Strona 11 z 240 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 2400
    Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Okej bo sie zainteresowalem Moze mi ktos w skrocie podac najwieksze roznice miedzy Hots a Lol'em ? W 1 i 2 przypadku sa bohaterowie do wyboru, sa mobki do obrony i expa, trzeba rowniez zniszczyc baze wroga i ok git a co dalej ? Tutaj tez sie kupuje itemki ? Skilluje umiejetnosci ? Jakies drzewka rozwoju ? Ma byc darmowe czy za $ ? Duze wymagania sprzetowe czy rownie niskie jak w lol'u ?

Jak mi dojda jeszcze jakies pytania do glowy to dopisze a puki co prosilbym o odp na te

Awatar Viethnam
    BattleTag
    Viethnam#2176
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 28/1

1. W HotS nie ma przedmiotów i złota.
    2. Skille ulepszają się automatycznie wraz z levelem.
    3. Co kilka poziomów wybierasz tzw. talent (np. +x% do dmg w jeden z umiejętności itd.)
    4. Na dziesiątym poziomie wybierasz jedeną z dwóch zdolności ostatecznych ("ulti")
    5. Zamiast butów masz wierzchowce - po 1/2/ sekundach przerwy wsiadasz na konia i poruszasz się szybciej, jednak nie możesz walczyć, ani otrzymywać obrażeń, bo spadniesz.
    6. Sześć map wybieranych losowo przed meczem.
    7. Olbrzymi wpływ na przebieg rozgrywki mają dodatkowe zadania na mapach.
    8. Po zniszczeniu obozu najemników (potwory z jungli) pomogą ci w walce.
    9. Postacie podzielone na 3 grupy: wojownik, zabójca i specjalista.
    10. Nie ma żadnych run ani specjalizacji.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Hmm czyli puki co prezentuje sie to jako taki bardzo uproszczony Lol. Ponoc praktycznie wszystko bedzie mozna kupic za kase z gry (lacznie ze skorkami) true ?

Awatar OGHR3N
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 4/0

Nie. Dodatkowe mounty tylko za realny hajs, skórki za hajs (tylko mistrzowskie można kupić za 10k g. czyli wirtualnej waluty gry). Postacie są cholernie drogie (2-15k golda), a zarabiamy niemalże tak jak w Hearthstone czyli za pomocą dziennych zadań. Za wygraną grę otrzymujemy tylko 30 g, a za przegraną... 20 g.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Ale za daily jest ponoc cos miedzy 300 - 800 golda true ? No i ponoc starcie trwa po 20 min ? W godzinke 3 walki, realne czy tez bajka ?

Awatar OGHR3N
    Okejki w górę/w dół

Tak, questy są po 200-600 g (raz mi się takowy trafił, czy są jeszcze jakieś z wyższą nagrodą to nie wiem), a polegają na np. zagraniu 3 gier postacią z Diablo. Starcia trwają po 20-30 minut, ale to też zależy z jakimi ludźmi grasz, jak z totalnymi lamami to przegrywasz nawet w 8 minut (to mój nieskromny rekord, surrender w HotS-ie nie istnieje). Matchmaking jest okropny, dodatkowo nie bierze pod uwagę klas postaci więc czasem będziesz grał w drużynie np. złożonej z samych zabójców. Mapka też wybierana jest całkowicie losowo. Myślę, że da się w godzinkę zagrać 3 gry. Ale tak jak mówię, wszystko zależy od drużyny. Wszystko robicie razem albo... w ogóle. Zresztą HotS jest nastawiony do grania ze znajomymi (+50% zdobywanego doświadczenia) więc granie z randomami raczej odpada.

Awatar kubekzlota
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 6/0

@UP przy match makingu gra bierze pod uwagę klasy Blizz gdzieś pisał rozpiskę jakiej klasy może być maxymalnie w jednej drużynie
    Ogólnie to HoTS jest prostszy od LoLa dzięki czemu dzieje się dużo więcej nie ma nudnego last hitowania od początku można się napierdzielać (zabicie kogoś na starcie nie jest mega łatwe, ale raz kogoś zabiłem już w 40 sekundzie )
    Postacie są drogie, ale myślę, że tak jak w wypadku HS'a było, system zarabiania się polepszy

Awatar OGHR3N
    Okejki w górę/w dół

@UP to nie wiem czemu, ale grałem w teamie złożonym z samych zabójców. Może to był jakiś bug... A co do systemu zarabiania to dopóki nie będzie większej ilości postaci to raczej nie ma szans na jakąkolwiek zmianę. Widać, że Blizz chcę wyciągnąć sporo hajsu z graczy. Postacie sporo kosztują, skórki także... a podstawowy mount niemalże błaga o zmianę na coś innego. Aż sam się zastanawiam nad zakupem jednorożca : D

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Pytam nie bez powodu o ta kase z gry dlatego, ze w Lol'u troche wydalem real $$$ i teraz tego naprawde cholernie zaluje :/ juz obiecalem sobie ze zlotowki nawet nie dam na zadne te smieciowe bajery i puki co udaje mi sie bo w Hs'ie cisne tylko od poczatku na walucie z gry ! + tak samo slyszalem, ze gra tak dobiera zeby byly rozne klasy a nie all tacy sami wiec hmm moze miales jakiegos po prostu buga. Niestety zaproszenia nie dostalem do gry choc swoje checi zaznaczylem u nich ojjj dawno temu, coz mialem pecha ale czekam na gre bo nie moge sie doczekac zeby moc zagrac moim ulubionym bohaterem - Illidianem

Awatar OGHR3N
    Okejki w górę/w dół

Heh ja na wszystkich kontach w LoL-u wywaliłem jakieś 1,500 zł na RP. Uzależniające. W HotS-ie jest wszystko drogie jak cholera, ale jednego mounta czy skórki sobie nie odmówię... : D
    A Illidan w HotS jest trochę słaby jak na assassina. Na szczęście kosztuje tylko 4k golda więc szybko go sobie kupisz. Skórkę mistrzowską ma także całkiem niezłą.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów