Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    Awatar DreamsCrushR
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 64/6

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Jak stoicie z kolekcją kart?

Obecnie mam 216/634 z otworzonych około 80 beczek. Widziałem wyliczenia, że do pełnej kolekcji (bez wersji Premium) ktoś potrzebował otworzyć prawie 800 beczek. Teraz po patchu wpada 2x więcej mielonych skrawków, więc liczba potrzebnych beczek może spaść w okolice 700. Dzienny grind 6+12 rund pozwala miesięcznie otworzyć około 80 beczek. Pytanie ile beczek warto kupić na start? Tak aby nasza kolekcja się na tyle ustabilizowała, by można było bezstresowo składać mocne talie do gry. U mnie zrobiło się w miarę komfortowo gdy przekroczyłem 200 kart. W Gwincie praktycznie niezauważalny jest efekt p2w. Sporo kart dostajemy na start, a jedną mocną talię można szybko złożyć z początkowych bonusów.

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Ayaram#2417
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 573/12

Łącznie kupiłem 100 beczek za real kasę, gram niemal zawsze do pierwszego progu 6 rund w ciągu tygodnia i 12 w ciągu weekendu, skupiam się tylko na Skellige i Nilfgaardzie, mam wszystko co potrzebnę do szczęścia + 6 k skwarków w zapasie, więc trochę żałuje tej wydanej kasy na beczki na początku

Nawet grając casulowo f2p spokojnie da radę dość szybko złożyć te 2-3 topowe talie. Serio ciągle się zastanawiam, czy Redzi nie przegięli, bo totalnie nie widzę tego żebym kiedykolwiek miał jeszcze w gwincie poczuć potrzebę wydania kasy

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,195/34

Mam raczej malo kart, skupiam sie glownie na Nilfgaardzie + wiewiorki. Beczek mysle ze moglem juz otworzyc z 80 okolo ale nie narzekam. Mnie tak jakos cieszy to zbieranie I tworzenie nowosci, kasy nie mam zamiar wydawac na beczki bo sie juz nauczylem po hsie ze kasy po prostu nie warto na takie cos wydawac Jesli kiedykolwiek na gwinta wydam to tylko na dodatek jesli sie okaze faktycznie dobry.

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 427/42

beczki/ karty wpadaja tak szybko ze wogole nie potrzebuje czegokolwiek kupowac. oni juz musza kminic dodatek bo gra wyjdzie oficjalnie z bety to kazdy bedzie mial ogromna wiekszosc kart

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 143/5

Otworzyłem jakieś 60 beczek, najlepsze karty z Nilfgaardu i troszkę również potworami obsypało - także los sprawił że to w nim siedzę. Nie planuję raczej wydawania więcej pieniędzy - system zarabiania złota w tej grze jest doprawdy świetny. Nawet jak trafiam na graczy których poziom w obecnej chwili jest dla mnie kosmosem(bo tak serio gram w tą grę jakieś 3 tygodnie regularnie - nie liczę pykania raz na 2 tygodnie w zamkniętej becie bo to była improwizacja, także nie mam bólu dupy o to że ktoś jest lepszy) jestem w stanie urwać tą jedną rundę która przybliża mnie do zrobienia tej bańki. Dodatkowo gratulacje - zawsze to jakiś tam maluteńki bonus.

Co do tego że karty szybko lecą do kolekcji... to ich zmartwienie : P

Kampanie pewnie będą czymś co da twórcom trochę pieniędzy.

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Ayaram#2417
    Okejki w górę/w dół

Hmm... chyba ta wczorajsza stówa to już była nawet gruba przesada Dzisiaj zrobiłem przegląd kolekcji i z frakcji które mnie interesują (Nilf + Skellige) Zostało mi 11 legend do stworzenia, a pyłu mam równo jeszcze na 8 Więc w zasadzie można zacząć chomikowanie na przyszłość

I teraz pytanie, skoro właściwie popularne karcianki mamy 2... Gwint taki tani, czy HS taki drogi?

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół

wg mnie obydwie sa tanie. nie wydalem grosza na hsa a mialem PRAWIE wszystko co potrzebne. na gwinta tez nie wydam grosza a mam wrazenie ze bede mial WSZYSTKO co potrzebne

Awatar Ayaram
    BattleTag
    Ayaram#2417
    Okejki w górę/w dół

No ja się nie zgodzę. Tzn. nie do końca. W HSie w życiu nie miałem tyle kasy, by móc sobie pozwolić na craftowanie legend do decków for fun, czy do testowania. Miałem akurat tyle, by tworzyć wszystko co potrzebne i tyle.

Jeśli ograniczamy się do craftowania wszystkiego co najpopularniejsze, w mecie itp. To ok, zgoda to i to jest dość tanie.

Awatar Bless
    BattleTag
    Bless#1358
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 1,195/34

1 Niedozwolone! Niedozwolone!
    HS jest drogi jak cholera tzn byl zawsze ALE teraz dla nowego gracza ktory chcialby nie wiem np. jutro rozpoczac gre na f2p..............POWODZONKA. Prawda jest taka ze dla swiezaka granie I zbieranie kolekcji teraz to jest katorga, gdyby nie to ze gram praktycznie od bety to bym tej gry teraz na pewno nie ruszyl. Gwint w tej kategorii wyglada calkowicie inaczej, tez nie ma jakos szalu na start ALE jest zdecydowanie wiecej za darmo + wyzwania klasowe(ktore daja darmowych bohaterow + duzo golda) + duzo wiecej golda z daily. Najlepiej wiem co pisze bo tak na prawde pisze chociazby o sobie, gram w Gwinta bardzo malo, kupuje beczki TYLKO ZA GOLDA (nie wydalem ani jednej zlotowki w tej grze), dziennie na ten moment robie max 1 daily I prawda jest taka ze stac mnie chociaz na 1 konkretny deck I troche wiecej. Jesli chodzi o f2p w Gwincie to ja jestem z niego BARDZO zadowolony I chce aby gra sie jeszcze bardziej rozwijala. Natomiast jesli gra wejdzie w faze FULL game I okaze sie very dobra to dodatek kupie chociazby jako swoj wklad wlasny w ich prace

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół

to ja powiem inaczej. Gwint jest oczywiscie tanszy ale nie w sensie Gwint-tani, HS-drogi tylko HS-przecietnie, Gwint-tani. Bless piszesz ze teraz zaczecie gry w HSa to katorga porownojac do gwinta ktory ma 1/10 kart co hs. zapewne jakbys zaczal grac w gwinta za 3 lata to tez bedzie trzeba zyczyc powodzenia.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów