Strona 112 z 113 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,111 do 1,120 z 1121
    Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,204/34

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Rank 20 wbity właśnie teraz na świeżo :P znalazłem rozwiązanie na te je**** dworfy i miśki. Nie poddaje się i cisnę do końca sezonu, zobaczymy co z tego wyjdzie

Ps : a Wy jak tam panowie stoicie na ladderze ?

Awatar Gloin
    BattleTag
    Gloin#2163
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 286/4

Ja olałem rankedy i zostaję na 19. A sezon nie miał sie skończyć wczoraj? Do Siego!

edyta: sezon rankingowy kończy się 08.01.18; Pro Ladder 04.01.18
    Ostatnio edytowane przez Gloin ; 03-01-18 o 10:24

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Sezon konczy sie dzis :P pomne juz fakt ze to co redzi odponiewierali w ostatnie 3 tyg. to jest taki zal I kpina ze brak slow :P Bugi cala masa, wykorzystywanie ich w celu pniecia sie w ladderze na porzadku dziennym...., zgodze sie ze frakcje sa grywalne wszystkie no ale panowie bez jaj ze niektorzy w 1-2 dni robili to co ja przez np grubo ponad tydzien a jak ? No bo bralo sie krasnoludy I jazda...sory ale to jest slabe I jestem mocno tolerancyjny ale obecne krasnalne to jest taki stopien OP BROKEN ze odechcialo mi sie grac rankedy :/

Osobiscie uwazam ze CDPR trzymal mocno fason w Gwincie I ewidetnie na 1 miejscu stawial profesjonalimz I ludzi ale patch swiateczny pokazal cos innego tzn : KASA, MAMONA, BUKSY, SZMALEC, KAPUSTA, ZIELONE Bejbiiiiiiii to jest our priorytet ponad wszystko! Walic ze bugow trzy czapki wazne aby hajsik sie zgadzal :P

Ladderek skonczylem gdzies na 4300 I mysle ze wskoczylbym na tego GM'ma na spokojnie krasnalami ALE nie moglem.... po prostu mnie tak razi I boli jak cos jest przegiete ponad pale ze nie potrafie czyms takim grac czy nawet to ruszyc. Uparlem sie I trzymalem do samego konca alchemii w ktorej sie zakochalem ale niestety deck ma mase wad przez co nie da sie nim stabilnie I pewnie grac. Pozostalo mi czekac na fixa I MODLIC sie ze redzi sie cos ogarna bo burdel zrobili niesamowity...... Skoro juz SuperJJ wprost jedzie po redach a za nim w pewnym sensie idzie dziecko redow Swim to znaczy ze cos sie dzieje.... zlego

Awatar Akcyj
    BattleTag
    Wahid#2318
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 87/1

U was też ten wielki hotfix ważył 22 mega ?

Nowy sezon to oczywiście nowa szansa z mojej strony dla Gwinta.
    Ostatnio edytowane przez Akcyj ; 11-01-18 o 14:19

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Na szybko widzialem hotfixa I moge stwierdzic ze...........CDPR dalej tnie tak w ciula ze brak mi slow Masa bledow jest nadal I tak na prawde wprowadzili wielkie nic + nowe bledy.

DRAMAT...Ladder wyglada dokladnie tak samo jak przez ostatnie 3tyg. chociaz wsumie nie bo teraz bedzie jeszcze wiecej dworfow bo ludzie chca teraz szybko wbic GM'ma.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Wybitnie ostatnimi czasy wkur** mnie CDPR jeśli chodzi o temat Gwinta ale jednego im nigdy nie odbiorę.....te zasrane arty...zawsze są perfekt bez jaj. Nie są to potwierdzone na 100% ale myślę że to nie fejk :

Stawiałbym że to Phillipa, jakiś wiedźmin (Coen,Leo lub zwykły z jakiejś szkoły), Rience - mój osobisty faworyt :*

Awatar Akcyj
    BattleTag
    Wahid#2318
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 87/1

Zna ktoś jakieś statystyki odnośnie ilości graczy ? Przybywa ? Ubywa ?

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Patrząc po twitchu to raczej przybywa. Wciąż jest to komiczna ilość w porównaniu do Hs'a czy innych gier ale pamiętam jeszcze nie tak dawno temu jak Gwent miał po 300-800 obserwujących a teraz taka średnia to koło 5 tysięcy.

Awatar Gloin
    BattleTag
    Gloin#2163
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 286/4

Wzrost liczby ludzi na twitchu to głównie zasługa akcji z nagrodami za oglądanie (osobiście nic nie dostałem, oprócz tytułów). Niekoniecznie oznacza wzrost liczby graczy.

Ladder na niskich rangach (jestem na 14.) bardzo zróżnicowany. Spotykam praktycznie wszystko. Hotfix coś tam poprawił ale nadal kuleją choćby opisy kart. Na plus na pewno weekend z beczkami premium.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Yup na niskich jest bardzo różnorodnie 100% true. Obecnie mam 16 rank i nadal spotykam dosłownie wszystko a BARDZO mało dworfów ALE niestety lukam od czasu do czasu na strimy prosów i od 18 ranku jest już WYLEW tego top tier gunwa niestety :/ Morał taki że jeszcze z 1-2 dni będę mieć funu a potem już tylko bolesny...nudny...grind...dworfy....dworfy...dworf y.... masakra. Najgorsze jest to że tak będzie już do końca sezonu bo CDPR już oznajmił że w tym sezonie nie rusza balansu.

Uprawnienia umieszczania postów