Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
    Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Dzisiaj spędziłem dzień na testowaniu skellige po patchu i grałem niemal wszystkim prócz Kambi: QG, Axami, hybrydą axów z morkvargiem, morkvargiem z statkami i obstawiałem axów jako talie która mi da najwięcej fanu i okaże się najsilniejsza (bardzo lubiłem haralda z cb), ale przyjemniej i skuteczniej mi się grało jednak statkami Może dlatego, że przed patchem nie grałem nimi, bo nie stać mnie było i nie mam porównania?

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 76/12

OB zacząłem od walk SK vs Szpiedzy. Później nastały czasy dominacji Axemanów. Obecnie moja prosta w użyciu i bardzo mocna talia SK opiera się na odrzucaniu + QG, których nigdy wcześniej nie grałem:

Na starcie polujemy na combo Janek+Cerys aby dostać 5 legendę. Krzyż mamy pod Operatora, ale i Janka, co ułatwia mulligan. IMO warto na to grać, alternatywnym srebrem jest Svanrige. Dobrym zamiennikiem Grajka jest mag Gremista, pod większą kontrolę pogody. Nie polecam używania trzech Kapłanek, co było nagminne w poprzednich Patchach. Przez to mamy miejsce na dwa Statki, które w duecie same potrafią wygrać R1. Najczęściej gramy z jednym Statkiem i budujemy mocne tempo pod wskrzeszenie w każdej rundzie QG + Cerys. Talia podatna jest na kradzieże QG z cmentarza i użycia na nie Letho przez NG.

Awatar Rafx
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 3/0

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów