Strona 116 z 119 PierwszyPierwszy ... 1666106114115116117118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 1181
    Redaktor Awatar Hazriel
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,901/7

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Cytat Zamieszczone przez Bless Zobacz posta
    Nope niestety co do Gwinta nie masz racji tzn co do tego że zjebali sprawę to tak masz racje ale winić nie wiadomo kogo BO CDPR robił zmiany w składach ludzi (duże zmiany) no i jak widać nie wyszły one na dobre. Mało tego na 100% jestem pewny, że te zmiany były dokładnie w momencie wypuszczenia najgorszego gówna jakie ta gra dała czyli ten MidWinter Patch który był tylko i wyłącznie czystym rzutem na kasę ludzi + bugiem który poganiał gliczeeee.... DRAMAT jednym słowem i takie są teraz tego konsekwencje, że muszą wszystko zmienić bo tak zjebali totalnie jednym paczo/dodatkiem :/

Ps: zjebali totalnie i to przyznam jak najbardziej ale muszę też przyznać że ktoś tam ma potężne JAJA ze stali + WÓR $$$SZMALCU$$$ że godzą się na decyzje która oznacza obecnie dla gry ZERO ZYSKÓW a nadal w tą grę wkładaj kasę i chcą ukończyć... no powiem że naprawdę podziwiam bo jak to nie wypali w październiku to chyba cały ten team poleci na zbity RYJ
    Tyle zarobili na wiedźminie że mogą sobie na to pozwolić. Ale ja już nawet nie liczę że wyjdzie z tego jakas dobra gra. Hs popularności nie traci, a jeszcze nadchodzi Artifact. Ciekawe jak im ten Cyberpunk wyjdzie bo z tego co wiem to też ogromne problemy maja.
    Zapraszam do polubienia fanpage: https://www.facebook.com/HazrielHS

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Problemem Gwinta jest też to że niektórzy ludzie oczekują po tej grze niemalże boskości. Sami twórcy popadli zaś w pułapkę dogadzania wszystkim, nawet jeżeli jest to jakaś pierdoła. Już nawet argument typu wiecie to jest beta nie trafia nawet do największych fanów. Skoro oni samą grę zmieniają kolejny raz z rzędu to już etap gdzie powinna być zarysowana jakaś spójną wizja, a nie teraz tłumaczenie że znowu wszystko zaczynamy od nowa. Widać wyraźnie że CDPR to trochę firma jednej gry i sukces wiedźmina obawiam się że jest lekko marnotrawionym. Zagrałem ostatnio arenę w gwincie i nie rozumiem zachwytów nad nią. Ta z Hs bije tą clown fiestę na głowę. Jeżeli to jest rewolucyjna zmiana to ja obawiam się tego powrotu do korzeni. Artifact? Chwilowo jest jeszcze zamknięta przed nami. Widziałem tyle co nic, więc nie komentuję. Wyszła też beta MtG, trudne czasy przed Gwintem. konkurencja spora, a jeżeli będą postępować tak jak dotychczas, to nikt nie będzie do niej dokładać by zadowolić grupkę psycho-fanów. Myślę że błędem było wyjście z zamkniętej bety.
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 15-04-18 o 06:58

Awatar Gloin
    BattleTag
    Gloin#2163
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 288/4

Generalnie zasadniczo to szok i niedowierzanie, po tym co Redzi napisali.
    Pół roku to szmat czasu w świecie gier i ciekawy jestem jak bardzo zmniejszy się pula aktywnych graczy w tym czasie.
    Potem znowu czeka nas rewolucja i gwint od nowa (będzie można spyłować całą kolekcję za 100% value). Dziwna strategia CDPR, jeśli na premierę nie zobaczymy czegoś naprawdę dobrego, to wielkiego sukcesu temu projektowi nie wróżę.

@Karoleusz
    Czemu tak hejtujesz arenę w Gwincie? Wg mnie to im akurat wyszło i stanowi odskocznię od nudnych rankedów.

Awatar Vautrin
    BattleTag
    Vautrin#2375
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 95/2

Takie resety już się zdarzały w historii gier. Fakt że to bardzo długo na sprzątanie po jednym nieudanych patchu, ale CDPR zawsze był wolny (przesuwane premiery Wiedźmina 3, Cyberpunkt itd.) i raczej dobrze na tym wychodzili. Myślę, że na premierę dadzą radę odzyskać bazę graczy - agresywny marketing + Thronebreaker + tysiące skrawków dla weteranów. Póki co pół roku przerwy na spróbowanie innych gier

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Cytat Zamieszczone przez Gloin Zobacz posta
    Czemu tak hejtujesz arenę w Gwincie? Wg mnie to im akurat wyszło i stanowi odskocznię od nudnych rankedów.
    Nie nazwałbym tego "hejtem" - po prostu ten tryb okazał się przynajmniej mi wielkim rozczarowaniem. Wróciłem do Gwinta dla wypróbowania areny za namową kolegi - on mnie wyciągnął za uszy z Hearthstone żeby je zagrać. Pomyślałem że skoro na drabince nie chce mi się grać, to może przynajmniej ograniczę się w tej grze do robienia aren... niestety, nie wyszło. Mam nadzieję że jednak gra nie zostanie pogrzebana i dobrze życzę Gwintowi z całego serca. Ale raczej czekać na "cud" nie zamierzam. Patrząc na to jak CDPR radzi sobie z tą grą, trzeba być wielkim optymistą że będzie inaczej. Czytałem też gdzieś że mają wiele problemów kadrowych, ciągłe zmiany i rotacje pracowników, co pewnie też ma wpływ na to że ta gra jest co chwilę zmieniana. Możliwe że znowu zatrudnią nowych ludzi i w ten oto sposób cykl gwintowania ponownie zatoczy koło.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,213/34

Ja przeszedlem w tryb stan by :P cos tam gram ale bardzooooo malo nie ukrywam :P Daje im ostatnia szanse tzn jak w tym pazdzierniku bedzie lipa np :

-Thronebreaker bedzie shitem
    -Zmienia wszystko o 180 stopni I na dodatek na gorzej

To raczej wtedy juz koncze nadzieje na ten produkt :P ALE na ten moment tak jak pisalem wyzej, czekam I zobacze na wlasne oczy

Awatar Gloin
    BattleTag
    Gloin#2163
    Okejki w górę/w dół

My tu narzekamy a Redzi cichaczem mega update wypuszczają

Niby te nowe stoły wyglądają nieźle (chociaż dla mnie zbyt kolorowo się robi).Tylko czemu zmniejszyli rozmiar kart na stole?! Jednym z większych atutów tej gry od zawsze są kapitalne, klimatyczne arty. No to teraz będą mniej widoczne na mniejszych kartach.
    Odwrócona arena też dupy nie urywa. Zagrać raz i dziękuję. Chociaż kusi mnie żeby strollować i zrobić rywalom porządny deck
    Mam tylko nadzieję, że mulligan bug faktycznie zniknie.

I jeszcze do tego, jakby mało Redzi mieli problemów z tą grą, to pojawiły się doniesienia o ustawkach w topce proladdera i wintradingu kilku graczy z czołówki. Nie zazdroszczę wydawcom w tym momencie.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Hehehe ta afera na proladderze jest faktycznie gruba + wedlug mnie ciezka do wyjasnienia w 100% tzn jak myslalem ze JJPasak pozamiatal ostatnio tak wiadomo Ruscy musza byc zawsze lepsi :P Wracajac do tematu to sprawa bedzie ciezka bo I owszem sa shoty z gry jak naprawde w totalnie debilny sposob ludzie oddaja gry tym lamusa z rosji ALE oni tam nic nie gadaja o tym poza tekstami do opponentow w stylu : Co za debil co za noob co on robi ?? itp... Mysle ze ta sprawa bedzie lepka jak choleraaaaa I rowniez przyznam ze cholernie nie zazdroszcze obecnie CDPR :P

Co do patchu to nie dziwie sie ze jest cicho o nim bo on tak naprawde nie wprowadza kompletnie nic wartego uwagi I taka jest prawda. Wszystko co obecnie robia tworcy Gwinta to wrzucanie jakiegos shita na odciagniecie uwagi od faktu nr 1 ze gra bedzie STAC w miejscu przez KUZWA POL ROKU :P

Awatar Gloin
    BattleTag
    Gloin#2163
    Okejki w górę/w dół

Garść statystyk z dzisiejszego openingu z okazji weekendu premium beczek:

liczba otwartych beczek: 100
    liczba srebrnych kart: 23 (16 premium)
    liczba złotych kart: 0 (słownie zero)

Mieli ponoć bugi naprawić. Nie mogę transmutować karty w wersję premium (mimo posiadania pyłu). Jak roluję daily questa, to go wymienia ale nadal widzę w menu tego starego. Jak nie zauważysz powiadomienia w prawym górnym rogu, na jaki quest wymieniło, to grasz w ciemno. Dżizas, co oni tam wyczyniają?!
    Ostatnio edytowane przez Gloin ; 20-04-18 o 11:51

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół

Beczki : 150
    Goldy : 12
    Srebro : 36

Jestem więcej niż happy :P Cały Nilfgaard w animacji :P

Uprawnienia umieszczania postów