Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Co dalej ?

Awatar Eveis
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

0 Niedozwolone! Niedozwolone!

Co dalej ?

Cześć : ) Mam do Was pytanko. Wracam po przerwie do gry. Skończyłem grę kiedy w HS najnowszym dodatkiem było Un'goro. Właśnie wtedy jedyny raz kupiłem sobie pakiety za realną gotówkę, więc kart z Un'goro mam całkiem sporo. Teraz po powrocie do gry mamy dwa nowe dodatki, a ja żadnych kart z ów dodatków. Pyłu mam 3k+, ale na zbudowanie decku jakiegoś sensownego to i tak chyba za mało. I tutaj pojawia się moje pytanko. Będę teraz farmił golda. Na jakie paczki go wydawać ? Może coś mi doradzicie ? Czy odpuścić na razie kupowanie paczek i poczekać na nowy dodatek, czy skupić się na koboldach, a mniej na tronie licha ? Nie wiem co z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam !

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

niech mnie ktos poprawi bo nie wiem jak dokladnie to dziala kupujac paczki z poprzednich dodatkow ale blizzard wprowadzil nowosc ze dostajesz pewna legende w pierwszych dziesieciu pakietach z jednego dodatku. wiec moze kup 10pakietow od licha, 10 od koboldow a reszte zbieraj na nowy dodatek. wiecej chyba nie ma po co kupowac, raczej craftuj karty pojedyncze karty z tych dwoch dodatkow

Awatar Metz
    BattleTag
    Metz#2195
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 313/12

Jest tak jak piszesz. Moim zdaniem najlepiej kupić po 10 pakietów (może welcome bundle z gwarantowaną legendą klasyczną i może ten nowy bundle na 30 pakietów z ostatniego roku).
    Potem cały gold zbierałbym do premiery nowego dodatku. Wtedy będzie jasne czy warto wrzucić wszystko w najnowszy dodatek czy dokupić coś z poprzednich.
    Nie będzie łatwo, ale tragedii też nie powinno być.

Awatar Eveis
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 0/0

Dziękuję za odpowiedzi : ) Mam jeszcze jedno pytanko. Czeka nas rotacja już całkiem niedługo. Czy po odejściu z trybu standardowego dodatków takich jak Kharazan, Gadżeton i Przedwieczni Bogowie od razu pojawi się nowy dodatek ? Czy premiera dodatku i nowa rotacja to dwie różne rzeczy ?

Awatar jameshetfield
    BattleTag
    przemucci#2312
    Okejki w górę/w dół
    Otrzymał: 475/55

rotacja nastepuje w momencie wejscia nowego dodatku aczkolwiek w pierwszym roku dzialania standardu bylo pare dni roznicy, tak mi sie cos kojarzy a moze myli mi sie z przejsciem kart do hall of fame

Uprawnienia umieszczania postów