Strona 1 z 86 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 854
    Awatar Wikary
    BattleTag
    Vikary#2433
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 280/8

2 Niedozwolone! Niedozwolone!

Wiedźmiński GWINT multiplayer?? Czemu nie :P

Dziś pojawiło się info (może nie dziś i jestem nie w temacie więc przepraszam) że twórczy gry Wiedźmin czyli nasze CD Project RED postanowiło wypuścić znanego już z gry: Gwinta

Na razie są zapisy do zamkniętej bety, która rozpocznie się we wrześniu. Więcej info: https://www.playgwent.com/pl

Jak to będzie wyglądać? Na razie nie wiadomo wiele, tylko tyle że będzie podobne do oryginalnego gwinta i będzie f2p z mikropłatnościami.

Co o tym sądzicie? Czy według was wypali? Podzielcie się
    Czas wyspowiadać się ze swoich przeszłych uczynków.

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,365/17

2 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Ciekawe inicjatywa, CD Projekt to polska myśl cyfrowa nie spaczona zmierzającą do upadku, wypraną z wartości, pełną bożków samozaspokojenia i cielców materializmu, zgnuśniałą, unurzaną w rozpuście cywilizacją rzymską, ups, tzn. Zachodnią więc tak jak Wiedźmin był czymś niesamowitym i pełnym klimatu tak może i w kwestii gry karcianej wprowadzą dużo świeżości i innowacji. Na pewno grafa będzie dorównująca lub lepsza od Blizza (w odróżnieniu od innych karcianek na rynku których grafika i audio nie umywa się do jakości Blizza w tej kwestii). To by było piękne, gdyby polska gra zagroziła Blizzowi. Aczkolwiek wydaje mi się, że sam gwint jest zbyt prostacki i znacznie rozbudują mechanikę gry tak, że z gwinta zostanie tylko nazwa i może kilka podstaw rozgrywki. Dla mnie super news, jaram się jak Wizygoci przed najechaniem Rzymu. Zapisałem się do bety, dzięki za newsa!

EDIT: przeczytalem ich faq bety https://www.playgwent.com/pl/faq Wow, oni naprawdę rzucają metalową rękawicą w gębę Blizzarda! Super!!! Do boju husaria!! Pokażcie im jak robi się gry, wprowadza aktualizacje i słucha swojej społeczności!

P.S. ktoś fajnie napisał na reddicie ostatnio a propos końca serii Wiedźmina zapowiedzianego z ostatnim DLC. "CD Projekt tworzy pełne gry i wypuszcza je jako DLC. Inne firmy tworzą DLC i publikują je jako pełne gry."
    Ostatnio edytowane przez Binori ; 14-06-16 o 09:46

Awatar Ayron
    BattleTag
    Ayron#2779
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 516/9

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Też się zapisałem, ale jak na razie wątpię, żebym grał w to tak dużo jak w HS'a. Wszystko zależy tak naprawdę od tego, czy dostanę się do tej bety, bo jeśli nie, to prawdopodobnie zostanę przy Blizzardzie :P
    Aczkolwiek bardzo bym był zadowolony, gdyby Gwint stanowił jakąś poważną konkurencję dla HS'a

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół

Awatar Metz
    BattleTag
    Metz#2195
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 313/12

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Zobaczymy jak wyjdzie Do bety się zarejestrowałem, ale jeśli powtórzy się mój fart z zamkniętymi betami Blizza to..
    Nie udało się w HS, nie udało się w HoTS, nie udało się w Overwatchu, czas na Gwinta!

Awatar amarena
    BattleTag
    Amarena#2996
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 322/3

Mam nadzieję, że dostanę się do bety. Chciałbym wypróbować tego gwinta jak najszybciej, tym bardziej, że wersja z wiedźmina 3 mi się bardzo podobała. Bałem się jedynie, że nie jest to gra nastawiona na multiplayer i szybko się może znudzić, ale po przeczytaniu FAQ jestem pełen nadziei. Czuję, że jeśli dalej będzie mnie tak ciągnąć do HS jak teraz, to głównie będę napierniczał w gwinta, ale zobaczymy jak to wyjdzie

Awatar Vautrin
    BattleTag
    Vautrin#2375
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 95/2

Też się oczywiście zapisałem, mam bardzo duże nadzieje związane z Gwintem. Jeśli faktycznie wypali, to bez wahania zamienię HSa na polską produkcję

Awatar Wikary
    BattleTag
    Vikary#2433
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 280/8

Ja czekam jak rozwiążą kwestię zdobywania nowych kart. Czy to też będą paczki czy coś nowego wymyślą. Żeby tylko nie wyszło p2w. Co do grafiki nie mam jakiejś wątpliwości że będzie lepsza od Hs'owskiej, (co widać po trailerze jesli oczywiście animacje są z gry). Oczywiście jaki fan wiedźmińskiej sagi się zapisałem i pewnie spróbuje w to grać :P
    Czas wyspowiadać się ze swoich przeszłych uczynków.

Awatar Binori
    Okejki w górę/w dół

1 Niedozwolone! Niedozwolone!

Awatar Vautrin
    BattleTag
    Vautrin#2375
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 95/2

Już wygląda o wiele lepiej od HSa O wiele mniej losowości, więcej kart do wyboru w trakcie rozgrywki itd. O ile jakoś nie zepsują monetyzacji, będzie hit imo

Strona 1 z 86 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów