Strona 240 z 240 PierwszyPierwszy ... 140190230238239240
Pokaż wyniki od 2,391 do 2,400 z 2400
    Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 80/6

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

https://eu.battle.net/heroes/pl/blog/21701411/informacje-o-pracach-nad-heroes-of-the-storm-12042018-12-04-2018

Zmiany które zapowiadają Devsi są oczekiwane, jak dla mnie 3 ban, i switch oraz poprawa doboru graczy. Martwi mnie jednak fakt iż myślą by wprowadzić do HL zasadę z TL a według mnie spowoduje to jeszcze większy rage bo na rangach Bronze - low Plat będzie dochodziło do patologi że będą pickowane postacie out of meta. Nie mam nic przeciwko jak ktoś picknie np Gazola o ile umie nim grać( ma dużo gier przejechane) i my jakoś dobudujemy resztę składu. Idzie oto żeby ludzie nie pickowali np Sylvany jako pierwszej a liczba gier takiego delikwenta Ją była niska(fakt, po zmianie jej traita wielu nie ogarnią nią gry).

Oby znaleźli złoty środek choć jak piszą testy będą w UR to zobaczymy jak to wyjdzie, dobrą zmianą też jest smurfy max. będą mogły grać w HL na Plat 5 po plejsmentach, jak dla mnie to wysoko ciut bo bym, obniżył próg do Golda 1. Reszta zmian in plus ale okaże się w praniu jak to wyjdzie.

Edit: Dobre słowa o tym systemie wczoraj powiedział Grubby na swoim streamie, ma chłop wiedzę i wiele rzeczy fajnie wytłumaczył i powiedział co plusy/minusy tych zmian, oby Alan z ekipą czytali i oglądali rzetelne informacje i je wprowadzili.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

to sa narazie pomysly, nic konkretnego nie jest wprowadzane?

moje screeny i rangi sa najlepszym dowodem jak caly system nie dziala, zagram sobie 10 meczy i bah, master. jakiekolwiek zwalczanie toksycznosci przestalo istniec, w becie za pare noobow czy posmianie sie z niemcow dostalem 3dniowego bana, teraz nie wiem co bym musial napisac zeby chociaz wyciszenie dostac. szkoda ze nie napisali nic o dobieraniu w quick match, ktore przede wszystkim gram. juz takie kwiatki w kompozycjach widzialem ze....

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez jameshetfield Zobacz posta
    to sa narazie pomysly, nic konkretnego nie jest wprowadzane?

moje screeny i rangi sa najlepszym dowodem jak caly system nie dziala, zagram sobie 10 meczy i bah, master. jakiekolwiek zwalczanie toksycznosci przestalo istniec, w becie za pare noobow czy posmianie sie z niemcow dostalem 3dniowego bana, teraz nie wiem co bym musial napisac zeby chociaz wyciszenie dostac. szkoda ze nie napisali nic o dobieraniu w quick match, ktore przede wszystkim gram. juz takie kwiatki w kompozycjach widzialem ze....
    Jest tam napisane odnośne QM i planują po prostu to zrobić tak iż zmienią algorytm i będziemy ciut dłużej czekać ale podniesie to game quality, co do twoich screenów to wielu ogarniających grę mówi Blizzowi wyraźnie żeby nie stosował QM seed w HL a bardziej z UR. Też są pomysły żeby wejść do HL rozegrać ileś meczy UR by nauczyć się draftu, meta picków i ogólnie grać z drużyną normalną czyli tank, mele dps/bruiser, heal i mage/range dps.

Odnośnie mute i innych pochodnych tego, trzeba zebrać z 5+ zgłoszeń o verbal abuse lub innych wtedy dostaje się na tydzień i karencje rosną ale jak pisali chcą przyjrzeć się temu i ostrzej tępić miszczów i żeby to były kary a nie popierdółki.

Edit: Wiele z tych rzeczy, 3 ban, switch, zmiany w game quality rankedów raczej wprowadzą tylko muszą to sprawdzić żeby nie zrobić gorszego ambarasu i nie zrobić re-rolla jak było z tym:
    Dobieranie graczy w oparciu o wyniki to system, który wprowadziliśmy pod koniec ubiegłego roku. Miał on na celu zwiększenie precyzji wskaźnika MMR dzięki wzięciu pod uwagę indywidualnych wyników z meczu i dostosowanie punktacji MMR. Wprowadzenie tej funkcji zbiegło się w czasie kilkoma innymi, niezwiązanymi problemami, które sami sprokurowaliśmy na początku nowego sezonu rankingowego. W rezultacie musieliśmy wyłączyć system dobierania graczy w oparciu o wyniki i zająć się naprawą błędów. Kiedy system był aktywny, gromadziliśmy wszystkie wasze uwagi i postanowiliśmy wprowadzić kilka dodatkowych ulepszeń..

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół

nie dostalem bana od bety a czasem miechem rzuce lub zwyczajnie sie pokloce, te 5+reportow=ban mozna w bajki wrzucic. przychodzac z lola do hotsa bylem zachwycony karaniem toksycznosci, teraz niczym sie nie roznia(choc jednak w hotsie mniej flame, zwyczajnie dlatego ze rozgrywka jest szybsza, nie ma kiedy sie klocic)

UR? nie kojarze skrotu

a co do calych rankedow, wspinania sie itp to ta gra jest tak przyjemnie casualowa ze nie rozumiem calego "chce byc lepszy, chce byc wyzej". teraz grywam junkratem, alez przyjemna clown fiesta

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół

Tu raczej nie idzie mi o bana tylko muted lub Wyciszenie czyli brak czatu+HL. W HotSie ogólnie gra szybka i zorientowana na teamplay aniżeli w LoLu gdzie jak ktoś się nafeeduje to carruje grę i jest koksem.

Skrót UR - Unranked a co wspinania się wiadomo nie każdy chce być silverem gdzie są zagrania bogów/miszczów tylko być wyżej i np zagrać ze stremerem pokroju Grubbego.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół

wyciszenia tez nie dostalem

w tym masterze udalo mi sie zagrac z dwoma graczami z hgc, przyznam mile uczucie ale do ladderowania, skillowania o wiele lepszy jest lol. hots jest wspanialy pod casualowe granie z muzyczka w tle i piwkiem w reku. wiem ze co czlowiek to opinia ale wydaje mi sie ze dlatego tak daleko z popularnoscia hotsa do lola czy doty. kazdy naogladal sie pokemonow i chce byc najlepszym a do tego lepiej nadaje sie lol.

btw grywasz w TL? masz jakas druzyne? pamietam ze ktos tu sie umawial na wspolne granie

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół

W TL? Grałem z kumplem trochę, byłem 3 sezony temu Goldem 4 bo carrowaliśmy noobki np split pushem na core a teraz raczej nie mam z kim, a randomami zagrałem 3 mecze i 3 lose bo nie ogarniają herosów którymi grają lub locklują off meta picki. Ale teraz w TL występuje boosting czyli typki biorą sobie 1-2 np diamenciaków i jadą po silverach/goldach a to nie żadne fun z gry.

Ja osobiście nie grałem w Lola, hots moją pierwszą moba i odnalazłem się bo najczęściej lubię grać jako tank/bruiser lub heal, role mi pasują choć dps typu mage/range też lubię a spece to inna bajka dla mnie. A poza tym grafa LoLa mnie gryzie strasznie ;P

Edit: Tutaj jeszcze dorzucam AMA z Piątku dla chętnych:https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/8c1rty/full_list_of_answers_from_blizzard_from_the_qa/

Edit2: Dodam jeszcze że miałem przyjemność grać z Bajecznym i jego kolegą Rabim na TL'u i chwalę za gry i atmosferę.
    Ostatnio edytowane przez Loku ; 15-04-18 o 10:41

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół

*Bump*
    Powstańcie Synowie Hordy i Przymierza oto nadszedł wasz czas!
    Jak pewnie niektórzy z was grających zauważyli do HotSa wchodzi event poświęcony Warcraftowi, ikoniczna mapa Alterac Valley, Yrel pierwsza draenei w grze i masa skórek tematycznych+balans gry. I nowy quest w którym wybieramy stronę czy jesteśmy światłolubem i krzykniem For the Alliance! lub stawiamy na siłę, braterstwo i szamanizm ten niech krzyknie Lok'thar Ogar!

Mi samemu podobają się zmiany ale wiele jeszcze do zmiany ma przed sobą Captian Adab i jego ekipa. See you on the Nexus(Matt Villers rządzi tym tekstem)

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół

jak mapa bardzo mi sie podoba tak sama nowa postac nie za bardzo. lore'owo srednio mnie kreci a gameplejowo... juz to wszystko gdzies widzialem. poza tym chcialem sie pochwalic dwiema legendami w skrzynce, szkoda ze w hsie tyle farta nie mam

Awatar slade43
    BattleTag
    slade43#2620
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,145/36

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów