Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    A dlaczego nie? Tak jest w niemal każdej karciance, że talie startowe/gotowe decki to po prostu słabe karty zebrane do kupy, którymi jakoś da się rozegrać grę, która ma jakiś tam sens. To dopiero HS stworzył coś takiego jak podział na basic i standard, klony HSa to podłapały i teraz coś takiego spotykamy.

W przypadku gwinta to w zasadzie bez różnicy. Brązy tak jak mówiłeś, ma się po prostu wszystkie i zdobycie ich nie stanowi nawet dla nowego gracza żadnego problemu, a przy kartach cenniejszych mamy wybór więc 2gi geralt się raczej nie trafi

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 77/12

Strasznie wydłuża to zbieranie goldów. Szacunkowo potrzeba 200 beczek aby dobić do 75% stanu i kolejnych ponad 500 beczek aby uzupełnić brakujące 25% kolekcji.

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Arkady#21886
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 687/16

No już nie przeginajcie

Mam ponad połowę legend, a jeszcze nigdy nie musiałem wybrać dubla (jedyny dubel to igni z nagrody za 20 lvl). Dla porównania w HSie do tej pory (tzn. przed zmianami z powtórkami legend ) mój rekord to powtórka jako 3cia legenda w dodatku. Możliwość wyboru 1 z 3 kart przy ostatnim wyborze z 10-krotnie rekompensuje występowanie kart z talii startowych. Ba, ten system w większości wypadków jest lepszy od tych HSowych zmian, myślę że trzeba mieć z min. 70% legend z dodatku, by nowy system z HSa był bardziej korzystny dla gracza. Czyli w moim przypadku - nigdy . Możliwość wyboru 1 z 3 kart, które redukuje szansę na dropnięcie useless legendy jest mega dobre dla nowych graczy.

No i poza tym, jakoś 3/4 ludzi na tym forum narzeka, że z kartami jest łatwo, więc.. uspokójcie się i przestańcie już na siłę szukać minusów

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół

Po około 200 rozgrywkach Gwint mi się znudził i dniówki wyrabiam jedynie dla radochy z otwierania beczek. Najbliższy tydzień poszukiwanie optymalnych rozwiązań w nowej mecie lekko ożywi rozgrywkę, ale na dłuższą metę nie mam aspiracji w zostaniu miszczem układania pasjansa. Fart się utrzymuje - wpadło 9 legend w 120 beczkach. Wizja otwarcia kolejnych ~600 beczek powstrzymuje moje zapędy do pełnej kolekcji. Doszedłem do wniosku, że posiadanie kilku własnych decków z różnych frakcji może być tymczasowym rozwiązaniem na wszechobecną nudę wiejącą z rozgrywki. Budując na raz kilka decków wystąpi też pożądane ssanie na skrawki, co zmusi do grindu. Dziś wpadł Vernon Roche do kompletowanej ekipy Krwawego Barona

Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół

Cytat Zamieszczone przez Ayaram Zobacz posta
    Możliwość wyboru 1 z 3 kart, które redukuje szansę na dropnięcie useless legendy jest mega dobre dla nowych graczy.
    Rozwiązanie znane z Faerii. Przyznam że sprawdza się i moja kolekcja obecnie składa się z 282/317 kart.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów