Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
    Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 80/6

0 Niedozwolone! Niedozwolone!
    Pytanie z mojej strony takie, chcesz grać midd-range hunterem czy aggro fejsem? Bo patrząc po kartach to bliżej do fejsa ciut a w nim wielu daje Hienę 2/2, 1x Houndmaster, 2x Eaglehorne, 2x flame trap, 1x Freez, można też dodać nowego Tygryska za 6 8/2 stealth, Unleash the Hounds, Babuszkę za 2 z Agonią.

A jeśli middrange, to 2x Savanna, 1x Call of the Wild i jeszcze kilka drobnych zmian.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 193/14

Wywaliłbym Tundra Rhino, a dodałbym jeszcze jednego Savannah.

SoD
    SoD jest nieaktywny
    Awatar SoD
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

Nie wiem co chcę grać. Nie mam pyłu, to mam wycraftowane, wydropione. ;-) Grać, aby było dobrze.

Chciałbym coś zmienić z moich kart. Lubię pułapki... same bestie są nudnawe.

Mam problem z Murlock Paladynem i Piratem Hunterem. ;p

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Grając łowcą najwięcej synergii masz z bestiami. To tak jakby grać Dragon Priestem i dodać do niego kilka bestii

No to wrzuć dwie wybuchowe pułapki. Po co więcej kombinować?

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół

A Karazhanu nie masz? I skrzydło daje bardzo ważną kartę do middrange jak i fejs. Ogólnie to jak powiedział kolega bestie to ogniwo bez którego np nie odpalisz Skill command za 5dmg lub innych synergii.

SoD
    SoD jest nieaktywny
    Awatar SoD
    Okejki w górę/w dół

Okej, dzięki za propozycję. Kilka kart muszę zmienić, tylko skąd wziąć pył...;-)

Dzięki! :-)

19.99$ za Karazhan... nie dziękuję, będzie trzeba znaleźć zamiennik Kindly Grandmother.
    Ostatnio edytowane przez SoD ; 17-04-17 o 18:00

Awatar Loku
    BattleTag
    Loku1321#2314
    Okejki w górę/w dół

Albo 700 golda skrzydło, to jest około 2 tygodni farmy przy dobrych wiatrach.

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Albo płacisz realną gotówkę za przygodę, albo farmisz złoto - nie da się dochować cnoty i zachować wianuszek. Miła babunia to niestety must have na dłuższą metę dla midrange huntera.

SoD
    SoD jest nieaktywny
    Awatar SoD
    Okejki w górę/w dół

Wolę kupić 7 klasycznych paków... ;p

Powoli zaczyna mi się nudzić ten Hunter. Fajny był jak ludzie grali questy. Powoli się odzwyczajają i... Hunter już nie jest taki fajny. Wbiłem 13 lvl lekko zmodyfikowanym deckiem. Teraz jest 15 lvl i... lepiej już nie dam rady.

Chyba czas przestawić się na innego czempa. :-)

Awatar Karoleusz
    Okejki w górę/w dół

Powiem wprost - zdecyduj się czym chcesz grać ( :

Nie masz za wiele kart, zrób jeden deck - wyciągnij z niego maksymalną wartość i graj nim. Potem zacznij robić jeszcze jakiś itd. No nie da się mieć wszystkiego. Ja też chciałbym grać tym czy tamtym, niestety nie mam tak pięknie. Dla pocieszenia gram w dziczy moim kochanym renolockiem : D

Karazhan powoli radziłbym kupić, zbierać złoto, bo te karty stają się standardem w wielu deckach. Ja zaczynając grać w HS gdzieś w lipcu, wszystkie skrzydła skompletowałem na początku listopada/koniec października - na pakiety też mogłem sobie pozwolić w miarę skromnie. LoE kupiłem sobie za hajs, tak samo BM (pierwsze skrzydło za gold). Nie żałuję bo zaoszczędziłem sobie masę czasu i nerwów. Muszę zmartwić ale w Hearthstone albo farmisz złoto, bądź czasami jak chcesz coś przyśpieszyć wdajesz pieniądze. Loku dobrze Ci zasugerował. 2 tygodnie grania bez sprężania dupki, a jak trochę zgęścisz ruchy to szybciej zrobisz skrzydło. Dla MH, potrzebujesz dwóch skrzydeł.

Prędzej czy później będziesz zmuszony do kupienia tej przygody, czy za hajs czy za złoto - bez znaczenia. Lepiej to chyba zrobić teraz niż wtedy kiedy zapowiedzą nowy dodatek?
    Ostatnio edytowane przez Karoleusz ; 17-04-17 o 18:32

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów