Strona 239 z 239 PierwszyPierwszy ... 139189229237238239
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,385 z 2385
    Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 449/42

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    zmiany w fortach-dla mnie na minus. podobalo mi sie ze hots mocno rozni sie od lola od ktorego rzygam. amunicja, ta dodatkowa wiezyczka robily klimat. od strony mechaniki to nerf dla specjalistow wiec tez lipa

zmiany w niewidzialnosci-obojetnie-osobiscie nie lubilem grac stealthami, nie lubilem grac przeciwko nim. moze to i skill ich wypatrywac ale jak dla mnie to nie sprawialo mi to frajdy a tylko bol oczu. no ale postacie niewidoczne bedace widocznymi jest lekkim absurdem wiec zmiana obojetna

nerfy supportow-mocny minus. nie podoba mi sie to ze support obrywa za buff warriorow wprowadzajacych armor. jeszcze kolejny absurd to nie tylko zmniejszenie heala ale i obrazen, hp. greymane zabijajacy mnie w sekunde jest ok, ja leczac i zadawajac JAKIKOLWIEK dmg jest be. mam nadzieje ze nie jest to taki kierunek zmian w ktorych support jest drugoplanowa postacia i healbotem

zmiany w MM- ludzie za bardzo to przezywaja, choc z checia uslyszalbym jak jest w OW. nie do konca podoba mi sie ta zmiana, szczegolnie w grze tak zespolowej jak hots(nie podobal mi sie juz podzial na kille/asysty) ale chyba nie bedzie miala tak duzego wplywu jak to niektorzy przewiduja

Awatar LordNecron
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 105/0

Czy tylko mi się zdarzyło w ciągu ostatniego miesiąca-dwóch trafiłem w QM ze 3 razy na tego samego znajomego, którego nie miałem w drużynie? Tak mało osób gra obecnie w hotsa?

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół

zobaczycie, w 2018 roku wrzuce screena jak po placement gamesach bede mial GM1

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 80/5

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta

zobaczycie, w 2018 roku wrzuce screena jak po placement gamesach bede mial GM1
    Radzę się nie cieszyć, bo Blizz już robił reset a teraz zapowiedział że będą ręcznie obniżali lub windowali ludzi którzy dostali się do tych dywizji i lig do których nie należeli lub byli na koniec sezonu 3.
    Sam jeszcze placementów nie skończyłem bo brak czasu, na razie 4-2 i zobaczymy, sezon miałem w goldzie 5(wiem Proo ze mnie ale nie gram UR'ów a QM to clown fiesta) więc mam nadzieję na golda i spróbuje grać wyżej.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół

ja sie bardziej dziwie a nie ciesze jak ten ranking zle dziala. w lolu maks po restarcie to byla platyna, i to dla tych ktorzy mieli challengera(taki odpowiedznik GMa). choc z drugiej strony sezon w lolu trwal prawie rok, tutaj 4 miesiace.

co do samych odczuc grania w masterze-niewiele to sie rozni od QM, ludzie sie troche bardziej sluchaja i w sumie tyle

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów