykorzysta do serii omówienia kart legendarnych. Wnioskuje, że w niedalekiej przyszłości pojawi się pierwszy film
    Kto na stronie odpowiada za główną? Wszyscy moderatorzy forum, mogą zamieszczać tam posty? Jeśli tak, to jak nim zostać? Jeśli nie, to czy macie adres człowieka, który na mocy nadanej mu władzy, mógłby przyjąć łapówkę, co by seria Drwala w końcu pojawiła się we właściwym miejscu? Czy jednak utrzymujemy trend na głównej , czyli miejsce tylko dla nowej bójki i rozpiski Shadeta?

Drwal, drwalem, ale jak już podniosłem(-śliśmy) temat strony głównej, to i tam można by było wrzucać jakieś artykuły trochę częściej. Wydaje mi się, że powinien powstać nabór do redakcji hsareny. Nie myślę o szukaniu ludzi po dziennikarstwie, których regularne felietony nominowane by były do nagród dziennikarskich. Widziałbym grupę kilku osób które miały by czas i chęci tłumaczyć z anglojęzycznych stron co ciekawsze opowieści. Na pewno widziałbym serię podsumowującą najpopularniejsze meta snapshoty. Wywiady z głównymi projektantami gry również były by czytane. Strony hearthstoneplayers czy tempostorm byłyby bazą do tłumaczenia artykułów. Generalnie jest przy czym poszaleć.

Kolejny temat, to polska liga hearthstone. Dymki za to robotę to powinien dostać nick złotymi literami. Ale nie sądzicie ,że głupie 100zł w puli zwiększyło by liczbę zapisanych osób? (tutaj pytanie kto sponsorzy, pomysł miałem , że może z reklam na stronie można by było coś odłożyć, ale żeby ludzie oglądali reklamy na stronie, to na głównej muszą być regularniejsze newsy , ale o tym wyżej). Przydała by się wersja mobilna strony (ale to inna para kaloszy). A może by tak... youtube hsarenowy jeszcze?

A niech mi tylko moderatorzy nie odpiszą, to poznacie co to znaczy spam w każdym temacie. Pomożecie jbc, prawda?
    #drwalnagłówną

Super Moderator Awatar Dymki
    BattleTag
    Dymki#2202
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,469/5

Gadałem z Dromem przed majówką na temat Drwala. Myślę, że lada dzień się obudzi i Drwal "wejdzie" na główną.

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół

3 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Dokładnie, społeczność HSAreny to naprawdę spora grupa aktywnych ludzi i możnaby nas spożytkować, aby całość rozwijała się jeszcze bardziej. Myślę, że trzeba zacząć od wprowadzenia nieinwazyjnych reklam (nie żadne wyskakujące bannery) i w ten sposób jakoś rozpocząć gromadzenie budżetu . Do wszystkich pomysłów Karmy dodałbym jeszcze, że marzyłby mi się jakiś team e-sportowy pod egidą HSArena, o czym chyba już Hazriel pisał w offtopie

Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Jeżeli ktoś chciałby pisać jakieś artykuły czy coś to zgłaszajcie się do Droma, myślę że nie będzie z tym problemów. Ja w teorii miałem zajmować się pisaniem różnych rzeczy, ale serio nie mam na nic czasu i nawet na forum ostatnio przygasłem. Chociaż planuję zrobić rozpiskę kilku nowych talii razem z poradnikami. I szczerze przyznam, że ogólnie do HSa brakuje mi motywacji, ale gdybyśmy zebrali kilka konkretnych osób i serio pomyśleli nad HSArenowym teamem to ja w to wchodzę z pełnym zaangażowaniem.
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar Orlo
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Hazriel Zobacz posta
    Jale gdybyśmy zebrali kilka konkretnych osób i serio pomyśleli nad HSArenowym teamem to ja w to wchodzę z pełnym zaangażowaniem.
    +1, bardzo chętny

PS: W weekend będzie mini premiera mojego pierwszego artykułu na forum oraz aktualizacja regulaminu HSArena Team League oraz otwarcie zapisów

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów