Strona 2 z 240 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 2400
    Awatar Q.U.
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 36/2

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez SympatyczneGranie Zobacz posta
    Z tego co oglądałem na Twitchu, to strasznie słabo wypada... Grafika mi się z simsami kojarzyła. Itemów nie widziałem. Bazując tylko na czarach to można w Bloodlinechampions. Póki co, nie dorasta innym MOBA do pięt. Przynajmniej takie moje zdanie.
    Wydaje mi sie ze po prostu staraja sie zrobic uproszczone moba. Nie ma w tym itemow, ani zadnych powaznych synergii. Sama gra nie ma wysokiego poziomu trudnosci, wiec jest bardziej dla graczy wolacych gry typu casual. Watpie czy gracze Dota2, LoLa czy HoNa beda w to chcieli grac.

Administrator Awatar Dr. Omader
    BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,008/4

Faktycznie masz rację, ten rynek jest zdecydowanie najtrudniejszym na jaki wchodził kiedykolwiek Blizzard.

Co do WoWa jednak nie sądzę, żeby Tibia była dla nich konkurencja w ogóle. W 2004 roku w Tibii było około 40-50k płatnych, aktywnych kont. Mieli za to sporo innych konkurentów gdy wchodzili na rynek, w sumie nikt nie spodziewał się raczej, że osiągnął aż tak wielki sukces z WoWem. Były gry takie jak Everquest i Final Fantasy XI - oba po około 500k aktywnych subskrypcji, no i Lineage I i II, które razem miały wtedy około 4mln userów. Jednak WoW zniszczył wszystkich, wystarczy zerknąć na ten wykres:

A to są tylko gry, które miały powyżej 1 mln ludzi.
    Już wtedy wszyscy myśleli, że to co osiągnął Lineage jest nie do powtórzenia, że takiego wyniku nie da się przebić i w ogóle gdzie ten Blizzard się pcha.
    A teraz co się stanie jeśli weźmiemy, że LoL jest jak Lineage, a HotS będzie jak WoW? Ile mamy obecnie aktywnych graczy w LoLu? Co się stanie, jeśli Blizzard znowu zrobi to co zrobił z WoWem i osiągnie 5-6 razy tyle graczy? Nie mówię, że im się uda, po prostu jest to warte wzięcia pod uwagę

Wybaczcie błędy, nie ogarniam jeszcze rynku MOBA tak jak MMORPG, ale powiedzcie mi co było z DotA zanim wyszedł LoL? Ten gatunek gier nie był aż tak popularny, ile ludzi zaczęło grać w MOBA dzięki LoL? W Zasadzie pewnie dalej grają tylko w LoL, ale co będzie jeśli Blizzard zrobi taki sam skok od LoLa jakim LoL od Doty? Esport wtedy może wejść na zupełnie inny poziom, przekroczyć kolejną barierę, którą już wcześniej przekroczył dzięki LoLowi...

To takie tam moje wolne przemyślenia ;p
    (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง This is our town SCRUB (ง ͠° ͟ʖ ͡°)ง
    (ง •̀_•́)ง Yeah beat it! (ง •̀_•́)ง

Awatar SympatyczneGranie
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

Zawsze myślałem, że był taki moment, w którym Tibia miała ~~ 6milionów graczy i WoW dobijał do 6 milionów. Chyba były o tym wiadomości w TVN.
    Na ostatnim wykresie(czy tam ikonografice) przedstawionym przez RIOT( firma od LoLa) było, że 38 milionów graczy wchodzi przynajmniej raz w miesiącu a 13(15? Nie pamiętam dokładnie) przynajmniej raz w tygodniu. Przy tak prostej rozgrywce, HotS nie przyciągnie ludzi na dłużej. To wygląda jak minigierka póki co. Jeśli dodają przedmioty i kase to będzie to gra w czołówce MOBA. Najlepszym przykładem jest Bloodline chamions, które jest bardzo dobrze zbalansowane, nie ma elementów losowych i gra się bardzo przyjemnie ale tylko ~~ godzinke dziennie bo potem się nudzi. Jeśli nie ma bardziej rozwiniętego elementu strategicznego to MOBA nie ma prawa istnieć w szerszej skali. Bo w obecnej formie HotS jest po prostu słabe. To co trzyma poziom i robi wyzwanie to uniwersa, które stworzył Blizzard. Osobiście podejrzewam, że jeśli się nic nie zmieni w HotS, to przez 1-2 tygodnie będzie popularną grą a później zacznie odchodzić w niepamięć. Natomiast jeśli dodadzą element buildu to HotS będzie MOBA'ą kompletną.
    Będzie to MOBA z świetną linią fabularną, mapą odwróconą w "właściwą stronę", prowadzoną przez firmę, która zna się zarówno na marketingu jak i balansie gry i opcjami, których brakuje LoLowi, jak podgląd postaci przed ich kupnem. Ja osobiście w LoLa gram tylko dlatego, że nie ma niczego lepszego, w moim odczuciu. Dota odpycha mnie działaniem itemów, SMITE grafiką w 3D, BLC brakiem itemów. LoL jest przykładem gry "easy to play but hard to master" i to wszystko sprawia, że jest niepokonany w swoim gatunku. Mimo wszystko wierze w to, że Blizzard nie wyda słabej gry a od fazy alfa do wypuszczenia może się jeszcze wiele zmienić.

BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez SympatyczneGranie Zobacz posta
    Zawsze myślałem, że był taki moment, w którym Tibia miała ~~ 6milionów graczy i WoW dobijał do 6 milionów. Chyba były o tym wiadomości w TVN.
    To by chyba CipSoft uszami ze szczęścia klaskał Tutaj masz wykres dla gier 50-150k - http://users.telenet.be/mmodata/Charts/Subs-3.png
    A jak chcesz to możesz sobie ogólnie zerknąć na tą stronę - http://mmodata.blogspot.com/ od lat jej używam do śledzenia informacji o kontach w MMORPG.

Oczywiście te wykresy dla Tibii liczą aktywne płatne konta, nie pamiętam już czy CipSoft podawał liczbę darmowych kont, ale patrząc na szczyt ludzi online - 64028 w 2007 roku, to raczej nie możemy się spodziewać niczego większego niż 500k max. A już z pewnością nie 6 milionów. Jedyny materiał w TVN o Tibii jaki był to był ten reportaż gdy łepek walnął matkę krzesłem jak mu prąd wyłączyła w trakcie grania. Akurat w temacie Tibii siedzimy bardzo mocno, stworzyliśmy w końcu Tibia.pl ;-)

Co do HotS to w sumie nic nie można dodać po Twojej wypowiedzi, wyczerpałeś temat mocno
    Znając Blizza pewnie rozbudują rozgrywkę o te itemy, itd. Fajnie będzie patrzeć jak to wszystko będzie się rozwijać, swoją drogą myślimy nad stroną o HotS, ma ktoś pomysły na nazwę?

Awatar Luk 90
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 14/0

Cytat Zamieszczone przez Dr. Omader Zobacz posta
    Co do HotS to w sumie nic nie można dodać po Twojej wypowiedzi, wyczerpałeś temat mocno
    Znając Blizza pewnie rozbudują rozgrywkę o te itemy, itd. Fajnie będzie patrzeć jak to wszystko będzie się rozwijać, swoją drogą myślimy nad stroną o HotS, ma ktoś pomysły na nazwę?
    Pewnie tak będzie i dopieszczą tą grę, chociaż raczej dużo grać w to nie będę, bo mnie LoL ani DoTa nie wciągnęła, więc i to mnie pewnie nie wciągnie. Co do nazwy to nie będę może oryginalny, ale myślę że nazwa powinna się kojarzyć z serwisem o HS. Moja propozycja to HotSarena.pl

BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół

Będzie osobny serwis więc nie musi się kojarzyć ;p Też myślałem o tej nazwie, ale trochę bez sensu bo w HotS nie ma areny :/

Awatar Luk 90
    Okejki w górę/w dół

Powiedziałbym że pole walki to jedna wielka arena, a serwis powinien się kojarzyć z HS żeby ludzie, którzy grają w obie gry mogli łatwo powiązać te 2 serwisy ze sobą.

Awatar Killarun
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 141/22

Cytat Zamieszczone przez Luk 90 Zobacz posta
    Powiedziałbym że pole walki to jedna wielka arena, a serwis powinien się kojarzyć z HS żeby ludzie, którzy grają w obie gry mogli łatwo powiązać te 2 serwisy ze sobą.
    Zgadzam się z Lukiem Ale by zatrzymać czytelników przy sobie wypadałoby wrzucać nieco więcej zawartości na stronę Rozumiem, że brak nowych newsów o Hearthstonie, ale przynajmniej jeden news na dzień powinien być. Mogą to być autorskie felietony, decki, najlepsze zagrania, pomysłów jest cała masa, warto zerknąć na konkurencyjne serwisy. Osobiście nie rozumiem czemu polski oddział Blizzarda tak promuje Hearthcore.pl - nie podoba mi się ta strona, zbyt mało przejrzysta. Ale za to częściej pojawiają się newsy. Kibicuję wam, więc to taka drobna sugestia z mojej strony

BattleTag
    Drom#2905
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Killarun Zobacz posta
    Zgadzam się z Lukiem Ale by zatrzymać czytelników przy sobie wypadałoby wrzucać nieco więcej zawartości na stronę Rozumiem, że brak nowych newsów o Hearthstonie, ale przynajmniej jeden news na dzień powinien być. Mogą to być autorskie felietony, decki, najlepsze zagrania, pomysłów jest cała masa, warto zerknąć na konkurencyjne serwisy. Osobiście nie rozumiem czemu polski oddział Blizzarda tak promuje Hearthcore.pl - nie podoba mi się ta strona, zbyt mało przejrzysta. Ale za to częściej pojawiają się newsy. Kibicuję wam, więc to taka drobna sugestia z mojej strony
    Pomysłów jest wiele, tylko czasu i rąk do pracy niestety mniej, chętnie przyjmiemy każdą pomoc

Awatar Luk 90
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Dr. Omader Zobacz posta
    Pomysłów jest wiele, tylko czasu i rąk do pracy niestety mniej, chętnie przyjmiemy każdą pomoc
    Myślę że zaraz zrobi się wysyp newsów Osobiście postaram się mieć w to jakiś wkład.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów