Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Awatar Fooxiu
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Luźne streamy z hearthstone'a zapraszam :)

Witajcie

Po pierwsze - nie wiedziałem, że w sieci istnieje jakieś inne forum o tematyce karcianki w którą gram od 2 tygodni. Tymczasem z tego, co widzę to nie dość, że istnieje to trzyma się lepiej, niż to "główne". Cieszę się więc, że tutaj trafiłem. Od razu widać inne podejście do gry, i chęć na odpowiedzi na nurtujące pytania. Na pewno zostanę tu na dłużej!

Po drugie - 2 tygodnie temu rozpocząłem swoją przygodę z Hearthstone'm. Założyłem wtedy temat chwaląc się, że idzie mi całkiem dobrze, otworzyłem parenaście pakietów, złożyłem pierwszy deck : Midrange Hunter i uderzyłem w gry rankingowe. Do rangi 15 doszedłem bez problemu, jednak później zaczęły się schody. Zdesperowany postanowiłem uruchomić stream z nadzieją, że ktoś się pojawi, pomoże i doradzi/skrytykuje moją grę. Na pewno wiecie o co mi chodzi. Cóż, mimo tego, że strumień uruchomiłem aby czegoś się nauczyć to spodobało mi się bardzo to, że podczas tych streamów jest kontakt z "widzami", toczy się rozmowa, są żarty, muzyka. Wkręciłem się. I to na tyle, że odpaliłem jeszcze parę razy strumień na nowo.

Tak więc. Jeżeli jest ktoś chętny, aby wpaść, wspólnie porozmawiać na różne tematy, pośmiać się z mojej gry (bo i tak się zdarzało), to zapraszam do mnie dzisiaj o godz. 20

Od razu napiszę, że streamy traktuje jako rozrywkę. Oczywiście są "napiwki", aczkolwiek to bardziej pod rozwój mojego konta w HS. Z resztą ucieszę się jak przyjdą dwie, trzy osoby z którymi będzie można spoko porozmawiać. Żadnych napiwków nie wymagam.

https://www.twitch.tv/fooxiuhs

Super Moderator Awatar Dymki
    BattleTag
    Dymki#2202
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,469/5

Witamy serdecznie!
    Pozwoliłem sobie przenieść Twój temat do odpowiedniego działu.

Co do forum to swoje czasy świetności ma dawno za sobą jednak znajdziesz jeszcze kilku aktywnych użytkowników

Powodzenia w prowadzeniu streamu.

Awatar karolmed
    Okejki w górę/w dół

Pięknie zrobione. Widziałem twój strumień. Podobało mi się Mój pseudonim to KarolMederino. Może mnie widzieli?

Awatar JakubPentek
    Okejki w górę/w dół

Najlepszym miejscem na to jest oczywiście Twitch, gdzie można znaleźć odpowiedni materiał.

Awatar paruwka
    Okejki w górę/w dół

Tak Twitch jest najlepszą platformą do tego celu. O ile wiem, można nawet zarabiać pieniądze ze strumieni.

Uprawnienia umieszczania postów